DSC-4710.jpg
Porozumienie o współpracy przy targach Nowa Infrastruktura.

Nowa Infrastruktura z mocnym wsparciem!

28 lutego 2022
Targi Kielce wspólnie z Konsorcjum składającym się z Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Drogownictwa i Stowarzyszenia Polski Kongres Drogowy, podpisały porozumienie, na mocy którego podczas Targów Nowa Infrastruktura zorganizowane zostanie m.in. Forum Utrzymania Dróg i Mostów.

Kielecki ośrodek wystawienniczy współpracuje z partnerami - specjalistami z branży, co pozwala na wdrożenia ciekawych rozwiązań i podnosi merytoryczną wartość wydarzeń towarzyszących targom.

Umowa o współpracy między Targami Kielce, a konsorcjum organizacji:  Ogólnopolską Izbą Gospodarczą Drogownictwa oraz Stowarzyszeniem Polski Kongres Drogowy została podpisana 28 lutego 2022 roku. Porozumienie dot. m.in. zorganizowania wydarzenia towarzyszącego Targom Budownictwa Infrastrukturalnego Nowa Infrastruktura – Forum Utrzymania Dróg i Mostów. Forum skierowane będzie do podmiotów zainteresowanych całorocznym utrzymaniem dróg gminnych, powiatowych, wojewódzkich i krajowych, przedsiębiorców oraz zarządców dróg. Spotkanie w ramach forum pozwoli dokonać analizy najistotniejszych problemów branży oraz wskazać nowatorskie rozwiązania.

Na Targi Nowa Infrastruktura zapraszamy już od 10 do 12 maja 2022 roku do Targów Kielce.

(MCh)

Polecane aktualności
11 maja 2022
Spotkanie zatytułowane „Komfortowe i trwałe drogi rowerowe w Polsce i na świecie - od koncepcji do realizacji” zorganizowało w Targach Kielce Polskie Stowarzyszenie Wykonawców Nawierzchni Asfaltowych.
11 maja 2022
Salon kruszyw : „Aktualne wyzwania branży kruszywowej/kruszyw- Czy jest się czego obawiać?” to temat spotkania ekspertów z branży kruszyw, które odbyło się podczas tegorocznych targów Nowa Infrastruktura. Spotkanie zorganizowała Sieć Badawcza Łukasiewicz Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa
11 maja 2022
Drugiego dnia targów budownictwa infrastrukturalnego Nowa Infrastruktura wręczone zostały wyróżnienia i nagrody za produkty oraz aranżację stoisk.
11 maja 2022
Spotkanie zgromadziło grupę samorządowców z całej Polski, którzy dyskutują o roli betonu, o możliwościach budowy nawierzchni betonowych, ale także o utrzymaniu całej infrastruktury drogowej.
11 maja 2022
Na gości targów Nowa Infrastruktura czeka wiele premier najnowszych rozwiązań i nowoczesnego sprzętu stosowanych w pracach budowlanych. Firma KH-KIPPER prezentuje m.in. system wymienny - rozwiązanie, które stwarza możliwość dowolnej konfiguracji nadwozia samochodu ciężarowego oraz nowe IVECO T-WAY.
11 maja 2022
Już po raz piętnasty w Targach Kielce odbywa się konferencja o drogownictwie organizowana przez Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Komunikacji RP Oddział w Kielcach - Świętokrzyski Klub Drogowca, Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Kielcach oraz Politechnikę Świętokrzyską. Wydarzenie towarzyszy tegorocznym Targom Budownictwa Infrastrukturalnego Nowa Infrastruktura.
10 maja 2022
W Targach Kielce, podczas Targów Nowa Infrastruktura odbyło się II Forum Utrzymania Dróg i Mostów. Organizatorem wydarzenia jest Polski Kongres Drogowy, Ogólnopolska Izba Gospodarcza Drogownictwa oraz Instytut Badawczy Dróg i Mostów.
10 maja 2022
Firma Samasz posiada szeroką ofertę maszyn do utrzymania infrastruktury drogowej. Najnowszy sprzęt marki prezentowany jest w Targach Kielce podczas targów Nowa Infrastruktura.