Vyborg-HCU16-5.jpg
DSP Přerov na targach Nowa Infrastruktura.

DSP Přerov Wystawcą Nowej Infrastruktury

08 kwietnia 2022
Firma inżynieryjno-produkcyjna, producent maszyn i urządzeń technologicznych do kruszenia i sortowania surowców mineralnych pojawi się na Targach Budownictwa Infrastrukturalnego Nowa Infrastruktura w Kielcach.

DSP Přerov to firma z silną pozycją na rynku krajowym. Przedsiębiorstwo z powodzeniem działa z własnymi innowacyjnymi i wysoce wydajnymi maszynami. Zespół DSP Přerov tworzą specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie i rozległą wiedzę z zakresu kruszenia i sortowania. W asortymencie firmy znajdują się nowoczesne maszyny i urządzenia technologiczne do przetwarzania surowców mineralnych. Szeroka gama produktów marki ukierunkowana jest na indywidualne dostawy, jak również na projekty pod klucz. Dzięki dynamicznemu rozwojowi konstrukcyjnemu firma DSP Přerov jest w stanie pokryć szeroki zakres wymagań klienta.

Zapraszamy na stoisko DSP Přerov podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa Infrastrukturalnego Nowa Infrastruktura od 10 do 11 maja 2022 roku, do Targów Kielce.

Więcej informacji na stronie: http://pl.dspprerov.cz/

Targi Nowa Infrastruktura to okazja do zapoznania się z szeroką ofertą Wystawców, ale również wzięcia udziału w branżowych konferencjach i wykładach, poświęconym m.in. wyzwaniom i szansom przed jakimi stoi branża budowlana. 

Z programem wydarzenia można zapoznać się na stronie www.targikielce.pl/nowa-infrastruktura/program-targow

Polecane aktualności
11 maja 2022
Spotkanie zatytułowane „Komfortowe i trwałe drogi rowerowe w Polsce i na świecie - od koncepcji do realizacji” zorganizowało w Targach Kielce Polskie Stowarzyszenie Wykonawców Nawierzchni Asfaltowych.
11 maja 2022
Salon kruszyw : „Aktualne wyzwania branży kruszywowej/kruszyw- Czy jest się czego obawiać?” to temat spotkania ekspertów z branży kruszyw, które odbyło się podczas tegorocznych targów Nowa Infrastruktura. Spotkanie zorganizowała Sieć Badawcza Łukasiewicz Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa
11 maja 2022
Drugiego dnia targów budownictwa infrastrukturalnego Nowa Infrastruktura wręczone zostały wyróżnienia i nagrody za produkty oraz aranżację stoisk.
11 maja 2022
Spotkanie zgromadziło grupę samorządowców z całej Polski, którzy dyskutują o roli betonu, o możliwościach budowy nawierzchni betonowych, ale także o utrzymaniu całej infrastruktury drogowej.
11 maja 2022
Na gości targów Nowa Infrastruktura czeka wiele premier najnowszych rozwiązań i nowoczesnego sprzętu stosowanych w pracach budowlanych. Firma KH-KIPPER prezentuje m.in. system wymienny - rozwiązanie, które stwarza możliwość dowolnej konfiguracji nadwozia samochodu ciężarowego oraz nowe IVECO T-WAY.
11 maja 2022
Już po raz piętnasty w Targach Kielce odbywa się konferencja o drogownictwie organizowana przez Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Komunikacji RP Oddział w Kielcach - Świętokrzyski Klub Drogowca, Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Kielcach oraz Politechnikę Świętokrzyską. Wydarzenie towarzyszy tegorocznym Targom Budownictwa Infrastrukturalnego Nowa Infrastruktura.
10 maja 2022
W Targach Kielce, podczas Targów Nowa Infrastruktura odbyło się II Forum Utrzymania Dróg i Mostów. Organizatorem wydarzenia jest Polski Kongres Drogowy, Ogólnopolska Izba Gospodarcza Drogownictwa oraz Instytut Badawczy Dróg i Mostów.
10 maja 2022
Firma Samasz posiada szeroką ofertę maszyn do utrzymania infrastruktury drogowej. Najnowszy sprzęt marki prezentowany jest w Targach Kielce podczas targów Nowa Infrastruktura.