HAIR & SKIN (30.09-1.10.2023)

Konwent Hair & Skin - piękno w zdrowym stylu

Do wydarzenia pozostało...

Konwent Hair & Skin to dwudniowe wydarzenie organizowane w formie konferencji, szkoleń oraz pokazów. Spotkanie w Centrum Kongresowym Targów Kielce, które odbędzie się od 30 września do 1 października to obowiązkowy punkt w kalendarzu wszystkich osób dbających o piękno w zdrowym stylu.

Konferencje i szkolenia podczas Hair & Skin

Konwent Hair & Skin to spotkanie skierowane zarówno do początkujących pasjonatów branży beauty, jak również do profesjonalistów. Specjalnie dopracowana formuła i program wydarzenia umożliwią wzięcie udziału w konferencjach i szkoleniach z udziałem specjalistów z wielu różnych dziedzin. W Konwencie wezmą udział beauty guru, konsultanci i trenerzy. Spotkania poświęcone będą m.in. pozyskiwaniu informacji na temat codziennej pielęgnacji skóry, postępowaniu w problematycznych sytuacjach oraz temu jak odnieść sukces w branży. Wydarzenie będzie okazją do poznania najważniejszych trendów, nowości oraz uzyskania najnowszych informacji w zakresie branży beauty. Będzie to swoiste kompendium wiedzy.   

Prezentacje firmowe i kreatywne pokazy w Centrum Kongresowym Targów Kielce

W kieleckim ośrodku wystawienniczym ofertę innowacyjnych rozwiązań zaprezentują przedstawiciele branży fryzjerskiej, kosmetycznej, dietetycznej, medycznej czy biznesowej. Konwent Hair & Skin z udziałem profesjonalistów i przedstawicieli świata beauty będzie platformą do wymiany doświadczeń, nawiązania kontaktów i współpracy biznesowej. W trakcie promocji firmowych odwiedzający wydarzenie będą mogli uzyskać m.in. porady dietetyczne, trychologiczne, podologiczne i fryzjerskie oraz wskazówki w zakresie tworzenia makijażu klasycznego i permanentnego. Nie zabraknie także kreatywnych pokazów, wyjątkowych metamorfoz i ciekawych stylizacji. W kieleckim ośrodku będzie można także zakupić wiele profesjonalnych kosmetyków oraz produktów kosmetycznych w atrakcyjnych cenach.

Zapraszamy na Konwent Hair & Skin od soboty, 30 września do niedzieli, 1 października 2023 roku do Centrum Kongresowego Targów Kielce.

Bilety na wydarzenie będą dostępne w dwóch wariantach: jednodniowym lub dwudniowym na stronie Targów Kielce. Więcej informacji na temat biletów już wkrótce.

Zachęcamy do dołączenia do wydarzenia na Facebooku.

30.09-1.10.2023
    30.09-1.10.2023