368046813-683337303833762-3147089590722750895-n.jpg
Podczas Kina Kobiet można zdobyć wejściówki na konwent Hair&Skin.

Zespół Hair & Skin na Kinie Kobiet w kieleckim Heliosie! Będzie można uzyskać kilka wejściówek na wydarzenie

11 września 2023
Kino Kobiet to spotkania filmowe organizowane przez sieć kin Helios dedykowane kobietom. Oprócz seansu nie brakuje konkursów, atrakcji i licznych nagród. Podczas najbliższego spotkania, we wtorek 13 września będzie mowa również o konwencie Hair&Skin. Do rozdania będą wejściówki na wydarzenie.

W trakcie Kina Kobiet w kieleckim Heliosie, już 13 września żeńska widownia będzie mogła zobaczyć przedpremierowo film "Teściowie 2”. Na Sali kinowej nie zabraknie także licznych konkursów i atrakcji. W kinie kobiet wezmą udział organizatorzy konwentu Hair & Skin , którzy przekażą zgromadzonym informacje na temat jesiennego święta branży beauty w Centrum Kongresowym Targów Kielce, a także darmowe wejściówki na wydarzenie.

W holu kina Helios na zgromadzone Panie czekać będzie szeroka oferta Partnerów wydarzenia m.in. Czerwony Fortepian z voucherami na imprezy, HappyJumper z wejściówkami, weekend z nową Toyotą od Toyota Romanowski Kielce, vouchery na nowoczesne zabiegi od Lorey, vouchery na odprężające zabiegi od Megi Centrum Kosmetologii Estetycznej Małgorzata Gaweł oraz zestawy kosmetyków od Avon Warszawska 147.

Te i wiele więcej niespodzianek czeka na odwiedzające Kino Kobiet w kinie Helios.

Więcej informacji o Kinie Kobiet w serwisie FacebookInstagram oraz na stronie www 

/MSi/

Polecane aktualności
01 października 2023
Solidne porcje wiedzy spadały na uczestniczki wydarzenia branży beauty goszczące w sali Omega Centrum Kongresowego przez całą niedzielę. Ekspertki szczegółowo omawiały tematy związane z dbaniem o swoje zdrowie i wygląd, radzeniem sobie ze stresem, panowaniem nad emocjami. Modowe show przygotowane w ramach forum Cztery pory kobiecości zostało nagrodzone sowitymi oklaskami.
01 października 2023
Pokazy fryzjerskie, tatuażu i codziennego makijażu, darmowe porady żywieniowe, badania dermatologiczne i badanie poziomu cukru we krwi, a także pokaz mody, ciekawe stylizacje i metamorfozy – to wszystko podczas premierowego święta branży beauty – konwentu Hair & Skin! W niedzielę 1 października w Centrum Kongresowym Targów Kielce spotkało się kilkuset miłośników zdrowia i urody.
29 września 2023
Kosmetyki do makijażu i pielęgnacji, systemy pielęgnacyjne dopasowane do potrzeb skóry, wykonanie delikatnego makijażu codziennego oraz zabiegu "satynowe dłonie" - to wszystko przygotowano dla odwiedzających stoisko Mary Kay podczas konwentu Hair & Skin, już 1 października w Centrum Kongresowym Targów Kielce.
26 września 2023
Jednym z Wystawców w trakcie święta branży beauty w Centrum Kongresowym Targów Kielce będzie gabinet kosmetyczny Glinkova. Już 1 października na stoisku firmy odbędą się pokazy tatuażu, stylizacje brwi farbką i regulowanie nitką oraz masaż dłoni. Do wygrania będą atrakcyjne vouchery na usługi.
25 września 2023
W trakcie konwentu beauty w Centrum Kongresowym Targów Kielce odbędzie się kolejna odsłona konferencji dla kobiet pt. ”Cztery pory kobiecości”. Będzie można wysłuchać prelekcji m.in. o prawidłowym odżywianiu, profilaktyce zdrowotnej, świadomym tworzeniu swojego pozytywnego wizerunku i aktywności zawodowej kobiet. Spotkanie zakończy pokaz mody „Szafa u Sary”.
25 września 2023
Jak za pomocą makijażu wyprofilować twarz i jak podkreślić rysy dowiemy się już w niedzielę, 1 października w Centrum Kongresowym Targów Kielce na konwencie Hair&Skin. W trakcie widowiskowych pokazów stylisty Michała Porąbańca nie zabraknie autorskich trików, które sprawią, że codzienny makijaż zacznie przykuwać uwagę.
25 września 2023
O tym, dlaczego cukrzyca nazywana jest pierwszą niezakaźną epidemią XXI wieku uświadamiać będą specjaliści z organizacji pozarządowej, której celem jest pomoc osobom chorującym na wszystkie typy cukrzycy. Już 1 października będzie można także skorzystać z darmowych badań i konsultacji.
24 września 2023
Jednym z tematów rozmów podczas święta branży beauty w Centrum Kongresowym Targów Kielce będzie fotodepilacja ciała. Uczestnicy konwentu Hair & Skin w trakcie prelekcji kosmetolog Ilony Klimczak, menadżerki w DepilConcept Polska zgłębią tajniki depilacji metodą laserową. Na stoisku firmy DepilConcept będzie można uzyskać dodatkowe informacje o dostępnych zabiegach, o depilacji metodą SHR in Motion, a także otrzymać zaproszenie na konsultacje z kosmetologiem w atrakcyjnej cenie.