Bez-tytulu.png
Branżowe seminarium PSWNA na targach Nowa Infrastruktura.

Seminarium Polskiego Stowarzyszenia Wykonawców Nawierzchni Asfaltowych na targach Nowa Infrastruktura

25 kwietnia 2022
Program Międzynarodowych Targów Budownictwa Infrastrukturalnego Nowa Infrastruktura obfituje w branżowe spotkania ze specjalistami. Jednym z nich będzie bezpłatne seminarium pn. „Komfortowe i trwałe drogi rowerowe w Polsce i na świecie - od koncepcji do realizacji”.

Drugiego dnia targów Nowa Infrastruktura - 11 maja 2022 r. odbędzie się branżowe seminarium organizowane przez Polskie Stowarzyszenie Wykonawców Nawierzchni Asfaltowych. Spotkanie poświęcone będzie m.in. rozwiązaniom poprawiającym bezpieczeństwo dróg rowerowych, budowie sieci tras rowerowych i urządzeń transportu osobistego, a także projektowaniu ścieżek rowerowych. Wśród prelegentów pojawią się przedstawiciele Zarządu Dróg Wojewódzkich, Instytutu Badawczego Dróg i Mostów, firmy Eurovia Polska, Stowarzyszenia Rowerowa Metropolia oraz Politechniki Warszawskiej.

Spotkanie moderował będzie dr inż. Wojciech Sorociak z Politechniki Śląskiej.

Wydarzenie jest bezpłatne i odbywa się w formule hybrydowej. W formie stacjonarnej dostępnych jest maksymalnie 60 miejsc. Na wydarzenie obowiązuje rejestracja.

Link do rejestracji dostępny na stronie: https://www.pswna.pl/szkolenia/seminarium-pswna-komfortowe-i-trwale-drogi-rowerowe-w-polsce-i-na-swiecie-od-koncepcji-do

(MCh)

Polecane aktualności
11 maja 2022
Spotkanie zatytułowane „Komfortowe i trwałe drogi rowerowe w Polsce i na świecie - od koncepcji do realizacji” zorganizowało w Targach Kielce Polskie Stowarzyszenie Wykonawców Nawierzchni Asfaltowych.
11 maja 2022
Salon kruszyw : „Aktualne wyzwania branży kruszywowej/kruszyw- Czy jest się czego obawiać?” to temat spotkania ekspertów z branży kruszyw, które odbyło się podczas tegorocznych targów Nowa Infrastruktura. Spotkanie zorganizowała Sieć Badawcza Łukasiewicz Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa
11 maja 2022
Drugiego dnia targów budownictwa infrastrukturalnego Nowa Infrastruktura wręczone zostały wyróżnienia i nagrody za produkty oraz aranżację stoisk.
11 maja 2022
Spotkanie zgromadziło grupę samorządowców z całej Polski, którzy dyskutują o roli betonu, o możliwościach budowy nawierzchni betonowych, ale także o utrzymaniu całej infrastruktury drogowej.
11 maja 2022
Na gości targów Nowa Infrastruktura czeka wiele premier najnowszych rozwiązań i nowoczesnego sprzętu stosowanych w pracach budowlanych. Firma KH-KIPPER prezentuje m.in. system wymienny - rozwiązanie, które stwarza możliwość dowolnej konfiguracji nadwozia samochodu ciężarowego oraz nowe IVECO T-WAY.
11 maja 2022
Już po raz piętnasty w Targach Kielce odbywa się konferencja o drogownictwie organizowana przez Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Komunikacji RP Oddział w Kielcach - Świętokrzyski Klub Drogowca, Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Kielcach oraz Politechnikę Świętokrzyską. Wydarzenie towarzyszy tegorocznym Targom Budownictwa Infrastrukturalnego Nowa Infrastruktura.
10 maja 2022
W Targach Kielce, podczas Targów Nowa Infrastruktura odbyło się II Forum Utrzymania Dróg i Mostów. Organizatorem wydarzenia jest Polski Kongres Drogowy, Ogólnopolska Izba Gospodarcza Drogownictwa oraz Instytut Badawczy Dróg i Mostów.
10 maja 2022
Firma Samasz posiada szeroką ofertę maszyn do utrzymania infrastruktury drogowej. Najnowszy sprzęt marki prezentowany jest w Targach Kielce podczas targów Nowa Infrastruktura.