0R2A9683-1.jpg
Innowacje technologiczne od ARE na targach Nowa Infrastruktura.

Innowacje technologiczne od ARE na targach Nowa Infrastruktura

13 kwietnia 2022
Advanced Robotic Engineering - polska firma, która realizuje projekty w branży robotyki mobilnej jest Wystawcą tegorocznych targów Nowa Infrastruktura. Z ofertą ARE będzie można zapoznać się od 10 do 11 maja 2022 roku w Targach Kielce.

Firma Advanced Robotic Engineering tworzy innowacyjne roboty, wykorzystując najnowsze technologie w dziedzinie automatyki, hydrauliki i mechaniki. ARE to pierwszy zdalnie sterowany robot wyburzeniowy, który porusza się bez zewnętrznego zasilania. Wielozadaniowy, silny i mobilny, robot ARE to innowacja technologiczna, która doskonale sprawdza się zarówno na placu budowy, jak i w zakładach produkcyjnych. Dzięki zdalnemu sterowaniu i przemyślanej konstrukcji, robot ARE jest idealnym partnerem do zadań zbyt ryzykownych i wyczerpujących fizycznie dla człowieka. Pozwala on na znaczące zwiększenie wydajności pracy przy jednoczesnej poprawie bezpieczeństwa dla operatorów. Napęd hybrydowy i wytrzymałe baterie znacznie redukują czas potrzebny na dojazd maszyny na miejsce pracy, a dzięki zasilaniu elektrycznemu, robot ARE może także pracować w przestrzeni zamkniętej. Ramię hydrauliczne ARE zostało zaprojektowane, aby pozwolić na szybkie mocowanie narzędzi, takich jak chwytaki, łyżki czy nożyce. Dzięki temu robota z powodzeniem można wykorzystać do prac takich, jak kopanie, wybieranie, czy kruszenie.

Międzynarodowe Targi Budownictwa Infrastrukturalnego to okazja do poznania najnowszych rozwiązań technologicznych od najlepszych producentów. Zapraszamy już od 10 do 11 maja 2022 roku do udziału w tegorocznej edycji targów Nowa Infrastruktura.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, obowiązuje wcześniejsza REJESTRACJA 

(MCh)

Polecane aktualności
11 maja 2022
Spotkanie zatytułowane „Komfortowe i trwałe drogi rowerowe w Polsce i na świecie - od koncepcji do realizacji” zorganizowało w Targach Kielce Polskie Stowarzyszenie Wykonawców Nawierzchni Asfaltowych.
11 maja 2022
Salon kruszyw : „Aktualne wyzwania branży kruszywowej/kruszyw- Czy jest się czego obawiać?” to temat spotkania ekspertów z branży kruszyw, które odbyło się podczas tegorocznych targów Nowa Infrastruktura. Spotkanie zorganizowała Sieć Badawcza Łukasiewicz Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa
11 maja 2022
Drugiego dnia targów budownictwa infrastrukturalnego Nowa Infrastruktura wręczone zostały wyróżnienia i nagrody za produkty oraz aranżację stoisk.
11 maja 2022
Spotkanie zgromadziło grupę samorządowców z całej Polski, którzy dyskutują o roli betonu, o możliwościach budowy nawierzchni betonowych, ale także o utrzymaniu całej infrastruktury drogowej.
11 maja 2022
Na gości targów Nowa Infrastruktura czeka wiele premier najnowszych rozwiązań i nowoczesnego sprzętu stosowanych w pracach budowlanych. Firma KH-KIPPER prezentuje m.in. system wymienny - rozwiązanie, które stwarza możliwość dowolnej konfiguracji nadwozia samochodu ciężarowego oraz nowe IVECO T-WAY.
11 maja 2022
Już po raz piętnasty w Targach Kielce odbywa się konferencja o drogownictwie organizowana przez Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Komunikacji RP Oddział w Kielcach - Świętokrzyski Klub Drogowca, Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Kielcach oraz Politechnikę Świętokrzyską. Wydarzenie towarzyszy tegorocznym Targom Budownictwa Infrastrukturalnego Nowa Infrastruktura.
10 maja 2022
W Targach Kielce, podczas Targów Nowa Infrastruktura odbyło się II Forum Utrzymania Dróg i Mostów. Organizatorem wydarzenia jest Polski Kongres Drogowy, Ogólnopolska Izba Gospodarcza Drogownictwa oraz Instytut Badawczy Dróg i Mostów.
10 maja 2022
Firma Samasz posiada szeroką ofertę maszyn do utrzymania infrastruktury drogowej. Najnowszy sprzęt marki prezentowany jest w Targach Kielce podczas targów Nowa Infrastruktura.