2.png

Targi Nowa Infrastruktura z ważnymi patronatami

24 marca 2021
Ministerstwo Infrastruktury oraz Krajowa Izba Gospodarcza wspierają Targi Budownictwa Infrastrukturalnego, które zaplanowano od 12 do 14 maja 2021 roku.

Udział w wydarzeniu strategicznych dla branży instytucji nie tylko podnosi jakość merytoryczną spotkania, ale wpływa również na poziom wydarzeń towarzyszących targom. Minister Infrastruktury - Andrzej Adamczyk objął patronatem honorowym Międzynarodowe Targi Budownictwa Infrastrukturalnego. Chęć wsparcia i patronat honorowy nad targami objęła również Krajowa Izba Gospodarcza.

Targi Budownictwa Infrastrukturalnego - Nowa Infrastruktura, to nowa formuła targów dedykowanych dla przedstawicieli infrastruktury drogowej i kolejowej, transportowej, maszynowo – budowlanej oraz budownictwa specjalistycznego. Spotkanie stanowi odpowiedź na oczekiwania całego sektora i jest wynikiem wspólnej pracy i konsultacji organizatorów z Partnerami branżowymi. Wzbogacony zakres branżowy i merytoryczny wydarzenia będzie okazją do poszerzenia technologicznych horyzontów.. 

Targi Budownictwa Infrastrukturalnego – Nowa Infrastruktura zaplanowano od 12 do 14 maja 2021 roku. Więcej w wydarzeniu 

Wspólnie budujemy przyszłość Infrastruktury!

(MCh)

Polecane aktualności
27 stycznia 2022
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad wspiera Międzynarodowe Targi Budownictwa Infrastrukturalnego, które zaplanowano od 10 do 12 maja 2022 roku.
24 stycznia 2022
Unowocześnienie floty, wprowadzenie nowoczesnego systemu sprzedaży biletów oraz aplikacji mobilnej, zapewnienie przejrzystego rozkładu jazdy i wysokiego standardu podróży – to część planowanych działań PKP Intercity z perspektywą do 2030 roku.
06 grudnia 2021
Wystawcy targów Nowa Infrastruktura mogą skorzystać z nowego narzędzia Targów Kielce – Portalu Wystawcy, dzięki któremu rejestracja na targi jest jeszcze prostsza! Zbudowanie firmowego portfolio oraz kontakt z organizatorami targów czy innymi firmami, to tylko część z funkcjonalności nowego rozwiązania.
18 października 2021
W tym roku wyjątkowy jubileusz świętuje Polska Izba Konstrukcji Stalowych – wieloletni partner Targów Kielce przy organizacji dotychczasowych targów budownictwa drogowego i infrastruktury - Autostrada Polska.
13 kwietnia 2021
Nawet o 800 tys. zł. mogą ubiegać się mikro, małe i średnie firmy prowadzące działalność na terenie Polski Wschodniej w ramach projektu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Szczegóły będzie można poznać podczas webinarium zorganizowanego przez Targi Kielce.
16 marca 2021
W 2021 roku blisko 20 mld zł zaplanowano na budowę szybkich dróg, a prawie 390 km dróg ekspresowych i autostrad ma zostać włączonych do ruchu.
15 stycznia 2021
Szwecja poszukuje polskich partnerów do realizacji projektów infrastrukturalnych. O planach infrastrukturalnych i możliwościach polskich firm budowlanych na rynku szwedzkim podczas spotkania informacyjnego, organizowane przez Ambasadę Szwecji w Warszawie oraz Szwedzką Administrację Transportu.