Menu - nagłówek (dodatkowe)

Zaloguj się

PL
Bez-tytulu.png
źródło: https://www.lyyti.fi/reg/Business_Opportunities_for_Polish_Companies_in_Infrastructure_Investments_in_Sweden_9025

Szwedzka alternatywa dla wystawców Targów Nowa Infrastruktura

15 stycznia 2021
Szwecja poszukuje polskich partnerów do realizacji projektów infrastrukturalnych. O planach infrastrukturalnych i możliwościach polskich firm budowlanych na rynku szwedzkim podczas spotkania informacyjnego, organizowane przez Ambasadę Szwecji w Warszawie oraz Szwedzką Administrację Transportu.

Około 70 miliardów EUR - na taką kwotę opiewają projekty infrastrukturalne na rozbudowę i renowację sieci transportowej, kolejowej i drogowej w Szwecji, zaplanowane do realizacji w latach 2018-2029. Podczas spotkania informacyjnego, które odbędzie się 19 stycznia 2021 roku o godz. 09:00-12:00, przedstawione zostaną główne projekty drogowe i kolejowe w Szwecji. Oprócz możliwości biznesowych, w programie spotkania pojawią się również zagadnienia dot. prowadzenia inwestycji oraz finansowania projektów międzynarodowych.

Takie spotkania mają wpływać na zacieśnienie współpracy między Polską, a Szwecją, aby wspólnie wykorzystywać możliwości biznesowe oraz kompetencje polskiego sektora budowlanego w szwedzkich inwestycjach. W związku z tym, Szwecja aktywnie poszukuje polskich partnerów do realizacji projektów infrastrukturalnych.

W imieniu organizatorów zachęcamy do rejestracji i udziału w spotkaniu informacyjnym. Zgłoszenia udziału można przesyłać poprzez stronę: https://bit.ly/3idic77

Przyszłość polskiej infrastruktury to również temat bliski kieleckiemu ośrodkowi wystawienniczemu, w którym organizowane są m.in. Międzynarodowe Targi Budownictwa Infrastrukturalnego - Nowa Infrastruktura. Oprócz infrastruktury drogowej, zbliżająca się edycja wydarzenia poświęcona zostanie również takim obszarom jak: transport, infrastruktura kolejowa, budownictwo specjalistyczne oraz maszyny budowlane. Zapraszamy już od 12 do 14 maja 2021 roku do Targów Kielce!

(MCh)

Polecane aktualności
18 października 2021
W tym roku wyjątkowy jubileusz świętuje Polska Izba Konstrukcji Stalowych – wieloletni partner Targów Kielce przy organizacji dotychczasowych targów budownictwa drogowego i infrastruktury - Autostrada Polska.
13 kwietnia 2021
Nawet o 800 tys. zł. mogą ubiegać się mikro, małe i średnie firmy prowadzące działalność na terenie Polski Wschodniej w ramach projektu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Szczegóły będzie można poznać podczas webinarium zorganizowanego przez Targi Kielce.
24 marca 2021
Ministerstwo Infrastruktury oraz Krajowa Izba Gospodarcza wspierają Targi Budownictwa Infrastrukturalnego, które zaplanowano od 12 do 14 maja 2021 roku.
16 marca 2021
W 2021 roku blisko 20 mld zł zaplanowano na budowę szybkich dróg, a prawie 390 km dróg ekspresowych i autostrad ma zostać włączonych do ruchu.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy