IMG-5292.JPG
Ogólnopolska premiera pojazdów marki BMC na targach Nowa Infrastruktura.

Marka BMC po raz pierwszy w Polsce na targach Nowa Infrastruktura!

06 maja 2022
Trzy pojazdy marki BMC – jednego z największych tureckich producentów pojazdów ciężarowych będą miały swoją premierę podczas Targów Nowa Infrastruktura już od 10 do 11 maja 2022 roku w Targach Kielce. Marka BMC jest wprowadzana na polski rynek po raz pierwszy przez Autobagi Polska - producenta i dealera pojazdów ciężarowych oraz dostawczych różnych marek.

Marka BMC w swojej ofercie posiada podwozia o DMC od 18 do 41 ton oraz ciągniki siodłowe dla transportu krajowego i międzynarodowego. Podwozia pojazdów wyposażone są w amerykańskie silniki firmy Cummins oraz skrzynie biegów firmy ZF (manualne oraz automatyczne). Podczas tegorocznych targów Nowa Infrastruktura zaprezentowane zostaną trzy pojazdy: wywrotka o pojemności 20 m3 8x4, betonomieszarka o pojemności 10 m3 8x4 z silnikami o mocy 400 KM oraz ciągnik siodłowy do transportu międzynarodowego 4x2 z silnikiem o mocy 460 KM. Ciągnik siodłowy wyposażony jest w silnik firmy FPT Cursor o pojemności 11 litrów (znany dobrze z pojazdów IVECO) oraz automatyczną 12-o stopniową skrzynię biegów ZF Traxon 2210. Wszystkie pojazdy posiadają najnowszą homologację dla pojazdów kategorii N3 wraz z silnikiem normy Euro 6E oraz najnowsze systemy bezpieczeństwa włącznie z AEBS i LDWS.

Oprócz prezentacji nowości produktowych, w programie Międzynarodowych Targów Budownictwa Infrastrukturalnego - Nowa Infrastruktura zaplanowano szereg wydarzeń towarzyszących  m.in. Forum Utrzymania Dróg i Mostów, debatę Salon Kruszyw, branżowe seminaria, a także konferencję naukowo – techniczną. Na terenie zewnętrznym odbędą się widowiskowe zawody operatorów pługów odśnieżnych, w których oceniana będzie precyzyjna jazda, precyzyjne hamowanie czy slalom pługiem zakończony strzałem w bramkę. Zawodnicy będą operować ciągnikiem siodłowym MAN TGS 18.460.

(MCh)

Polecane aktualności
11 maja 2022
Spotkanie zatytułowane „Komfortowe i trwałe drogi rowerowe w Polsce i na świecie - od koncepcji do realizacji” zorganizowało w Targach Kielce Polskie Stowarzyszenie Wykonawców Nawierzchni Asfaltowych.
11 maja 2022
Salon kruszyw : „Aktualne wyzwania branży kruszywowej/kruszyw- Czy jest się czego obawiać?” to temat spotkania ekspertów z branży kruszyw, które odbyło się podczas tegorocznych targów Nowa Infrastruktura. Spotkanie zorganizowała Sieć Badawcza Łukasiewicz Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa
11 maja 2022
Drugiego dnia targów budownictwa infrastrukturalnego Nowa Infrastruktura wręczone zostały wyróżnienia i nagrody za produkty oraz aranżację stoisk.
11 maja 2022
Spotkanie zgromadziło grupę samorządowców z całej Polski, którzy dyskutują o roli betonu, o możliwościach budowy nawierzchni betonowych, ale także o utrzymaniu całej infrastruktury drogowej.
11 maja 2022
Na gości targów Nowa Infrastruktura czeka wiele premier najnowszych rozwiązań i nowoczesnego sprzętu stosowanych w pracach budowlanych. Firma KH-KIPPER prezentuje m.in. system wymienny - rozwiązanie, które stwarza możliwość dowolnej konfiguracji nadwozia samochodu ciężarowego oraz nowe IVECO T-WAY.
11 maja 2022
Już po raz piętnasty w Targach Kielce odbywa się konferencja o drogownictwie organizowana przez Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Komunikacji RP Oddział w Kielcach - Świętokrzyski Klub Drogowca, Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Kielcach oraz Politechnikę Świętokrzyską. Wydarzenie towarzyszy tegorocznym Targom Budownictwa Infrastrukturalnego Nowa Infrastruktura.
10 maja 2022
W Targach Kielce, podczas Targów Nowa Infrastruktura odbyło się II Forum Utrzymania Dróg i Mostów. Organizatorem wydarzenia jest Polski Kongres Drogowy, Ogólnopolska Izba Gospodarcza Drogownictwa oraz Instytut Badawczy Dróg i Mostów.
10 maja 2022
Firma Samasz posiada szeroką ofertę maszyn do utrzymania infrastruktury drogowej. Najnowszy sprzęt marki prezentowany jest w Targach Kielce podczas targów Nowa Infrastruktura.