REJESTRACJA.png
Ruszyła rejestracja na targi Nowa Infrastruktura.

Ruszyła rejestracja na Targi Nowa Infrastruktura!

11 kwietnia 2022
Branżowe seminarium, Forum Utrzymania Dróg i Mostów z "rodeo drogowym", a także Salon Kruszyw - to tylko część bogatej oferty tegorocznych Targów Budownictwa Infrastrukturalnego Nowa Infrastruktura. Już można zarejestrować swój udział w wydarzeniu!

Międzynarodowe Targi Budownictwa Infrastrukturalnego - Nowa Infrastruktura, które odbędą się od 10 do 11 maja 2022 roku to kompleksowe spotkanie branżowe z bogatym zakresem branżowym i merytorycznym. To okazja do odbycia wielu merytorycznych rozmów i spotkań ze specjalistami z branży, przedstawicielami najważniejszych firm budowlanych oraz zarządcami infrastruktury. Podczas targów nie zabraknie prezentacji innowacyjnych produktów, nowoczesnych maszyn i rozwiązań technologicznych. W programie zaplanowano szereg branżowych konferencji i wykładów, podczas których omówione zostaną m.in. wyzwania i szanse przed jakimi stoi branża budowlana. Aby wziąć udział w wydarzeniu, wystarczy się ZAREJESTROWAĆ

Branżowe seminarium

Jednym z wydarzeń towarzyszących targom jest seminarium pn. "Samorządowe drogi betonowe odpowiedzią na wymagania przyszłości" organizowane przez Stowarzyszenie Producentów Cementu. Podczas seminarium zaprezentowane zostaną m.in. zalety nawierzchni betonowych zarówno w zakresie budowy dróg krajowych, jak i samorządowych oraz doświadczenia samorządowców, którzy podjęli decyzję wybudowania dróg betonowych w swoich miejscowościach. Teoretyczna część spotkania uzupełniona zostanie naukowymi badaniami i praktycznymi doświadczeniami.

Forum Utrzymania Dróg i Mostów

Targi Kielce wspólnie z Ogólnopolską Izbą Gospodarczą Drogownictwa, Polskim Kongresem Drogowym oraz Instytutem Badawczym Dróg i Mostów planują organizację Forum Utrzymania Dróg i Mostów - wydarzenia towarzyszącego Targom Budownictwa Infrastrukturalnego Nowa Infrastruktura. Forum ma być skierowane do podmiotów zainteresowanych całorocznym utrzymaniem dróg gminnych, powiatowych, wojewódzkich i krajowych, przedsiębiorców oraz zarządców dróg. Spotkanie w ramach forum pozwoli przeanalizować najistotniejsze problemy branży oraz wskazać nowatorskie rozwiązania. Konferencji będą towarzyszyć zawody najlepszych operatorów pługów odśnieżnych, którzy rywalizują na tzw. „rodeo drogowym”.

Salon Kruszyw

Kolejnym punktem w programie Targów Nowa Infrastruktura jest Salon Kruszyw - spotkanie skierowane do firm, jednostek badawczych oraz innych instytucji z szeroko pojętej branży pozyskania, przeróbki, transportu i wykorzystania kruszyw. Oprócz najważniejszych wyzwań i problemów branży, podczas debaty omówione zostaną także wymagania zawarte w najnowszych normach i regulacjach obowiązujących producentów kruszyw i wykonawców dróg. Duża część „Salonu Kruszyw” poświęcona zostanie problematyce reaktywności alkaicznej oraz kwestii wymagań Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad zawartych w „Wytycznych technicznych klasyfikacji kruszyw krajowych i zapobiegania reakcji alkalicznej w betonie stosowanym w nawierzchniach dróg i drogowych obiektach inżynierskich”. W trakcie spotkania będzie można poznać również dotychczasowe doświadczenia producentów kruszyw i wykonawców dróg.

Na Międzynarodowe Targi Budownictwa Infrastrukturalnego - Nowa Infrastruktura zapraszamy już od 10 do 11 maja 2022 roku. Spotkanie będzie okazją do poszerzenia biznesowych horyzontów w obszarze szeroko pojętej infrastruktury.

Zachęcamy do REJESTRACJI na wydarzenie. Wstęp na targi bezpłatny, obowiązuje wcześniejsza rejestracja.

(MCh)

Polecane aktualności
11 maja 2022
Spotkanie zatytułowane „Komfortowe i trwałe drogi rowerowe w Polsce i na świecie - od koncepcji do realizacji” zorganizowało w Targach Kielce Polskie Stowarzyszenie Wykonawców Nawierzchni Asfaltowych.
11 maja 2022
Salon kruszyw : „Aktualne wyzwania branży kruszywowej/kruszyw- Czy jest się czego obawiać?” to temat spotkania ekspertów z branży kruszyw, które odbyło się podczas tegorocznych targów Nowa Infrastruktura. Spotkanie zorganizowała Sieć Badawcza Łukasiewicz Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa
11 maja 2022
Drugiego dnia targów budownictwa infrastrukturalnego Nowa Infrastruktura wręczone zostały wyróżnienia i nagrody za produkty oraz aranżację stoisk.
11 maja 2022
Spotkanie zgromadziło grupę samorządowców z całej Polski, którzy dyskutują o roli betonu, o możliwościach budowy nawierzchni betonowych, ale także o utrzymaniu całej infrastruktury drogowej.
11 maja 2022
Na gości targów Nowa Infrastruktura czeka wiele premier najnowszych rozwiązań i nowoczesnego sprzętu stosowanych w pracach budowlanych. Firma KH-KIPPER prezentuje m.in. system wymienny - rozwiązanie, które stwarza możliwość dowolnej konfiguracji nadwozia samochodu ciężarowego oraz nowe IVECO T-WAY.
11 maja 2022
Już po raz piętnasty w Targach Kielce odbywa się konferencja o drogownictwie organizowana przez Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Komunikacji RP Oddział w Kielcach - Świętokrzyski Klub Drogowca, Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Kielcach oraz Politechnikę Świętokrzyską. Wydarzenie towarzyszy tegorocznym Targom Budownictwa Infrastrukturalnego Nowa Infrastruktura.
10 maja 2022
W Targach Kielce, podczas Targów Nowa Infrastruktura odbyło się II Forum Utrzymania Dróg i Mostów. Organizatorem wydarzenia jest Polski Kongres Drogowy, Ogólnopolska Izba Gospodarcza Drogownictwa oraz Instytut Badawczy Dróg i Mostów.
10 maja 2022
Firma Samasz posiada szeroką ofertę maszyn do utrzymania infrastruktury drogowej. Najnowszy sprzęt marki prezentowany jest w Targach Kielce podczas targów Nowa Infrastruktura.