379859233-1034148097765413-2233456432848150208-n.jpg
Podczas konwentu Hair&Skin odbywają się także pokazy tatuażu.

Zdrowie, moda i uroda w Centrum Kongresowym Targów Kielce! Wystartowała premierowa edycja konwentu Hair&Skin

01 października 2023
Pokazy fryzjerskie, tatuażu i codziennego makijażu, darmowe porady żywieniowe, badania dermatologiczne i badanie poziomu cukru we krwi, a także pokaz mody, ciekawe stylizacje i metamorfozy – to wszystko podczas premierowego święta branży beauty – konwentu Hair & Skin! W niedzielę 1 października w Centrum Kongresowym Targów Kielce spotkało się kilkuset miłośników zdrowia i urody.

Codzienna pielęgnacja, zdrowie i uroda

Głównym tematem prelekcji podczas konwentu Hair&Skin jest szeroko pojęta branża beauty oraz zdrowie. Wśród prelegentów wydarzenia znaleźli się dietetycy, trycholodzy, dermatolodzy, podolodzy, wizażyści, styliści, kosmetolodzy, fryzjerzy, psycholodzy, terapeuci, trenerzy biznesu oraz wielu innych. W jednym miejscu można wysłuchać wykładów o codziennej pielęgnacji włosów, skóry, paznokci oraz stóp, o zdrowym odżywianiu, redukowaniu stresu oraz walce z bólem kręgosłupa. Chętni mogą również zbadać sobie poziom cukru we krwi, zrobić darmową ocenę postawy, wykonać masaż relaksacyjny dłoni, skorzystać z bezpłatnego zabiegu dermatologicznego, a nawet…. wykonać tatuaż.

„Cztery pory kobiecości”, pokaz mody i niezwykła metamorfoza kobieca

W kolejnej odsłonie konferencji o nazwie „Cztery pory kobiecości” biorą udział wyjątkowe kobiety z całego regionu. W trakcie wykładów dla zgromadzonych przygotowano atrakcyjne vouchery i niespodzianki. Zwieńczeniem konferencji ma być pokaz mody przygotowany przez Komis Odzieżowy „Szafa u Sary”, połączony z metamorfozą i niezwykłymi stylizacjami czterech wybranych kobiet.

Strefa widowiskowych pokazów beauty i szeroka oferta firm z branży

Oprócz wykładów, odwiedzający Centrum Kongresowe mogą obejrzeć widowiskowe pokazy fryzjerskie czy kosmetyczne. Nowoczesne i klasyczne strzyżenie oraz artystyczne metody modelowania prezentują: mistrz fryzjerstwa męskiego Michał Prędota oraz wieloletni szkoleniowiec fryzjerstwa damskiego Magdalena Boksińska. Wśród fryzjerów obecnych na wydarzeniu są również m.in. Dominik Piecaba, czyli Barber Ślichowice oraz Maciej Szostak występujący w branży jako Znany Maciek. Wizażysta Michał Porąbaniec z salonu MakeUp & Brow doradza jak poprawnie wykonywać makijaż codzienny, Katarzyna Glinka-Piecaba z gabinetu kosmetycznego Glinkova prowadzi pokazy tatuażu minimalistycznego i masaż relaksacyjno-regeneracyjny dłoni, a Kamila Bogdziewicz pokazuje, jak samodzielnie wykonywać zabiegi pielęgnacyjne stóp w domu. W ofercie Wystawców obecnych na wydarzeniu są m.in. produkty do pielęgnacji oraz do makijażu w atrakcyjnych cenach, vouchery na zabiegi w lokalnych gabinetach i salonach kosmetycznych, ciekawe oferty pracy i kształcenia w branży beauty oraz książki w zakresie zdrowego odżywiania i zdrowego stylu życiu.

W wydarzeniu można wziąć udział w niedzielę, 1 października od 9.00 do 17.00

 

Polecane aktualności
01 października 2023
Solidne porcje wiedzy spadały na uczestniczki wydarzenia branży beauty goszczące w sali Omega Centrum Kongresowego przez całą niedzielę. Ekspertki szczegółowo omawiały tematy związane z dbaniem o swoje zdrowie i wygląd, radzeniem sobie ze stresem, panowaniem nad emocjami. Modowe show przygotowane w ramach forum Cztery pory kobiecości zostało nagrodzone sowitymi oklaskami.
29 września 2023
Kosmetyki do makijażu i pielęgnacji, systemy pielęgnacyjne dopasowane do potrzeb skóry, wykonanie delikatnego makijażu codziennego oraz zabiegu "satynowe dłonie" - to wszystko przygotowano dla odwiedzających stoisko Mary Kay podczas konwentu Hair & Skin, już 1 października w Centrum Kongresowym Targów Kielce.
26 września 2023
Jednym z Wystawców w trakcie święta branży beauty w Centrum Kongresowym Targów Kielce będzie gabinet kosmetyczny Glinkova. Już 1 października na stoisku firmy odbędą się pokazy tatuażu, stylizacje brwi farbką i regulowanie nitką oraz masaż dłoni. Do wygrania będą atrakcyjne vouchery na usługi.
25 września 2023
W trakcie konwentu beauty w Centrum Kongresowym Targów Kielce odbędzie się kolejna odsłona konferencji dla kobiet pt. ”Cztery pory kobiecości”. Będzie można wysłuchać prelekcji m.in. o prawidłowym odżywianiu, profilaktyce zdrowotnej, świadomym tworzeniu swojego pozytywnego wizerunku i aktywności zawodowej kobiet. Spotkanie zakończy pokaz mody „Szafa u Sary”.
25 września 2023
Jak za pomocą makijażu wyprofilować twarz i jak podkreślić rysy dowiemy się już w niedzielę, 1 października w Centrum Kongresowym Targów Kielce na konwencie Hair&Skin. W trakcie widowiskowych pokazów stylisty Michała Porąbańca nie zabraknie autorskich trików, które sprawią, że codzienny makijaż zacznie przykuwać uwagę.
25 września 2023
O tym, dlaczego cukrzyca nazywana jest pierwszą niezakaźną epidemią XXI wieku uświadamiać będą specjaliści z organizacji pozarządowej, której celem jest pomoc osobom chorującym na wszystkie typy cukrzycy. Już 1 października będzie można także skorzystać z darmowych badań i konsultacji.
24 września 2023
Jednym z tematów rozmów podczas święta branży beauty w Centrum Kongresowym Targów Kielce będzie fotodepilacja ciała. Uczestnicy konwentu Hair & Skin w trakcie prelekcji kosmetolog Ilony Klimczak, menadżerki w DepilConcept Polska zgłębią tajniki depilacji metodą laserową. Na stoisku firmy DepilConcept będzie można uzyskać dodatkowe informacje o dostępnych zabiegach, o depilacji metodą SHR in Motion, a także otrzymać zaproszenie na konsultacje z kosmetologiem w atrakcyjnej cenie.
19 września 2023
Oprócz konsultacji diabetologicznych, dermatologicznych, porad żywieniowych i licznych pokazów, odwiedzający październikowy konwent Hair & Skin będą mogli spotkać się również z Katarzyną Karcz – trenerką, masażystką i fizjoterapeutką. Gościnnie wystąpi z nią dr Klaudia Tokarska-Jakubczyk, specjalistka medycyny rodzinnej i rehabilitacji.