358669469-732922362177050-4404252020041270617-n.jpg
Fot @marcin_bialek

Profesjonalna trenerka branży beauty Marcelina Rawka będzie jedną z prelegentek Konwentu Hair & Skin! W trakcie wydarzenia udzieli zgromadzonym wielu cennych wskazówek biznesowych

04 lipca 2023
Marcelina Rawka będąca inspiracją dla wielu stylistek paznokci w Polsce, weźmie udział w Konwencie Hair & Skin organizowanym 1 października w Centrum Kongresowym Targów Kielce. Spotkanie ze znaną trenerką będzie okazją do rozmów, wymiany doświadczeń i poznania nowych trendów w branży.

Dużej dawki wiedzy i inspiracji biznesowych od Marceliny Rawki otrzymają uczestnicy Konwentu Hair & Skin, który zaplanowano 1 października w Centrum Kongresowym Targów Kielce. To wydarzenie w formie konferencji, szkoleń oraz pokazów. W kieleckim ośrodku wystawienniczym ofertę innowacyjnych rozwiązań zaprezentują także przedstawiciele branży fryzjerskiej, kosmetycznej, dietetycznej, medycznej czy biznesowej.

Wydarzenia prowadzone przez profesjonalną Trenerkę Biznes Beauty Marcelinę Rawkę cieszą się dużym zainteresowaniem całej branży beauty nie tylko w regionie, ale także w całej Polsce. Tak było w przypadku kongresu dla stylistek paznokci Magical Nails Congress, który zorganizowano w sobotę, 1 lipca w Centrum Kongresowym Targów Kielce. Spotkanie z liczącymi się na rynku markami paznokciowymi, a także z udziałem hurtowni prowadzącej sprzedaż produktów medycznych i akcesoriów do stylizacji paznokci, było okazją do poznania aktualnych trendów oraz wymiany doświadczeń. Kongres połączono z premierą trzeciej części książki "Magia Stylizacji Paznokci", którą Marcelina napisała razem z Teamem Magicznych Stylistek i Instruktorek ze swoich rocznych projektów.

Zapraszamy na Konwent Hair & Skin w niedzielę, 1 października 2023 roku do Centrum Kongresowego Targów Kielce.

Zachęcamy do dołączenia do wydarzenia na Facebooku

/MSi/

Polecane aktualności
01 października 2023
Solidne porcje wiedzy spadały na uczestniczki wydarzenia branży beauty goszczące w sali Omega Centrum Kongresowego przez całą niedzielę. Ekspertki szczegółowo omawiały tematy związane z dbaniem o swoje zdrowie i wygląd, radzeniem sobie ze stresem, panowaniem nad emocjami. Modowe show przygotowane w ramach forum Cztery pory kobiecości zostało nagrodzone sowitymi oklaskami.
01 października 2023
Pokazy fryzjerskie, tatuażu i codziennego makijażu, darmowe porady żywieniowe, badania dermatologiczne i badanie poziomu cukru we krwi, a także pokaz mody, ciekawe stylizacje i metamorfozy – to wszystko podczas premierowego święta branży beauty – konwentu Hair & Skin! W niedzielę 1 października w Centrum Kongresowym Targów Kielce spotkało się kilkuset miłośników zdrowia i urody.
29 września 2023
Kosmetyki do makijażu i pielęgnacji, systemy pielęgnacyjne dopasowane do potrzeb skóry, wykonanie delikatnego makijażu codziennego oraz zabiegu "satynowe dłonie" - to wszystko przygotowano dla odwiedzających stoisko Mary Kay podczas konwentu Hair & Skin, już 1 października w Centrum Kongresowym Targów Kielce.
26 września 2023
Jednym z Wystawców w trakcie święta branży beauty w Centrum Kongresowym Targów Kielce będzie gabinet kosmetyczny Glinkova. Już 1 października na stoisku firmy odbędą się pokazy tatuażu, stylizacje brwi farbką i regulowanie nitką oraz masaż dłoni. Do wygrania będą atrakcyjne vouchery na usługi.
25 września 2023
W trakcie konwentu beauty w Centrum Kongresowym Targów Kielce odbędzie się kolejna odsłona konferencji dla kobiet pt. ”Cztery pory kobiecości”. Będzie można wysłuchać prelekcji m.in. o prawidłowym odżywianiu, profilaktyce zdrowotnej, świadomym tworzeniu swojego pozytywnego wizerunku i aktywności zawodowej kobiet. Spotkanie zakończy pokaz mody „Szafa u Sary”.
25 września 2023
Jak za pomocą makijażu wyprofilować twarz i jak podkreślić rysy dowiemy się już w niedzielę, 1 października w Centrum Kongresowym Targów Kielce na konwencie Hair&Skin. W trakcie widowiskowych pokazów stylisty Michała Porąbańca nie zabraknie autorskich trików, które sprawią, że codzienny makijaż zacznie przykuwać uwagę.
25 września 2023
O tym, dlaczego cukrzyca nazywana jest pierwszą niezakaźną epidemią XXI wieku uświadamiać będą specjaliści z organizacji pozarządowej, której celem jest pomoc osobom chorującym na wszystkie typy cukrzycy. Już 1 października będzie można także skorzystać z darmowych badań i konsultacji.
24 września 2023
Jednym z tematów rozmów podczas święta branży beauty w Centrum Kongresowym Targów Kielce będzie fotodepilacja ciała. Uczestnicy konwentu Hair & Skin w trakcie prelekcji kosmetolog Ilony Klimczak, menadżerki w DepilConcept Polska zgłębią tajniki depilacji metodą laserową. Na stoisku firmy DepilConcept będzie można uzyskać dodatkowe informacje o dostępnych zabiegach, o depilacji metodą SHR in Motion, a także otrzymać zaproszenie na konsultacje z kosmetologiem w atrakcyjnej cenie.