Bez-tytulu.png
źródło: https://www.lyyti.fi/reg/Business_Opportunities_for_Polish_Companies_in_Infrastructure_Investments_in_Sweden_9025

Szwedzka alternatywa dla wystawców Targów Nowa Infrastruktura

15 stycznia 2021
Szwecja poszukuje polskich partnerów do realizacji projektów infrastrukturalnych. O planach infrastrukturalnych i możliwościach polskich firm budowlanych na rynku szwedzkim podczas spotkania informacyjnego, organizowane przez Ambasadę Szwecji w Warszawie oraz Szwedzką Administrację Transportu.

Około 70 miliardów EUR - na taką kwotę opiewają projekty infrastrukturalne na rozbudowę i renowację sieci transportowej, kolejowej i drogowej w Szwecji, zaplanowane do realizacji w latach 2018-2029. Podczas spotkania informacyjnego, które odbędzie się 19 stycznia 2021 roku o godz. 09:00-12:00, przedstawione zostaną główne projekty drogowe i kolejowe w Szwecji. Oprócz możliwości biznesowych, w programie spotkania pojawią się również zagadnienia dot. prowadzenia inwestycji oraz finansowania projektów międzynarodowych.

Takie spotkania mają wpływać na zacieśnienie współpracy między Polską, a Szwecją, aby wspólnie wykorzystywać możliwości biznesowe oraz kompetencje polskiego sektora budowlanego w szwedzkich inwestycjach. W związku z tym, Szwecja aktywnie poszukuje polskich partnerów do realizacji projektów infrastrukturalnych.

W imieniu organizatorów zachęcamy do rejestracji i udziału w spotkaniu informacyjnym. Zgłoszenia udziału można przesyłać poprzez stronę: https://bit.ly/3idic77

Przyszłość polskiej infrastruktury to również temat bliski kieleckiemu ośrodkowi wystawienniczemu, w którym organizowane są m.in. Międzynarodowe Targi Budownictwa Infrastrukturalnego - Nowa Infrastruktura. Oprócz infrastruktury drogowej, zbliżająca się edycja wydarzenia poświęcona zostanie również takim obszarom jak: transport, infrastruktura kolejowa, budownictwo specjalistyczne oraz maszyny budowlane. Zapraszamy już od 12 do 14 maja 2021 roku do Targów Kielce!

(MCh)

Polecane aktualności
11 maja 2022
Spotkanie zatytułowane „Komfortowe i trwałe drogi rowerowe w Polsce i na świecie - od koncepcji do realizacji” zorganizowało w Targach Kielce Polskie Stowarzyszenie Wykonawców Nawierzchni Asfaltowych.
11 maja 2022
Salon kruszyw : „Aktualne wyzwania branży kruszywowej/kruszyw- Czy jest się czego obawiać?” to temat spotkania ekspertów z branży kruszyw, które odbyło się podczas tegorocznych targów Nowa Infrastruktura. Spotkanie zorganizowała Sieć Badawcza Łukasiewicz Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa
11 maja 2022
Drugiego dnia targów budownictwa infrastrukturalnego Nowa Infrastruktura wręczone zostały wyróżnienia i nagrody za produkty oraz aranżację stoisk.
11 maja 2022
Spotkanie zgromadziło grupę samorządowców z całej Polski, którzy dyskutują o roli betonu, o możliwościach budowy nawierzchni betonowych, ale także o utrzymaniu całej infrastruktury drogowej.
11 maja 2022
Na gości targów Nowa Infrastruktura czeka wiele premier najnowszych rozwiązań i nowoczesnego sprzętu stosowanych w pracach budowlanych. Firma KH-KIPPER prezentuje m.in. system wymienny - rozwiązanie, które stwarza możliwość dowolnej konfiguracji nadwozia samochodu ciężarowego oraz nowe IVECO T-WAY.
11 maja 2022
Już po raz piętnasty w Targach Kielce odbywa się konferencja o drogownictwie organizowana przez Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Komunikacji RP Oddział w Kielcach - Świętokrzyski Klub Drogowca, Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Kielcach oraz Politechnikę Świętokrzyską. Wydarzenie towarzyszy tegorocznym Targom Budownictwa Infrastrukturalnego Nowa Infrastruktura.
10 maja 2022
W Targach Kielce, podczas Targów Nowa Infrastruktura odbyło się II Forum Utrzymania Dróg i Mostów. Organizatorem wydarzenia jest Polski Kongres Drogowy, Ogólnopolska Izba Gospodarcza Drogownictwa oraz Instytut Badawczy Dróg i Mostów.
10 maja 2022
Firma Samasz posiada szeroką ofertę maszyn do utrzymania infrastruktury drogowej. Najnowszy sprzęt marki prezentowany jest w Targach Kielce podczas targów Nowa Infrastruktura.