Do wydarzenia pozostało
Podziel się wydarzeniem

Europarking

5. edycja Salonu EUROPAKING za nami!

Coraz większa liczba pojazdów na polskich drogach wymusza tworzenie coraz większych powierzchni parkingowych oraz jeszcze bardziej zaawansowanych technologicznie rozwiązań w zakresie zarządzania nimi.

Odpowiedzią na współczesne wymagania wobec branży parkingowej oraz zarządców parkingów był organizowany po raz piąty Salon EUROPARKING, który odbył się 14-16 maja 2019 roku w Targach Kielce.

W czasie Międzynarodowego Salonu Techniki Parkingowej EUROPARKING 2019 obywały się równolegle jeszcze trzy wydarzenia związane z budownictwem infrastrukturalnym: AUTOSTRADA-POLSKA, ROTRA oraz TRAFFIC-EXPO – TIL. Łącznie wszystkie wydarzenia, nazywane przez branżę „prawdziwym świętem drogownictwa”,  odwiedziło w tym roku 10.500 zwiedzających. Swoją ofertę zaprezentowało 261 firm z 18 krajów świata na 15.000 mkw. powierzchni wystawienniczej. W programie tegorocznych wydarzeń, znalazły się liczne konferencje, debaty, fora, a także pokazy na symulatorach maszyn, możliwość przetestowania pojazdów specjalistycznych na terenie zewnętrznym czy konkurs dla operatorów maszyn – BIG BAU MASTER w Targach Kielce, w którym do wygrania był wyjazd we włoskie Alpy.

europarking

W ramach 5. edycji Salonu EUROPARKING odbyła się konferencja dotycząca roli pozyskiwani danych w kontekście kształtowania stref płatnego parkowania. Organizatorami spotkania, które cieszyło się dużym zainteresowaniem, była Katedra Systemów Transportowych wraz z Politechniką Krakowską. Podczas Salonu EUROPARKING zwiedzający mieli okazję zapoznać się z propozycją firm oferujących szeroki wachlarz usług i produktów związanych z parkowaniem, od usług zarządzania parkingami i ich utrzymania począwszy, przez parkometry i urządzenia do obsługi stref parkowania, kończąc na kompletnych systemach parkingowych i usługach płatności mobilnych.  

Kolejna edycja Salonu EUROPARKING zaplanowana została na maj 2020.


 

Patronat:

   

 

Współpraca:

Polska Organizacja Branży Parkingowej tr>

   

     

traffic engineering

Wideo zapraszające
Aktualności
15 maja 2019
Konkurs operatorów maszyn odbył się drugiego dnia 25. edycji targów AUTOSTRADY w Targach Kielce. Już po raz szósty operatorzy maszyn stanęli do rywalizacji w specjalnie przygotowanych konkurencjach.
15 maja 2019
Trwa seminarium organizowane przez Stowarzyszenie Producentów Cementu, GDDKiA i Targi Kielce
15 maja 2019
Uczestnicy Kongresu Zarządców Dróg Powiatowych odwiedzili targi AUTOSTRADA-POLSKA.
10 maja 2019
Podczas uroczystości wręczenia nagród Targów AUTOSTRADA POLSKA, TRAFFIC-EXPO – TIL, ROTRA oraz Salonu Europarking nie zabrakło wzruszających momentów.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy