PATRONAT-HONOROWY.png
Prezydent OIGD Patronatem Honorowym targów Nowa Infrastruktura.

Nowa Infrastruktura z Patronatem Honorowym Prezydenta Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Drogownictwa

02 marca 2022
Przygotowania do tegorocznej edycji targów Nowa Infrastruktura trwają. Kielecki ośrodek wystawienniczy nawiązuje kolejne porozumienia z branżowymi partnerami i instytucjami w zakresie opracowywania programu targów. Organizatorzy targów mogą liczyć na wsparcie Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Drogownictwa.

Współpraca ze strategicznymi partnerami - specjalistami z branży, pozwala na wdrożenia ciekawych rozwiązań i podnosi merytoryczną wartość wydarzeń towarzyszących targom Nowa Infrastruktura. Oprócz Prezydenta Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Drogownictwa, tegoroczną edycję Międzynarodowych Targów Budownictwa Infrastrukturalnego objął patronatem honorowym Minister Infrastruktury - Andrzej Adamczyk, Marszałek Województwa Świętokrzyskiego i Prezydent Miasta Kielce. Patronat honorowy nad Targami sprawuje również Generalny Dyrektor Dróg Krajowych i Autostrad. Lista Partnerów Targów jest dłuższa. Chęć wsparcia wyraziła również Krajowa Izba Gospodarcza, Instytut Badawczy Dróg i Mostów, Polski Związek Pracodawców Budownictwa, Polska Izba Konstrukcji Stalowych, Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego, Stowarzyszenie Producentów Cementu, Polskie Stowarzyszenie Wykonawców Nawierzchni Asfaltowych, Polski Kongres Drogowy, Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji RP, Polska Izba Budownictwa, Przemysłowy Instytut Maszyn Budowlanych oraz Państwowa Inspekcja Pracy.

Na Międzynarodowe Targi Budownictwa Infrastrukturalnego zapraszamy już od 10 do 12 maja 2022 roku do Targów Kielce.

(MCh)

Polecane aktualności
11 maja 2022
Spotkanie zatytułowane „Komfortowe i trwałe drogi rowerowe w Polsce i na świecie - od koncepcji do realizacji” zorganizowało w Targach Kielce Polskie Stowarzyszenie Wykonawców Nawierzchni Asfaltowych.
11 maja 2022
Salon kruszyw : „Aktualne wyzwania branży kruszywowej/kruszyw- Czy jest się czego obawiać?” to temat spotkania ekspertów z branży kruszyw, które odbyło się podczas tegorocznych targów Nowa Infrastruktura. Spotkanie zorganizowała Sieć Badawcza Łukasiewicz Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa
11 maja 2022
Drugiego dnia targów budownictwa infrastrukturalnego Nowa Infrastruktura wręczone zostały wyróżnienia i nagrody za produkty oraz aranżację stoisk.
11 maja 2022
Spotkanie zgromadziło grupę samorządowców z całej Polski, którzy dyskutują o roli betonu, o możliwościach budowy nawierzchni betonowych, ale także o utrzymaniu całej infrastruktury drogowej.
11 maja 2022
Na gości targów Nowa Infrastruktura czeka wiele premier najnowszych rozwiązań i nowoczesnego sprzętu stosowanych w pracach budowlanych. Firma KH-KIPPER prezentuje m.in. system wymienny - rozwiązanie, które stwarza możliwość dowolnej konfiguracji nadwozia samochodu ciężarowego oraz nowe IVECO T-WAY.
11 maja 2022
Już po raz piętnasty w Targach Kielce odbywa się konferencja o drogownictwie organizowana przez Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Komunikacji RP Oddział w Kielcach - Świętokrzyski Klub Drogowca, Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Kielcach oraz Politechnikę Świętokrzyską. Wydarzenie towarzyszy tegorocznym Targom Budownictwa Infrastrukturalnego Nowa Infrastruktura.
10 maja 2022
W Targach Kielce, podczas Targów Nowa Infrastruktura odbyło się II Forum Utrzymania Dróg i Mostów. Organizatorem wydarzenia jest Polski Kongres Drogowy, Ogólnopolska Izba Gospodarcza Drogownictwa oraz Instytut Badawczy Dróg i Mostów.
10 maja 2022
Firma Samasz posiada szeroką ofertę maszyn do utrzymania infrastruktury drogowej. Najnowszy sprzęt marki prezentowany jest w Targach Kielce podczas targów Nowa Infrastruktura.