DSC-0031.jpg
KH-KIPPER Wystawcą targów Nowa Infrastruktura.

KH-KIPPER na targach Nowa Infrastruktura

13 kwietnia 2022
Ciekawa ekspozycja wywrotek budowlanych, szeroka oferta zabudów do transportu materiałów i premierowa prezentacja tzw. systemu wymiennego - to wszystko przygotowuje firma KH-KIPPER na tegoroczną edycję Międzynarodowych Targów Nowa Infrastruktura.

Na niemal 500 m2 powierzchni targowej firma KH-KIPPER przygotowała dla zwiedzających ciekawą ekspozycję wywrotek budowlanych na podwoziach wielkiej europejskiej siódemki. Podczas targów Nowa Infrastruktura przedstawiciele firm budowlanych mogą zapoznać się z ofertą zabudów  KH-KIPPER do transportu materiałów takich jak piasek, kruszywo czy kostka na paletach.

Wśród współwystawców KH-KIPPER znalazły się w tym roku takie firmy jak MAN Truck & Bus Polska, Scania Polska, Iveco Poland oraz Fabryka Maszyn Leżajsk.

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że po raz pierwszy szerokiej publiczności zaprezentowany zostanie tzw. system wymienny. Rozwiązanie stwarza możliwość dowolnej konfiguracji nadwozia samochodu ciężarowego (wywrotka, betoniarka, inne nadwozie) według aktualnych potrzeb, przez co czyni samochód jeszcze bardziej funkcjonalnym w ciągu całego roku. Zamiana jednej zabudowy na drugą jest stosunkowo prosta, wymaga zaledwie 2 osób i trwa kilkanaście minut.

Zapraszamy na stoisko KH-KIPPER numer ZE-1 podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa Infrastrukturalnego Nowa Infrastruktura już od 10 do 11 maja 2022 roku.

Wstęp na targi jest bezpłatny, obowiązuje wcześniejsza REJESTRACJA

(MCh)

Polecane aktualności
11 maja 2022
Spotkanie zatytułowane „Komfortowe i trwałe drogi rowerowe w Polsce i na świecie - od koncepcji do realizacji” zorganizowało w Targach Kielce Polskie Stowarzyszenie Wykonawców Nawierzchni Asfaltowych.
11 maja 2022
Salon kruszyw : „Aktualne wyzwania branży kruszywowej/kruszyw- Czy jest się czego obawiać?” to temat spotkania ekspertów z branży kruszyw, które odbyło się podczas tegorocznych targów Nowa Infrastruktura. Spotkanie zorganizowała Sieć Badawcza Łukasiewicz Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa
11 maja 2022
Drugiego dnia targów budownictwa infrastrukturalnego Nowa Infrastruktura wręczone zostały wyróżnienia i nagrody za produkty oraz aranżację stoisk.
11 maja 2022
Spotkanie zgromadziło grupę samorządowców z całej Polski, którzy dyskutują o roli betonu, o możliwościach budowy nawierzchni betonowych, ale także o utrzymaniu całej infrastruktury drogowej.
11 maja 2022
Na gości targów Nowa Infrastruktura czeka wiele premier najnowszych rozwiązań i nowoczesnego sprzętu stosowanych w pracach budowlanych. Firma KH-KIPPER prezentuje m.in. system wymienny - rozwiązanie, które stwarza możliwość dowolnej konfiguracji nadwozia samochodu ciężarowego oraz nowe IVECO T-WAY.
11 maja 2022
Już po raz piętnasty w Targach Kielce odbywa się konferencja o drogownictwie organizowana przez Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Komunikacji RP Oddział w Kielcach - Świętokrzyski Klub Drogowca, Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Kielcach oraz Politechnikę Świętokrzyską. Wydarzenie towarzyszy tegorocznym Targom Budownictwa Infrastrukturalnego Nowa Infrastruktura.
10 maja 2022
W Targach Kielce, podczas Targów Nowa Infrastruktura odbyło się II Forum Utrzymania Dróg i Mostów. Organizatorem wydarzenia jest Polski Kongres Drogowy, Ogólnopolska Izba Gospodarcza Drogownictwa oraz Instytut Badawczy Dróg i Mostów.
10 maja 2022
Firma Samasz posiada szeroką ofertę maszyn do utrzymania infrastruktury drogowej. Najnowszy sprzęt marki prezentowany jest w Targach Kielce podczas targów Nowa Infrastruktura.