279755644-2770117369950596-2508234414773406226-n.jpg

Targi Nowa Infrastruktura wystartowały!

10 maja 2022
Prezentacja nowoczesnych maszyn i rozwiązań technologicznych oraz szereg branżowych konferencji i spotkań, to wszystko czeka na gości tegorocznych Targów Budownictwa Infrastrukturalnego - Nowa Infrastruktura. Targi potrwają do środy, 11 maja 2022 roku.

Tegoroczne Targi Budownictwa Infrastrukturalnego Nowa Infrastruktura otrzymały wsparcie aż 14 instytucji branżowych, dzięki którym wartość merytoryczna targów jest na najwyższym poziomie. Wystawcy, którzy zadeklarowali swoją obecność podczas targów zaprezentują najnowszy sprzęt, maszyny i urządzenia wykorzystywane w budownictwie infrastrukturalnym.

Branżowe spotkania podczas targów Nowa Infrastruktura

W programie Międzynarodowych Targów Budownictwa Infrastrukturalnego - Nowa Infrastruktura zaplanowano szereg wydarzeń towarzyszących  m.in. Forum Utrzymania Dróg i Mostów, Salon Kruszyw, seminarium branżowe poświęcone budownictwu drogowemu i drogom rowerowym oraz konferencję naukowo-techniczną o drogownictwie.

Zawody operatorów pługów odśnieżnych

Po raz pierwszy w Targach Kielce odbędą się zawody najlepszych operatorów pługów odśnieżnych na tzw. „rodeo drogowym”. Na terenie zewnętrznym na powierzchni 5000 mkw zawodnicy rywalizować będą w trzech konkurencjach: precyzyjna jazda, precyzyjne hamowanie czy slalom pługiem zakończony strzałem w bramkę.  Zawodnicy operować będą ciągnikiem siodłowym MAN TGS 18.460.

Premiery targów Nowa Infrastruktura

Po raz pierwszy w Polsce, na naszych targach odbędzie się premiera trzech tureckich pojazdów marki BMC: wywrotki, betonomieszarki i ciągnika siodłowego. Na stoisku KH-KIPPER premierowo zaprezentowany zostanie tzw. system wymienny oraz nowy IVECO T-WAY terenowy samochód ciężarowy.

Na Międzynarodowe Targi Budownictwa Infrastrukturalnego - Nowa Infrastruktura zapraszamy już od 10 do 11 maja 2022 roku.

(MCh)

Polecane aktualności
11 maja 2022
Spotkanie zatytułowane „Komfortowe i trwałe drogi rowerowe w Polsce i na świecie - od koncepcji do realizacji” zorganizowało w Targach Kielce Polskie Stowarzyszenie Wykonawców Nawierzchni Asfaltowych.
11 maja 2022
Salon kruszyw : „Aktualne wyzwania branży kruszywowej/kruszyw- Czy jest się czego obawiać?” to temat spotkania ekspertów z branży kruszyw, które odbyło się podczas tegorocznych targów Nowa Infrastruktura. Spotkanie zorganizowała Sieć Badawcza Łukasiewicz Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa
11 maja 2022
Drugiego dnia targów budownictwa infrastrukturalnego Nowa Infrastruktura wręczone zostały wyróżnienia i nagrody za produkty oraz aranżację stoisk.
11 maja 2022
Spotkanie zgromadziło grupę samorządowców z całej Polski, którzy dyskutują o roli betonu, o możliwościach budowy nawierzchni betonowych, ale także o utrzymaniu całej infrastruktury drogowej.
11 maja 2022
Na gości targów Nowa Infrastruktura czeka wiele premier najnowszych rozwiązań i nowoczesnego sprzętu stosowanych w pracach budowlanych. Firma KH-KIPPER prezentuje m.in. system wymienny - rozwiązanie, które stwarza możliwość dowolnej konfiguracji nadwozia samochodu ciężarowego oraz nowe IVECO T-WAY.
11 maja 2022
Już po raz piętnasty w Targach Kielce odbywa się konferencja o drogownictwie organizowana przez Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Komunikacji RP Oddział w Kielcach - Świętokrzyski Klub Drogowca, Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Kielcach oraz Politechnikę Świętokrzyską. Wydarzenie towarzyszy tegorocznym Targom Budownictwa Infrastrukturalnego Nowa Infrastruktura.
10 maja 2022
W Targach Kielce, podczas Targów Nowa Infrastruktura odbyło się II Forum Utrzymania Dróg i Mostów. Organizatorem wydarzenia jest Polski Kongres Drogowy, Ogólnopolska Izba Gospodarcza Drogownictwa oraz Instytut Badawczy Dróg i Mostów.
10 maja 2022
Firma Samasz posiada szeroką ofertę maszyn do utrzymania infrastruktury drogowej. Najnowszy sprzęt marki prezentowany jest w Targach Kielce podczas targów Nowa Infrastruktura.