Bevola-LOGO.png
BEVOLA Wystawcą targów Nowa Infrastruktura.

Duńska firma na targach Nowa Infrastruktura

26 kwietnia 2022
Firma BEVOLA - producent wysokiej jakości części do budowy samochodów ciężarowych i przyczep Wystawcą tegorocznych Międzynarodowych Targów Budownictwa Infrastrukturalnego Nowa Infrastruktura. Zapraszamy na stoisko firmy już od 10 do 11 maja 2022 roku do Targów Kielce!

BEVOLA to firma powstała w Danii w 1968 r. działająca w krajach skandynawskich i nie tylko. Przedsiębiorstwo projektuje, produkuje i sprzedaje ponad 6 tys. wysokiej jakości części do budowy pojazdów użytkowych. Eksportuje je do większości krajów europejskich, przede wszystkim do Niemiec, Polski i krajów bałtyckich.

Wśród produktów i rozwiązań, z których szczególnie znana jest BEVOLA, znajdują się:

  • BevoBox ™ - skrzynki narzędziowe w niezliczonych wariantach i wysokiej jakości
  • BevoGrip™ - łaty piaskowe opracowane specjalnie na rynek skandynawski
  • BevoPlan ™ - optymalna koncepcja wykorzystania podłogi ładunkowej
  • BevoNac™ - koncepcja mocnej osi, która zapewnia długą żywotność i bardziej stabilną jazdę

Targi Nowa Infrastruktura odbędą się już od 10 do 11 maja 2022 roku w Targach Kielce. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, obowiązuje wcześniejsza rejestracja: https://www.targikielce.pl/nowa-infrastruktura/rejestracja-zwiedzajacych

(MCh)

Polecane aktualności
11 maja 2022
Spotkanie zatytułowane „Komfortowe i trwałe drogi rowerowe w Polsce i na świecie - od koncepcji do realizacji” zorganizowało w Targach Kielce Polskie Stowarzyszenie Wykonawców Nawierzchni Asfaltowych.
11 maja 2022
Salon kruszyw : „Aktualne wyzwania branży kruszywowej/kruszyw- Czy jest się czego obawiać?” to temat spotkania ekspertów z branży kruszyw, które odbyło się podczas tegorocznych targów Nowa Infrastruktura. Spotkanie zorganizowała Sieć Badawcza Łukasiewicz Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa
11 maja 2022
Drugiego dnia targów budownictwa infrastrukturalnego Nowa Infrastruktura wręczone zostały wyróżnienia i nagrody za produkty oraz aranżację stoisk.
11 maja 2022
Spotkanie zgromadziło grupę samorządowców z całej Polski, którzy dyskutują o roli betonu, o możliwościach budowy nawierzchni betonowych, ale także o utrzymaniu całej infrastruktury drogowej.
11 maja 2022
Na gości targów Nowa Infrastruktura czeka wiele premier najnowszych rozwiązań i nowoczesnego sprzętu stosowanych w pracach budowlanych. Firma KH-KIPPER prezentuje m.in. system wymienny - rozwiązanie, które stwarza możliwość dowolnej konfiguracji nadwozia samochodu ciężarowego oraz nowe IVECO T-WAY.
11 maja 2022
Już po raz piętnasty w Targach Kielce odbywa się konferencja o drogownictwie organizowana przez Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Komunikacji RP Oddział w Kielcach - Świętokrzyski Klub Drogowca, Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Kielcach oraz Politechnikę Świętokrzyską. Wydarzenie towarzyszy tegorocznym Targom Budownictwa Infrastrukturalnego Nowa Infrastruktura.
10 maja 2022
W Targach Kielce, podczas Targów Nowa Infrastruktura odbyło się II Forum Utrzymania Dróg i Mostów. Organizatorem wydarzenia jest Polski Kongres Drogowy, Ogólnopolska Izba Gospodarcza Drogownictwa oraz Instytut Badawczy Dróg i Mostów.
10 maja 2022
Firma Samasz posiada szeroką ofertę maszyn do utrzymania infrastruktury drogowej. Najnowszy sprzęt marki prezentowany jest w Targach Kielce podczas targów Nowa Infrastruktura.