Godziny otwarcia: 8.00-18.00Odkryj swoje piękno na jesiennym konwencie Hair & Skin!

O tym, dbać o zdrowie i naturalne piękno dowiedzą się odwiedzający konwent Hair & Skin już 1 października w Centrum Kongresowym Targów Kielce. Będzie można między innymi otrzymać darmowe porady żywieniowe, wskazówki biznesowe od trenerki branży beauty, porady dermatologiczne czy prawne. Częścią wydarzenia będzie konferencja dla kobiet „Cztery pory kobiecości” zakończona pokazem mody. Nie zabraknie również widowiskowych pokazów fryzjerskich i ciekawych metamorfoz.

 

Konferencje, szkolenia i darmowe porady na Hair & Skin

Konwent Hair & Skin przyciągnie do Centrum Kongresowego Targów Kielce przedstawicieli takich dziedzin jak: fryzjerstwo, kosmetologia, dietetyka, podologia czy trychologia. W programie zaplanowano m.in. wykład poświęcony kondycji włosów i paznokci z dermatolog Sylwią Wójcicką, spotkanie na temat cukrzycy z Arturem Rydoszem, porady żywieniowe ze znaną dietetyk kliniczną Hanną Stolińską, prelekcję o właściwej pielęgnacji stóp z podolog Kamilą Bogdziewicz oraz konsultacje z fizjoterapeutą Katarzyną Karcz dot. walki z bólem kręgosłupa. Uczestnicy konwentu dowiedzą się, jak ważny jest wewnętrzny spokój i zdrowie psychiczne podczas wykładów Agnieszki Czubak i Sebastiana Zboińskiego - specjalistów z Instytutu Psychologii Stresu „Redukujemy Stres”, a także na spotkaniu z trenerką mentalną - Agnieszką Janicką Maj. Kompleksową wiedzę nt. makijażu permanentnego będzie można uzyskać od kosmetolog i linergisty - Małgorzaty Faucz-Gaweł, a profesjonalna trenerka biznesowa Marcelina Rawka wyjaśni znaczenie mediów społecznościowych w branży beauty.

- Konwent Hair & Skin skierowany jest zarówno do początkujących pasjonatów branży beauty, jak również do profesjonalistów. Właściwie każda osoba dbająca o siebie, ceniąca naturalne i zdrowe metody leczenia oraz pielęgnacji, powinna odwiedzić nasze wydarzenie. Program zapowiada się naprawdę ciekawie  - wyjaśnia Wioletta Król, menadżer projektu.

Atrakcyjne oferty pracy, analiza składu ciała i pokazy fryzjerskie w jednym miejscu

Odwiedzający konwent beauty Hair & Skin będą mogli zapoznać się z szeroką ofertą firm i instytucji z całego regionu. Na stoisku jednego z partnerów wydarzenia, Powiatowego Urzędu Pracy w Kielcach nie zabraknie ciekawych ofert pracy i staży oraz cennych wskazówek m.in. jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej. Osoby stawiające pierwsze kroki w branży beauty dowiedzą się jak pozyskać dofinansowanie na założenie własnego biznesu, jakie kursy są pożądane na rynku oraz jak z powodzeniem funkcjonować w tym sektorze. Specjaliści z Narodowego Funduszu Zdrowia udzielą informacji dotyczących m.in. dostępnych refundowanych programów profilaktycznych oraz leczenia uzdrowiskowego, a dla chętnych możliwe będzie również wykonanie bezpłatnej analizy składu ciała. W Centrum Kongresowym Targów Kielce nie zabraknie widowiskowych pokazów. Swoje umiejętności zaprezentują m.in. mistrz fryzjerstwa męskiego Michał Prędota oraz wieloletni szkoleniowiec fryzjerstwa damskiego – Magdalena Boksińska. Młodzi fryzjerzy będą prezentować na scenie klasyczne, jak i nowoczesne fryzury. Jeden z gości specjalnych – znana dietetyk Hanna Stolińska udzieli darmowych porad o odżywaniu, a także zaprezentuje najnowsze książki swojego autorstwa poświęcone zdrowemu odżywianiu, które będzie można zakupić podczas wydarzenia.

„Cztery pory kobiecości” – konferencja dla kobiet z pokazem mody

Podczas konwentu Hair & Skin, 1 października w Centrum Kongresowym Targów Kielce odbędzie się kolejna odsłona konferencji dla kobiet pt. ”Cztery pory kobiecości”. To spotkanie, w trakcie którego można wysłuchać ciekawej dyskusji poświęconej m.in. prawidłowemu odżywianiu, profilaktyce zdrowotnej, świadomemu tworzeniu swojego pozytywnego wizerunku i aktywności zawodowej kobiet.  Do wylosowania będą specjalne vouchery na przygotowanie diety, zabiegi kosmetyczne, a także konsultację trychologiczną. Spotkanie zakończy pokaz mody „Sara u szafy”.

Na Konwent Hair & Skin zapraszamy w niedzielę, 1 października 2023 roku do Centrum Kongresowego Targów Kielce.

Bilety na wydarzenie są do kupienia na stronie www.targikielce.pl/hair-skin oraz na miejscu w dniu wydarzenia

Więcej informacji znajduje się w wydarzeniu na Facebooku

Aktualności
01 października 2023
Solidne porcje wiedzy spadały na uczestniczki wydarzenia branży beauty goszczące w sali Omega Centrum Kongresowego przez całą niedzielę. Ekspertki szczegółowo omawiały tematy związane z dbaniem o swoje zdrowie i wygląd, radzeniem sobie ze stresem, panowaniem nad emocjami. Modowe show przygotowane w ramach forum Cztery pory kobiecości zostało nagrodzone sowitymi oklaskami.
01 października 2023
Pokazy fryzjerskie, tatuażu i codziennego makijażu, darmowe porady żywieniowe, badania dermatologiczne i badanie poziomu cukru we krwi, a także pokaz mody, ciekawe stylizacje i metamorfozy – to wszystko podczas premierowego święta branży beauty – konwentu Hair & Skin! W niedzielę 1 października w Centrum Kongresowym Targów Kielce spotkało się kilkuset miłośników zdrowia i urody.
29 września 2023
Kosmetyki do makijażu i pielęgnacji, systemy pielęgnacyjne dopasowane do potrzeb skóry, wykonanie delikatnego makijażu codziennego oraz zabiegu "satynowe dłonie" - to wszystko przygotowano dla odwiedzających stoisko Mary Kay podczas konwentu Hair & Skin, już 1 października w Centrum Kongresowym Targów Kielce.
26 września 2023
Jednym z Wystawców w trakcie święta branży beauty w Centrum Kongresowym Targów Kielce będzie gabinet kosmetyczny Glinkova. Już 1 października na stoisku firmy odbędą się pokazy tatuażu, stylizacje brwi farbką i regulowanie nitką oraz masaż dłoni. Do wygrania będą atrakcyjne vouchery na usługi.
25 września 2023
W trakcie konwentu beauty w Centrum Kongresowym Targów Kielce odbędzie się kolejna odsłona konferencji dla kobiet pt. ”Cztery pory kobiecości”. Będzie można wysłuchać prelekcji m.in. o prawidłowym odżywianiu, profilaktyce zdrowotnej, świadomym tworzeniu swojego pozytywnego wizerunku i aktywności zawodowej kobiet. Spotkanie zakończy pokaz mody „Szafa u Sary”.
25 września 2023
Jak za pomocą makijażu wyprofilować twarz i jak podkreślić rysy dowiemy się już w niedzielę, 1 października w Centrum Kongresowym Targów Kielce na konwencie Hair&Skin. W trakcie widowiskowych pokazów stylisty Michała Porąbańca nie zabraknie autorskich trików, które sprawią, że codzienny makijaż zacznie przykuwać uwagę.
25 września 2023
O tym, dlaczego cukrzyca nazywana jest pierwszą niezakaźną epidemią XXI wieku uświadamiać będą specjaliści z organizacji pozarządowej, której celem jest pomoc osobom chorującym na wszystkie typy cukrzycy. Już 1 października będzie można także skorzystać z darmowych badań i konsultacji.
24 września 2023
Jednym z tematów rozmów podczas święta branży beauty w Centrum Kongresowym Targów Kielce będzie fotodepilacja ciała. Uczestnicy konwentu Hair & Skin w trakcie prelekcji kosmetolog Ilony Klimczak, menadżerki w DepilConcept Polska zgłębią tajniki depilacji metodą laserową. Na stoisku firmy DepilConcept będzie można uzyskać dodatkowe informacje o dostępnych zabiegach, o depilacji metodą SHR in Motion, a także otrzymać zaproszenie na konsultacje z kosmetologiem w atrakcyjnej cenie.
19 września 2023
Oprócz konsultacji diabetologicznych, dermatologicznych, porad żywieniowych i licznych pokazów, odwiedzający październikowy konwent Hair & Skin będą mogli spotkać się również z Katarzyną Karcz – trenerką, masażystką i fizjoterapeutką. Gościnnie wystąpi z nią dr Klaudia Tokarska-Jakubczyk, specjalistka medycyny rodzinnej i rehabilitacji.
14 września 2023
Współpraca kobiecych biznesów nie tylko jest możliwa, ale również może przyczynić się do powstania ciekawych projektów oraz metod stylizacji. Przekonywać o tym będą w swoim wystąpieniu podczas konwentu Hair & Skin Iwona Karyś - stylistka naturalnych brwi i Edyta Raczyńska, która zajmuje się produkcją naturalnych kosmetyków. Już 1 października będą mówić o odbudowie brwi wraz z pielęgnacją naturalnymi kosmetykami.
13 września 2023
W trakcie październikowego święta branży beauty w Centrum Kongresowym Targów Kielce nie zabraknie spotkań ze specjalistami, którzy wskażą jak dbać o codzienną pielęgnację skóry. Wśród wykładowców będzie także Iwona Rak, trycholog i kosmetolog.
12 września 2023
W konwencie Hair&Skin wezmą udział doświadczeni fryzjerzy, którzy specjalizują się zarówno w strzyżeniu damskim, jak i męskim. W trakcie specjalistycznych pokazów oraz wykładów zademonstrują klasyczne i nowoczesne fryzury. Wśród gości będzie również Magdalena Boksińska.
11 września 2023
Kino Kobiet to spotkania filmowe organizowane przez sieć kin Helios dedykowane kobietom. Oprócz seansu nie brakuje konkursów, atrakcji i licznych nagród. Podczas najbliższego spotkania, we wtorek 13 września będzie mowa również o konwencie Hair&Skin. Do rozdania będą wejściówki na wydarzenie.
08 września 2023
Jedną z prelegentek podczas konwentu Hair&Skin będzie trenerka mentalna Agnieszka Janicka-Maj, która zaczynała od roli trenerki i instruktorki, a później już jako mentorka pracowała z setkami klientów rocznie. Już 1 października w Centrum Kongresowym Targów Kielce poprowadzi wykład poświęcony przedsiębiorczości bez granic.
04 września 2023
Podczas święta branży beauty w Centrum Kongresowym Targów Kielce, w niedzielę 1 października odbędzie się spotkanie z doświadczoną kosmetolog – Małgorzatą Gaweł, która specjalizuje się w makijażu permanentnym. Goście wysłuchają wykładu od profesjonalistki poświęconego tej technice makijażu.
29 sierpnia 2023
Konwent Hair & Skin będzie okazją do porozmawiania o problemach, z jakimi borykają się osoby z sektora beauty. Podczas spotkania z radcą prawnym poznają m.in. zasady odpowiedzialności odszkodowawczej za nieprawidłowo przeprowadzone zabiegi kosmetyczne oraz wsparcie prawne jakie mogą uzyskać.
23 sierpnia 2023
Polska Izba Handlu to branżowa izba gospodarcza handlu detalicznego działająca na rynku od 1997 roku. Obecnie zrzesza około 30 000 sklepów, hurtowni spożywczych i drogeryjnych oraz firmy z otoczenia FMCG. Izba została partnerem merytorycznym konwentu Hair & Skin.
23 sierpnia 2023
Michał Prędota, który został Partnerem jesiennego wydarzenia skierowanego do branży beauty, nie traktuje fryzjerstwa jako zawód, lecz jako pasję. Na konwencie Hair & Skin zaprezentuje swoje umiejętności podczas szkoleń i widowiskowych pokazów.
17 sierpnia 2023
W trakcie dwudniowego konwentu Hair & Skin na stoisku Powiatowego Urzędu Pracy nie zabraknie różnorodnych ofert pracy dla kobiet z powiatu kieleckiego. Drugiego dnia wydarzenia zaplanowano również wykład poświęcony przedsiębiorczości kobiet.
11 sierpnia 2023
Umiejętne radzenie sobie ze stresem, kluczem do sukcesu! - pod takim hasłem doświadczeni specjaliści tworzący Instytut Psychologii Stresu Agnieszka Czubak i Sebastian Zboiński poprowadzą prelekcję drugiego dnia Konwentu Hair&Skin w niedzielę, 1 października, w Centrum Kongresowym. Na stoisku Instytutu Psychologii Stresu będzie można skorzystać m.in. z bezpłatnych masaży relaksacyjnych.
02 sierpnia 2023
Temat rozwoju zawodowego jest dla kobiet istotny równie, jak piękny wygląd. O tym dlaczego przedsiębiorczość kobiet jest ważna dla Powiatowego Urzędu Pracy opowie podczas jesiennego spotkania Magdalena Bernat.
21 lipca 2023
Podczas jesiennego spotkania branży beauty w Centrum Kongresowym Targów Kielce będzie można dowiedzieć się jak we właściwy sposób dbać o włosy i paznokcie. Na niedzielę, 1 października zaplanowano prelekcję dermatolog Sylwii Wójcickiej oraz darmowe konsultacje ze specjalistką.
19 lipca 2023
Sposoby na piękno w zdrowym stylu poznają odwiedzający Centrum Kongresowe Targów Kielce już 1 października podczas konwentu Hair & Skin. W trakcie wydarzenia będzie można między innymi otrzymać darmowe porady żywieniowe od znanej dietetyk Hanny Stolińskiej oraz wskazówki biznesowe od profesjonalnej trenerki branży beauty Marceliny Rawki. Nie zabraknie także kreatywnych pokazów, wyjątkowych metamorfoz i ciekawych stylizacji.
17 lipca 2023
Uczestnicy jesiennego konwentu dla branży beauty w Centrum Kongresowym Targów Kielce, będą mogli wziąć udział w prelekcji prowadzonej przez Kamilę Bogdziewicz pod tytułem "Jak pielęgnować stopy w prosty i skuteczny sposób, aby uzyskać piękną skórę i zdrowe paznokcie?" . Wszystkich zainteresowanych udziałem w wydarzeniu zapraszamy do kieleckiego ośrodka już 1 października.
10 lipca 2023
Odwiedzający jesienne wydarzenie Hair & Skin, już 1 października w Centrum Kongresowym Targów Kielce będą mogli porozmawiać i spotkać się z Hanną Stolińską – ekspertką w zakresie ustalania odpowiednich diet oraz programów żywieniowych. Chętni będą mogli również nabyć jej najnowsze książki o odżywaniu.
04 lipca 2023
Marcelina Rawka będąca inspiracją dla wielu stylistek paznokci w Polsce, weźmie udział w Konwencie Hair & Skin organizowanym 1 października w Centrum Kongresowym Targów Kielce. Spotkanie ze znaną trenerką będzie okazją do rozmów, wymiany doświadczeń i poznania nowych trendów w branży.
PATRONAT HONOROWY
PARTNER MERYTORYCZNY
PATRONAT MEDIALNY