IMG-5708.jpg
Blyss Polska Wystawcą targów Nowa Infrastruktura.

Jeden z wiodących producentów przyczep i zabudów samochodowych Wystawcą Nowej Infrastruktury

19 kwietnia 2022
Przyczepy, lawety, furgony czy wywrotki – z szeroką ofertą firmy BLYSS Polska będzie można zapoznać się podczas majowych Targów Budownictwa Infrastrukturalnego Nowa Infrastruktura w Kielcach.

BLYSS Polska Sp. z o.o. to jeden z wiodących producentów przyczep i zabudów samochodowych na rynku polskim jak i na rynku niemieckim. Do szerokiej gamy produktów firmy należą przyczepy lekkie, lawety, furgony, wywrotki, a także przyczepy specjalistyczne czy socjalne. Rozbudowana sieć oddziałów wraz z bogatym zapleczem magazynowym wyposażona jest również w części zamienne i akcesoria. Produkty marki kierowane są zarówno do klientów indywidualnych, jak i większych przedsiębiorstw. Nieustanna analiza rynku oraz długoletnie doświadczenie w branży pozwala tworzyć produkty dopasowane do potrzeb klientów.

Zapraszamy na stoisko BLYSS Polska podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa Infrastrukturalnego Nowa Infrastruktura od 10 do 11 maja 2022 roku, do Targów Kielce.

Wstęp na targi jest bezpłatny, obowiązuje wcześniejsza REJESTRACJA

(MCh)

Polecane aktualności
11 maja 2022
Spotkanie zatytułowane „Komfortowe i trwałe drogi rowerowe w Polsce i na świecie - od koncepcji do realizacji” zorganizowało w Targach Kielce Polskie Stowarzyszenie Wykonawców Nawierzchni Asfaltowych.
11 maja 2022
Salon kruszyw : „Aktualne wyzwania branży kruszywowej/kruszyw- Czy jest się czego obawiać?” to temat spotkania ekspertów z branży kruszyw, które odbyło się podczas tegorocznych targów Nowa Infrastruktura. Spotkanie zorganizowała Sieć Badawcza Łukasiewicz Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa
11 maja 2022
Drugiego dnia targów budownictwa infrastrukturalnego Nowa Infrastruktura wręczone zostały wyróżnienia i nagrody za produkty oraz aranżację stoisk.
11 maja 2022
Spotkanie zgromadziło grupę samorządowców z całej Polski, którzy dyskutują o roli betonu, o możliwościach budowy nawierzchni betonowych, ale także o utrzymaniu całej infrastruktury drogowej.
11 maja 2022
Na gości targów Nowa Infrastruktura czeka wiele premier najnowszych rozwiązań i nowoczesnego sprzętu stosowanych w pracach budowlanych. Firma KH-KIPPER prezentuje m.in. system wymienny - rozwiązanie, które stwarza możliwość dowolnej konfiguracji nadwozia samochodu ciężarowego oraz nowe IVECO T-WAY.
11 maja 2022
Już po raz piętnasty w Targach Kielce odbywa się konferencja o drogownictwie organizowana przez Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Komunikacji RP Oddział w Kielcach - Świętokrzyski Klub Drogowca, Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Kielcach oraz Politechnikę Świętokrzyską. Wydarzenie towarzyszy tegorocznym Targom Budownictwa Infrastrukturalnego Nowa Infrastruktura.
10 maja 2022
W Targach Kielce, podczas Targów Nowa Infrastruktura odbyło się II Forum Utrzymania Dróg i Mostów. Organizatorem wydarzenia jest Polski Kongres Drogowy, Ogólnopolska Izba Gospodarcza Drogownictwa oraz Instytut Badawczy Dróg i Mostów.
10 maja 2022
Firma Samasz posiada szeroką ofertę maszyn do utrzymania infrastruktury drogowej. Najnowszy sprzęt marki prezentowany jest w Targach Kielce podczas targów Nowa Infrastruktura.