Wieloletnia-szkoleniowiec-fryzjerstwa-bedzie-jedna-z-prelegentek-konwentu-Hair-Skin-Opowie-o-nowoczesnym-strzyzeniu-damskim.png
Kosmetyki do makijażu i pielęgnacji od Mary Kay na Hair&Skin.

Mary Kay w gronie Wystawców targów Hair & Skin!

29 września 2023
Kosmetyki do makijażu i pielęgnacji, systemy pielęgnacyjne dopasowane do potrzeb skóry, wykonanie delikatnego makijażu codziennego oraz zabiegu "satynowe dłonie" - to wszystko przygotowano dla odwiedzających stoisko Mary Kay podczas konwentu Hair & Skin, już 1 października w Centrum Kongresowym Targów Kielce.
Konwent Hair & Skin, już 1 października będzie okazją do zapoznania się z szeroką ofertą produktów do codziennej pielęgnacji i kosmetykami oferowanymi przez marki wiodące na rynku branży beauty. W październikowym wydarzeniu, w Centrum Kongresowym Targów Kielce będzie można spotkać cztery wyjątkowe Panie reprezentujące markę Mary Kay. Wśród nich będą: Renata Kowalska, Agnieszka Szczuk, Magdalena Zdonek oraz Magda Orzeł. Oprócz prezentacji najlepszych produktów do pielęgnacji oraz kolorowych kosmetyków do makijażu, na ich stoisku będzie można wykonać zabieg "satynowe dłonie", dobrać systemy pielęgnacyjne indywidualnie do potrzeb skóry, dobrać odpowiedni rodzaj i odcień podkładu, a także wykonać delikatny makijaż codzienny. 

W gronie Wystawców konwentu Hair & Skin są również: 
  • gabinet kosmetyczny Glinkova z pokazami tatuażu, stylizacjami brwi oraz masażem dłoni,
  • studio DepilConcept z Kielc z informacjami o trwałej depilacji nowoczesnymi metodami,
  • Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach z ciekawymi ofertami pracy i stażu,
  • szkoła Awans z ofertą kształcenia w zakresie branży beauty,
  • Fundacja Jakuba B. Bączka z Prezes Zarządu trenerką mentalną Agnieszką Janicką Maj,
  • Fundacja Uciekamy Cukrzycy z badaniami diabetologicznymi,
  • Instytut Psychologii Stresu Redukujemy Stres z narzędziami, które pomagają obniżyć stres,
  • fizjoterapeutka Katarzyna Karcz z Aktywną Fizjoterapią Holistyczną,
  • dermatolog Sylwia Wójcicka, która wykona darmowe badania dermatoskopowe,
  • dietetyk kliniczna Hanna Stolińska z poradami dietetycznymi i książkami o zdrowym odżywianiu.
Bilety na konwent Hair & Skin można nabyć ONLINE  lub na miejscu w dniu wydarzenia.

Więcej informacji w wydarzeniu na FACEBOOK


/MSi/
Polecane aktualności
01 października 2023
Solidne porcje wiedzy spadały na uczestniczki wydarzenia branży beauty goszczące w sali Omega Centrum Kongresowego przez całą niedzielę. Ekspertki szczegółowo omawiały tematy związane z dbaniem o swoje zdrowie i wygląd, radzeniem sobie ze stresem, panowaniem nad emocjami. Modowe show przygotowane w ramach forum Cztery pory kobiecości zostało nagrodzone sowitymi oklaskami.
01 października 2023
Pokazy fryzjerskie, tatuażu i codziennego makijażu, darmowe porady żywieniowe, badania dermatologiczne i badanie poziomu cukru we krwi, a także pokaz mody, ciekawe stylizacje i metamorfozy – to wszystko podczas premierowego święta branży beauty – konwentu Hair & Skin! W niedzielę 1 października w Centrum Kongresowym Targów Kielce spotkało się kilkuset miłośników zdrowia i urody.
26 września 2023
Jednym z Wystawców w trakcie święta branży beauty w Centrum Kongresowym Targów Kielce będzie gabinet kosmetyczny Glinkova. Już 1 października na stoisku firmy odbędą się pokazy tatuażu, stylizacje brwi farbką i regulowanie nitką oraz masaż dłoni. Do wygrania będą atrakcyjne vouchery na usługi.
25 września 2023
W trakcie konwentu beauty w Centrum Kongresowym Targów Kielce odbędzie się kolejna odsłona konferencji dla kobiet pt. ”Cztery pory kobiecości”. Będzie można wysłuchać prelekcji m.in. o prawidłowym odżywianiu, profilaktyce zdrowotnej, świadomym tworzeniu swojego pozytywnego wizerunku i aktywności zawodowej kobiet. Spotkanie zakończy pokaz mody „Szafa u Sary”.
25 września 2023
Jak za pomocą makijażu wyprofilować twarz i jak podkreślić rysy dowiemy się już w niedzielę, 1 października w Centrum Kongresowym Targów Kielce na konwencie Hair&Skin. W trakcie widowiskowych pokazów stylisty Michała Porąbańca nie zabraknie autorskich trików, które sprawią, że codzienny makijaż zacznie przykuwać uwagę.
25 września 2023
O tym, dlaczego cukrzyca nazywana jest pierwszą niezakaźną epidemią XXI wieku uświadamiać będą specjaliści z organizacji pozarządowej, której celem jest pomoc osobom chorującym na wszystkie typy cukrzycy. Już 1 października będzie można także skorzystać z darmowych badań i konsultacji.
24 września 2023
Jednym z tematów rozmów podczas święta branży beauty w Centrum Kongresowym Targów Kielce będzie fotodepilacja ciała. Uczestnicy konwentu Hair & Skin w trakcie prelekcji kosmetolog Ilony Klimczak, menadżerki w DepilConcept Polska zgłębią tajniki depilacji metodą laserową. Na stoisku firmy DepilConcept będzie można uzyskać dodatkowe informacje o dostępnych zabiegach, o depilacji metodą SHR in Motion, a także otrzymać zaproszenie na konsultacje z kosmetologiem w atrakcyjnej cenie.
19 września 2023
Oprócz konsultacji diabetologicznych, dermatologicznych, porad żywieniowych i licznych pokazów, odwiedzający październikowy konwent Hair & Skin będą mogli spotkać się również z Katarzyną Karcz – trenerką, masażystką i fizjoterapeutką. Gościnnie wystąpi z nią dr Klaudia Tokarska-Jakubczyk, specjalistka medycyny rodzinnej i rehabilitacji.