Projekt-bez-nazwy.png
Na zdjęciu od lewej: Iwona Karyś i Edyta Raczyńska.

Odbudowa brwi z pielęgnacją naturalnymi kosmetykami! To temat prelekcji dwóch przedsiębiorczych kobiet – Iwony Karyś i Edyty Raczyńskiej. Gościnnie wystąpi z nimi influencerka beauty Barbara Janas

14 września 2023
Współpraca kobiecych biznesów nie tylko jest możliwa, ale również może przyczynić się do powstania ciekawych projektów oraz metod stylizacji. Przekonywać o tym będą w swoim wystąpieniu podczas konwentu Hair & Skin Iwona Karyś - stylistka naturalnych brwi i Edyta Raczyńska, która zajmuje się produkcją naturalnych kosmetyków. Już 1 października będą mówić o odbudowie brwi wraz z pielęgnacją naturalnymi kosmetykami.

Iwona Karyś jest stylistką naturalnych brwi, autorką, trenerką i nauczycielką własnej metody stylizacji brwi, a także autorką kosmetyków do pielęgnacji brwi, dedykowanych wzmacnianiu kondycji włosa. To absolwentka AWF Wrocław – była czołowa zawodniczka mistrzostw Polski, kosmetyczka z zamiłowania oraz perfekcjonistka. Połączyła wiedzę zdobytą na Akademii Wychowania Fizycznego z aspektem stylizacji brwi. Pracuje jak fryzjer nożycami i pęsetą - całkowicie bezboleśnie. Przez kilka lat współpracowała i stylizowała klientów premium dla Douglas Polska. Cyklicznie stylizuje prezenterki i prezenterów telewizyjnych oraz współpracuje z wybitnymi szkoleniowcami makijażu. W codziennej pracy udowadnia , że zniszczone brwi można odbudować metodami nieinwazyjnymi działając systematycznie i logicznie. Prowadzi doradztwo w związku z błędami w stylizacji permanentnej.

Edyta Raczyńska od 2016 roku jest Prezesem w spółce Prosper, która zajmuje się produkcją kosmetyków naturalnych pod marką własną “mira - kosmetyki naturalne” oraz produkcją kontraktową na zlecenie klienta. Marka “mira -kosmetyki naturalne”, to wysoka jakość za przystępną cenę. Nie stosuje w swoich kosmetykach chemicznych dodatków, zapychaczy i sztucznych konserwantów. Charakteryzuje się gamą hydrolatów, surowców do wytwarzania własnych kosmetyków DIY. W ofercie marki są kosmetyki do twarzy, ciała i włosów. Jako właścicielka firmy realizuje projekty private label pomaga klientom wraz ze swoim zespołem w stworzeniu wymarzonego brandu od receptury, aż po wprowadzenie na rynek. Edyta Raczyńska swoją przygodę z produkcją kosmetyków zaczynała od ręcznej produkcji. Dostosowała możliwości produkcyjne dla klientów dystrybucyjnych i sieciowych.

Basia-Be.jpeg [858.48 KB]

Barbara Janas - influencerka, która w mediach społecznościowych od 9 lat funkcjonuje jako @basia_be. Początkowo dzieliła się ze swoimi odbiorcami jedynie pasją do makijażu, a dziś swój profil opiera o szeroko pojęte tematy kobiece. Uczestniczyła w kampaniach reklamowych takich marek jak Anastasia Beverlyhills, Kiko. L'oreal, Garnier, Drunk Elephant, Sinsay czy Philips. Obecnie wraz z marką Mira kosmetyki naturalne pracuje nad wspólnym projektem, szczegółów których jeszcze nie zdradzają.

 

 

Na Konwent Hair & Skin zapraszamy w niedzielę, 1 października 2023 roku do Centrum Kongresowego Targów Kielce.

Bilety są do kupienia na stronie www.targikielce.pl/hair-skin

Istnieje możliwość zakupu biletu jednoosobowego i dwuosobowego.

Zachęcamy także do dołączenia do wydarzenia na Facebooku

/MSi/

Polecane aktualności
01 października 2023
Solidne porcje wiedzy spadały na uczestniczki wydarzenia branży beauty goszczące w sali Omega Centrum Kongresowego przez całą niedzielę. Ekspertki szczegółowo omawiały tematy związane z dbaniem o swoje zdrowie i wygląd, radzeniem sobie ze stresem, panowaniem nad emocjami. Modowe show przygotowane w ramach forum Cztery pory kobiecości zostało nagrodzone sowitymi oklaskami.
01 października 2023
Pokazy fryzjerskie, tatuażu i codziennego makijażu, darmowe porady żywieniowe, badania dermatologiczne i badanie poziomu cukru we krwi, a także pokaz mody, ciekawe stylizacje i metamorfozy – to wszystko podczas premierowego święta branży beauty – konwentu Hair & Skin! W niedzielę 1 października w Centrum Kongresowym Targów Kielce spotkało się kilkuset miłośników zdrowia i urody.
29 września 2023
Kosmetyki do makijażu i pielęgnacji, systemy pielęgnacyjne dopasowane do potrzeb skóry, wykonanie delikatnego makijażu codziennego oraz zabiegu "satynowe dłonie" - to wszystko przygotowano dla odwiedzających stoisko Mary Kay podczas konwentu Hair & Skin, już 1 października w Centrum Kongresowym Targów Kielce.
26 września 2023
Jednym z Wystawców w trakcie święta branży beauty w Centrum Kongresowym Targów Kielce będzie gabinet kosmetyczny Glinkova. Już 1 października na stoisku firmy odbędą się pokazy tatuażu, stylizacje brwi farbką i regulowanie nitką oraz masaż dłoni. Do wygrania będą atrakcyjne vouchery na usługi.
25 września 2023
W trakcie konwentu beauty w Centrum Kongresowym Targów Kielce odbędzie się kolejna odsłona konferencji dla kobiet pt. ”Cztery pory kobiecości”. Będzie można wysłuchać prelekcji m.in. o prawidłowym odżywianiu, profilaktyce zdrowotnej, świadomym tworzeniu swojego pozytywnego wizerunku i aktywności zawodowej kobiet. Spotkanie zakończy pokaz mody „Szafa u Sary”.
25 września 2023
Jak za pomocą makijażu wyprofilować twarz i jak podkreślić rysy dowiemy się już w niedzielę, 1 października w Centrum Kongresowym Targów Kielce na konwencie Hair&Skin. W trakcie widowiskowych pokazów stylisty Michała Porąbańca nie zabraknie autorskich trików, które sprawią, że codzienny makijaż zacznie przykuwać uwagę.
25 września 2023
O tym, dlaczego cukrzyca nazywana jest pierwszą niezakaźną epidemią XXI wieku uświadamiać będą specjaliści z organizacji pozarządowej, której celem jest pomoc osobom chorującym na wszystkie typy cukrzycy. Już 1 października będzie można także skorzystać z darmowych badań i konsultacji.
24 września 2023
Jednym z tematów rozmów podczas święta branży beauty w Centrum Kongresowym Targów Kielce będzie fotodepilacja ciała. Uczestnicy konwentu Hair & Skin w trakcie prelekcji kosmetolog Ilony Klimczak, menadżerki w DepilConcept Polska zgłębią tajniki depilacji metodą laserową. Na stoisku firmy DepilConcept będzie można uzyskać dodatkowe informacje o dostępnych zabiegach, o depilacji metodą SHR in Motion, a także otrzymać zaproszenie na konsultacje z kosmetologiem w atrakcyjnej cenie.