PORABANIEC-NA-AKTUALNOSC.png
Spotkania z wizażystą i pokazy makijażu codziennego.

Pokazy makijażu codziennego na konwencie Hair & Skin! Będzie można zdobyć vouchery na usługę w gabinecie kosmetycznym

25 września 2023
Jak za pomocą makijażu wyprofilować twarz i jak podkreślić rysy dowiemy się już w niedzielę, 1 października w Centrum Kongresowym Targów Kielce na konwencie Hair&Skin. W trakcie widowiskowych pokazów stylisty Michała Porąbańca nie zabraknie autorskich trików, które sprawią, że codzienny makijaż zacznie przykuwać uwagę.

Michał Porąbaniec to uzdolniony wizażysta, właściciel salon makeupu i stylizacji brwi w Kielcach - Makeup&Brow. Wykonuje różne stylizacje wykorzystując różne trendy makijażu. Jest również stylistą rzęs i brwi. Wykonuje starannie hennę pudrową, regulację, laminację brwi i rzęs. Totalny ekstrawertyk i miłośnik zwierząt. Pasja do malowania i tworzenia artystycznych rzeczy towarzyszy mu od młodych lat. Po ukończeniu szkoły wyjechał spełniać się artystycznie do Warszawy. Tam skończył szkołę wizażu i charakteryzacji. Po 4 latach wrócił, aby dodać więcej kolorów Kielcom. Nigdy nie spodziewał się, że kiedykolwiek uda mu się połączyć swoją pasję z pracą. Uwielbia pracę z ludźmi, bo to dzięki nim ma tyle energii i nie schodzący uśmiech z twarzy. 

Podczas konwentu Hair&Skin Michał Porąbaniec w trakcie widowiskowych pokazów, zaprezentuje autorskie triki. Jak z matu przejść w piękny błysk i jak konkurowaniem wyprofilować twarz oraz podkreślić rysy. Pokaz nazwano "Przydymione oko w odcieniach szarości". Kolejny makijaż wykonany na modelce będzie bardziej spokojny. Będzie to użytkowy makijaż na codzień, ale z elementem koloru. Michał Porąbaniec udowodni, że kolorów nie można się bać i wskaże jak przemycać akcent kolorystyczny w makijażu użytkowym. 

Podczas pokazów będzie można zadawać pytania, a do wygrania będą aż trzy vouchery na usługę w salonie Makeup&Brow.

Konwent Hair & Skin odbędzie się już w niedzielę, 1 października 2023 roku w Centrum Kongresowym Targów Kielce. W programie wydarzenia zaplanowano również inne pokazy beauty:

  • pokazy fryzjerskie "Klasyczne fryzury, nowoczesny modern oraz mullety" w wykonaniu zespołu mistrza fryzjerstwa męskiego Michała Prędoty
  • zabiegi podologiczne "Zabiegi pielęgnacyjne stóp. Jak je samodzielnie wykonać w domu" od doświadczonej podolog Kamili Bogdziewicz 
  • pokaz kosmetyczny "Naturalna pielęgnacja brwi" w wykonaniu kosmetyczki Iwony Karyś

Bilety są do kupienia na stronie www.targikielce.pl/hair-skin

Istnieje możliwość zakupu biletu jednoosobowego i dwuosobowego.

Zachęcamy także do dołączenia do wydarzenia na Facebooku

/MSi/

Polecane aktualności
01 października 2023
Solidne porcje wiedzy spadały na uczestniczki wydarzenia branży beauty goszczące w sali Omega Centrum Kongresowego przez całą niedzielę. Ekspertki szczegółowo omawiały tematy związane z dbaniem o swoje zdrowie i wygląd, radzeniem sobie ze stresem, panowaniem nad emocjami. Modowe show przygotowane w ramach forum Cztery pory kobiecości zostało nagrodzone sowitymi oklaskami.
01 października 2023
Pokazy fryzjerskie, tatuażu i codziennego makijażu, darmowe porady żywieniowe, badania dermatologiczne i badanie poziomu cukru we krwi, a także pokaz mody, ciekawe stylizacje i metamorfozy – to wszystko podczas premierowego święta branży beauty – konwentu Hair & Skin! W niedzielę 1 października w Centrum Kongresowym Targów Kielce spotkało się kilkuset miłośników zdrowia i urody.
29 września 2023
Kosmetyki do makijażu i pielęgnacji, systemy pielęgnacyjne dopasowane do potrzeb skóry, wykonanie delikatnego makijażu codziennego oraz zabiegu "satynowe dłonie" - to wszystko przygotowano dla odwiedzających stoisko Mary Kay podczas konwentu Hair & Skin, już 1 października w Centrum Kongresowym Targów Kielce.
26 września 2023
Jednym z Wystawców w trakcie święta branży beauty w Centrum Kongresowym Targów Kielce będzie gabinet kosmetyczny Glinkova. Już 1 października na stoisku firmy odbędą się pokazy tatuażu, stylizacje brwi farbką i regulowanie nitką oraz masaż dłoni. Do wygrania będą atrakcyjne vouchery na usługi.
25 września 2023
W trakcie konwentu beauty w Centrum Kongresowym Targów Kielce odbędzie się kolejna odsłona konferencji dla kobiet pt. ”Cztery pory kobiecości”. Będzie można wysłuchać prelekcji m.in. o prawidłowym odżywianiu, profilaktyce zdrowotnej, świadomym tworzeniu swojego pozytywnego wizerunku i aktywności zawodowej kobiet. Spotkanie zakończy pokaz mody „Szafa u Sary”.
25 września 2023
O tym, dlaczego cukrzyca nazywana jest pierwszą niezakaźną epidemią XXI wieku uświadamiać będą specjaliści z organizacji pozarządowej, której celem jest pomoc osobom chorującym na wszystkie typy cukrzycy. Już 1 października będzie można także skorzystać z darmowych badań i konsultacji.
24 września 2023
Jednym z tematów rozmów podczas święta branży beauty w Centrum Kongresowym Targów Kielce będzie fotodepilacja ciała. Uczestnicy konwentu Hair & Skin w trakcie prelekcji kosmetolog Ilony Klimczak, menadżerki w DepilConcept Polska zgłębią tajniki depilacji metodą laserową. Na stoisku firmy DepilConcept będzie można uzyskać dodatkowe informacje o dostępnych zabiegach, o depilacji metodą SHR in Motion, a także otrzymać zaproszenie na konsultacje z kosmetologiem w atrakcyjnej cenie.
19 września 2023
Oprócz konsultacji diabetologicznych, dermatologicznych, porad żywieniowych i licznych pokazów, odwiedzający październikowy konwent Hair & Skin będą mogli spotkać się również z Katarzyną Karcz – trenerką, masażystką i fizjoterapeutką. Gościnnie wystąpi z nią dr Klaudia Tokarska-Jakubczyk, specjalistka medycyny rodzinnej i rehabilitacji.