hs-23-fb-1200x1200px-prelegenci9.png
Karolina Kaniowska - radca prawny jest jednym z ekspertów Konwentu Hair & Skin.

O sporach prawnych w branży beauty podczas konwentu Hair & Skin! Spotkanie z radcą prawnym Karoliną Kaniowską

29 sierpnia 2023
Konwent Hair & Skin będzie okazją do porozmawiania o problemach, z jakimi borykają się osoby z sektora beauty. Podczas spotkania z radcą prawnym poznają m.in. zasady odpowiedzialności odszkodowawczej za nieprawidłowo przeprowadzone zabiegi kosmetyczne oraz wsparcie prawne jakie mogą uzyskać.

Karolina Kaniowska - radca prawny z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze przedsiębiorców, w sporach z odszkodowaniami za błędy medyczne oraz obsłudze podmiotów związanych z branżą medyczną i beauty. Karolina aktywnie wspiera również konsumentów w sporach z instytucjami finansowymi. Współpracuje z Kancelarią Radcy Prawnego „Skylex” Piotr Rogula.

Spotkanie z Karoliną Kaniowską pt. „Cena urody – spory w branży beauty”, które zaplanowano na niedzielę, 1 października obejmuje takie tematy jak:

  • Zabieg kosmetyczny w ujęciu prawnym
  • Nieprawidłowe przeprowadzenie zabiegu kosmetycznego
  • Podstawy odpowiedzialności odszkodowawczej za nieprawidłowo przeprowadzone zabiegi kosmetyczne
  • Zabezpieczenie interesu osoby wykonującej zabieg na wypadek odpowiedzialności odszkodowawczej
  • Wystąpienie szkody – działania zmierzające do jej naprawienia
  • Wsparcie prawne dla branży beauty

Bilety na konwent Hair & Skin są do kupienia w promocyjnej cenie na stronie www.targikielce.pl/hair-skin

Śledź wydarzenie na Facebooku

/MSi/

 

Polecane aktualności
01 października 2023
Solidne porcje wiedzy spadały na uczestniczki wydarzenia branży beauty goszczące w sali Omega Centrum Kongresowego przez całą niedzielę. Ekspertki szczegółowo omawiały tematy związane z dbaniem o swoje zdrowie i wygląd, radzeniem sobie ze stresem, panowaniem nad emocjami. Modowe show przygotowane w ramach forum Cztery pory kobiecości zostało nagrodzone sowitymi oklaskami.
01 października 2023
Pokazy fryzjerskie, tatuażu i codziennego makijażu, darmowe porady żywieniowe, badania dermatologiczne i badanie poziomu cukru we krwi, a także pokaz mody, ciekawe stylizacje i metamorfozy – to wszystko podczas premierowego święta branży beauty – konwentu Hair & Skin! W niedzielę 1 października w Centrum Kongresowym Targów Kielce spotkało się kilkuset miłośników zdrowia i urody.
29 września 2023
Kosmetyki do makijażu i pielęgnacji, systemy pielęgnacyjne dopasowane do potrzeb skóry, wykonanie delikatnego makijażu codziennego oraz zabiegu "satynowe dłonie" - to wszystko przygotowano dla odwiedzających stoisko Mary Kay podczas konwentu Hair & Skin, już 1 października w Centrum Kongresowym Targów Kielce.
26 września 2023
Jednym z Wystawców w trakcie święta branży beauty w Centrum Kongresowym Targów Kielce będzie gabinet kosmetyczny Glinkova. Już 1 października na stoisku firmy odbędą się pokazy tatuażu, stylizacje brwi farbką i regulowanie nitką oraz masaż dłoni. Do wygrania będą atrakcyjne vouchery na usługi.
25 września 2023
W trakcie konwentu beauty w Centrum Kongresowym Targów Kielce odbędzie się kolejna odsłona konferencji dla kobiet pt. ”Cztery pory kobiecości”. Będzie można wysłuchać prelekcji m.in. o prawidłowym odżywianiu, profilaktyce zdrowotnej, świadomym tworzeniu swojego pozytywnego wizerunku i aktywności zawodowej kobiet. Spotkanie zakończy pokaz mody „Szafa u Sary”.
25 września 2023
Jak za pomocą makijażu wyprofilować twarz i jak podkreślić rysy dowiemy się już w niedzielę, 1 października w Centrum Kongresowym Targów Kielce na konwencie Hair&Skin. W trakcie widowiskowych pokazów stylisty Michała Porąbańca nie zabraknie autorskich trików, które sprawią, że codzienny makijaż zacznie przykuwać uwagę.
25 września 2023
O tym, dlaczego cukrzyca nazywana jest pierwszą niezakaźną epidemią XXI wieku uświadamiać będą specjaliści z organizacji pozarządowej, której celem jest pomoc osobom chorującym na wszystkie typy cukrzycy. Już 1 października będzie można także skorzystać z darmowych badań i konsultacji.
24 września 2023
Jednym z tematów rozmów podczas święta branży beauty w Centrum Kongresowym Targów Kielce będzie fotodepilacja ciała. Uczestnicy konwentu Hair & Skin w trakcie prelekcji kosmetolog Ilony Klimczak, menadżerki w DepilConcept Polska zgłębią tajniki depilacji metodą laserową. Na stoisku firmy DepilConcept będzie można uzyskać dodatkowe informacje o dostępnych zabiegach, o depilacji metodą SHR in Motion, a także otrzymać zaproszenie na konsultacje z kosmetologiem w atrakcyjnej cenie.