Do wydarzenia pozostało...
Podziel się wydarzeniem

targi budownictwa drogowego autostrada - polska

Wszystkie drogi prowadzą do Kielc – 26. edycja targów AUTOSTRADA-POLSKA przed nami!

Zapraszamy całą branżę drogową na kolejną edycję wyjątkowego wydarzenia do Targów Kielce.

Targi Budownictwa Drogowego to jedno z najważniejszych i prestiżowych wydarzeń branżowych w Polsce. Spotkanie obejmuje 3 wystawy związane z infrastrukturą drogową - AUTOSTRADA, ROTRA - poświęcona pojazdom specjalistycznymi MASZBUD – dedykowana maszynom budowlanym. To przedsięwzięcie daje możliwość odbycia wielu ciekawych rozmów z przedstawicielami najważniejszych firm budowlanych, specjalistami z branży oraz zarządcami dróg. Podczas spotkania będzie można zobaczyć prezentację nowoczesnych maszyn budowlanych i rozwiązań technologicznych oraz wziąć udział w branżowych konferencjach i wielu merytorycznych spotkaniach.

Na stoiskach nie zabraknie również innowacyjnych produktów, takich jak: systemy zarządzania flotą maszyn czy specjalne bariery poprawiające bezpieczeństwo na drodze. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w organizowanych konkursach, pokazach pracy na symulatorach maszyn budowlanych i jazdach testowych.

autostrada-polska


Pokazy dynamiczne nowością podczas 26. edycji targów AUTOSTRADA-POLSKA

Nowością podczas tegorocznej edycji targów AUTOSTRADA-POLSKA będą pokazy dynamiczne. Wystawcy targów MASZBUD i AUTOSTRADA będą mogli bezpłatnie zaprezentować swoje maszyny na specjalnie do tego przygotowanej strefie pokazowej, ulokowanej bezpośrednio przy halach wystawienniczych. Do dyspozycji firm branżowych będzie duży obszar nieuzbrojonego terenu, idealnego do zademonstrowania szeregu prac ziemnych.

 

Poprzednia edycja kieleckich targów budownictwa drogowego

Ubiegłoroczna, jubileuszowa edycja wydarzenia przyciągnęła wielu gości. Wystawę odwiedził Minister Infrastruktury – Andrzej Adamczyk, który podkreślił znaczenie kieleckich targów budownictwa drogowego i infrastruktury. Na spotkaniu nie zabrakło oczywiście przedstawicieli wszystkich branżowych instytucji.

maszyny budowlane na targach budownictwa drogowego autostrada-polska

Podczas wydarzenia zaprezentowało się 261 firm z 18 krajów świata. Wystawę odwiedziło 10 500 zwiedzających. Drugiego dnia 25. edycji targów, w Centrum Kongresowym Targów Kielce odbył się również XX Ogólnopolski Kongres Dróg Powiatowych - spotkanie zarządców dróg powiatowych pod hasłem „Historia – praktyka – nowoczesność”. Zaproszeni goście poruszyli m.in. tematy związane z 200-leciem dróg powiatowych. Wizyta zarządców dróg powiatowych była doskonałą okazją dla wystawców do zaprezentowania się z jak najlepszej strony czy wymiany cennych doświadczeń.

Targi AUTOSTRADA-POLSKA to niewątpliwie dowód na tempo zmieniającej się branży budowlanej.

Zapraszamy na kolejną edycję AUTOSTRADY.

Wideo zapraszające
Aktualności
20 kwietnia 2020
Dofinansowanie Funduszu Dróg Samorządowych, rozwój programów modernizacyjnych i realizacja założonych inwestycji drogowych, to część z planów zapowiedzianych przez Rząd oraz Ministerstwo Infrastruktury.
14 kwietnia 2020
Federacja Drogowa Unii Europejskiej (ERF) skierowała przesłanie do całej branży drogowej w czasie trwającej pandemii koronawirusa SARS-CoV-2. W komunikacie podkreślono m.in. znaczenie drogownictwa w walce z chorobą.
31 marca 2020
Targom Autostrada towarzyszy bogaty program konferencji naukowo-technicznych, dyskusji, prezentacji firm oraz debat, które dają możliwość rozmów o wyzwaniach w branży. Jednym z najmocniejszych punktów wydarzenia jest Salon Kruszyw organizowany od 2012 roku w Targach Kielce.
19 marca 2020
Nowy termin święta budownictwa drogowego, to również nowe plany i pomysły związane z organizowanym wydarzeniem. Część z nich została przedstawiona w marcowym wydaniu miesięcznika Forum Budowlane.
18 marca 2020
Ministerstwo Infrastruktury wspiera Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego, które odbędą się od 30 czerwca do 2 lipca w Targach Kielce
27 stycznia 2020

Na XXVI Międzynarodowych Targach Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA pojawi się największy producent betoniarni w Europie.

16 grudnia 2019

Firma inżynieryjno-produkcyjna, eksporter maszyn i urządzeń technologicznych pojawi się na targach budownictwa drogowego AUTOSTRADA-POLSKA 2020 w Targach Kielce.

26 listopada 2019

Podczas targów budownictwa drogowego AUTOSTRADA-POLSKA 2020 zaprezentuje się międzynarodowa organizacja - TVH Parts Holding.

 

12 listopada 2019

Jednym z wystawców na XXVI Międzynarodowych Targach Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA w Targach Kielce będzie firma OPTIMAS.

16 maja 2019
Podczas tegorocznych XXV Międzynarodowych Targów Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego wspólnie z Targami Kielce zorganizował kolejną, ósmą już edycję Salonu Kruszyw.
15 maja 2019
Konkurs operatorów maszyn odbył się drugiego dnia 25. edycji targów AUTOSTRADY w Targach Kielce. Już po raz szósty operatorzy maszyn stanęli do rywalizacji w specjalnie przygotowanych konkurencjach.
15 maja 2019
“Wymogi legislacyjne i techniczne projektowania obiektów mostowych” to temat spotkania organizowanego przez Polską Izbę Konstrukcji Stalowych, dedykowanego branżowcom. Seminarium odbywa się w ramach Targów AUTOSTRADA POLSKA 2019 w Kielcach.
15 maja 2019
Uczestnicy Kongresu Zarządców Dróg Powiatowych odwiedzili targi AUTOSTRADA-POLSKA.
07 maja 2019
O innowacjach w budownictwie drogowym mówili specjaliści podczas jednego z najważniejszych wydarzeń tej branży w Polsce.
Partnerzy i patronaty
Patronat honorowy:
Patronat medialny
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy