Bez-tytulu.png
GDDKiA wspiera Międzynarodowe Targi Budownictwa Infrastrukturalnego - Nowa Infrastruktura.

GDDKiA Patronem Honorowym targów Nowa Infrastruktura

27 stycznia 2022
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad wspiera Międzynarodowe Targi Budownictwa Infrastrukturalnego, które zaplanowano od 10 do 12 maja 2022 roku.

Międzynarodowe Targi Budownictwa Infrastrukturalnego – Nowa Infrastruktura zaplanowane w Targach Kielce od 10 do 12 maja br., zostały objęte Honorowym Patronatem Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Wsparcie udzielane przez najważniejsze instytucje branżowe w Polsce z pewnością podniesie jakość merytoryczną targów, ale również wpłynie na poziom wydarzeń towarzyszących.

Targi Budownictwa Infrastrukturalnego - Nowa Infrastruktura, to nowa formuła targów dedykowanych dla przedstawicieli infrastruktury drogowej i kolejowej, transportowej, maszynowo – budowlanej oraz budownictwa specjalistycznego. Targi zorganizowane w nowej formule mają szanse spełnić oczekiwania branży, a wzbogacony zakres merytoryczny  wydarzenia pozwoli szerzej spojrzeć na sektor budownictwa.

Targi Budownictwa Infrastrukturalnego – Nowa Infrastruktura zaplanowano od 10 do 12 maja 2022 roku.

(MCh)

Polecane aktualności
11 maja 2022
Spotkanie zatytułowane „Komfortowe i trwałe drogi rowerowe w Polsce i na świecie - od koncepcji do realizacji” zorganizowało w Targach Kielce Polskie Stowarzyszenie Wykonawców Nawierzchni Asfaltowych.
11 maja 2022
Salon kruszyw : „Aktualne wyzwania branży kruszywowej/kruszyw- Czy jest się czego obawiać?” to temat spotkania ekspertów z branży kruszyw, które odbyło się podczas tegorocznych targów Nowa Infrastruktura. Spotkanie zorganizowała Sieć Badawcza Łukasiewicz Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa
11 maja 2022
Drugiego dnia targów budownictwa infrastrukturalnego Nowa Infrastruktura wręczone zostały wyróżnienia i nagrody za produkty oraz aranżację stoisk.
11 maja 2022
Spotkanie zgromadziło grupę samorządowców z całej Polski, którzy dyskutują o roli betonu, o możliwościach budowy nawierzchni betonowych, ale także o utrzymaniu całej infrastruktury drogowej.
11 maja 2022
Na gości targów Nowa Infrastruktura czeka wiele premier najnowszych rozwiązań i nowoczesnego sprzętu stosowanych w pracach budowlanych. Firma KH-KIPPER prezentuje m.in. system wymienny - rozwiązanie, które stwarza możliwość dowolnej konfiguracji nadwozia samochodu ciężarowego oraz nowe IVECO T-WAY.
11 maja 2022
Już po raz piętnasty w Targach Kielce odbywa się konferencja o drogownictwie organizowana przez Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Komunikacji RP Oddział w Kielcach - Świętokrzyski Klub Drogowca, Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Kielcach oraz Politechnikę Świętokrzyską. Wydarzenie towarzyszy tegorocznym Targom Budownictwa Infrastrukturalnego Nowa Infrastruktura.
10 maja 2022
W Targach Kielce, podczas Targów Nowa Infrastruktura odbyło się II Forum Utrzymania Dróg i Mostów. Organizatorem wydarzenia jest Polski Kongres Drogowy, Ogólnopolska Izba Gospodarcza Drogownictwa oraz Instytut Badawczy Dróg i Mostów.
10 maja 2022
Firma Samasz posiada szeroką ofertę maszyn do utrzymania infrastruktury drogowej. Najnowszy sprzęt marki prezentowany jest w Targach Kielce podczas targów Nowa Infrastruktura.