Menu - nagłówek (dodatkowe)

Zaloguj się

PL
Bez-tytulu.png

Ćwierćwiecze działalności Polskiej Izby Konstrukcji Stalowych

18 października 2021
W tym roku wyjątkowy jubileusz świętuje Polska Izba Konstrukcji Stalowych – wieloletni partner Targów Kielce przy organizacji dotychczasowych targów budownictwa drogowego i infrastruktury - Autostrada Polska.

Polska Izba Konstrukcji Stalowych to organizacja zrzeszającą firmy o zróżnicowanych profilach działania. Są to wytwórnie konstrukcji stalowych i przedsiębiorstwa montażowe, firmy współpracujące m.in. w zakresie produkcji i dystrybucji stali oraz jednostki naukowe, badawcze, projektowe, specjalistyczne. Oprócz promocji i reprezentowania firm członkowskich, Izba organizuje lub uczestniczy w kreowaniu konferencji, wystaw i targów, seminariów oraz warsztatów problemowych.

Polska Izba Konstrukcji Stalowy była wieloletnim partnerem Targów Kielce w organizacji dotychczasowych targów budownictwa drogowego i infrastruktury - Autostrada Polska. Kielecki ośrodek wystawienniczy liczy na owocną współpracę z Izbą także przy okazji nowej odsłony targów poświęconych budownictwu - Targów Budownictwa Infrastrukturalnego  – Nowa Infrastruktura.

Zapraszamy do Targów Kielce na święto budownictwa drogowego i infrastruktury w nowej formule, czyli na Międzynarodowe Targi Budownictwa Infrastrukturalnego - Nowa Infrastruktura już od 10 do 12 maja 2022 roku.

(MCh)

 

 

Polecane aktualności
13 kwietnia 2021
Nawet o 800 tys. zł. mogą ubiegać się mikro, małe i średnie firmy prowadzące działalność na terenie Polski Wschodniej w ramach projektu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Szczegóły będzie można poznać podczas webinarium zorganizowanego przez Targi Kielce.
24 marca 2021
Ministerstwo Infrastruktury oraz Krajowa Izba Gospodarcza wspierają Targi Budownictwa Infrastrukturalnego, które zaplanowano od 12 do 14 maja 2021 roku.
16 marca 2021
W 2021 roku blisko 20 mld zł zaplanowano na budowę szybkich dróg, a prawie 390 km dróg ekspresowych i autostrad ma zostać włączonych do ruchu.
15 stycznia 2021
Szwecja poszukuje polskich partnerów do realizacji projektów infrastrukturalnych. O planach infrastrukturalnych i możliwościach polskich firm budowlanych na rynku szwedzkim podczas spotkania informacyjnego, organizowane przez Ambasadę Szwecji w Warszawie oraz Szwedzką Administrację Transportu.