hs-23-fb-1200x1200px-prelegenci7.png
Trener mentalny z międzynarodowym doświadczeniem poprowadzi wykład na Hair&Skin.

Mentalne spa na konwencie Hair&Skin. Zadbaj o wewnętrzny spokój i zdrowie dzięki innowacyjnym metodom szkoleniowym

08 września 2023
Jedną z prelegentek podczas konwentu Hair&Skin będzie trenerka mentalna Agnieszka Janicka-Maj, która zaczynała od roli trenerki i instruktorki, a później już jako mentorka pracowała z setkami klientów rocznie. Już 1 października w Centrum Kongresowym Targów Kielce poprowadzi wykład poświęcony przedsiębiorczości bez granic.

Agnieszka Janicka Maj jest absolwentką Akademii Trenerów Mentalnych utworzonej przez trenera mentalnego Mistrzów Świata Jakub B. Bączek oraz absolwentką Akademii-Instytutu Pozytywnej Terapii Kryzysu. Swoje doświadczenia zdobywała wspierając osoby w kryzysie, trudnych sytuacjach emocjonalnych, a także tych, którzy mają w swoim życiowym doświadczeniu stratę, smutek i spadki nastroju, wynikające z przeciążenia i długotrwałego stresu. Od 2000 roku współpracowała kolejno z Uniwersytetem Warszawskim, Uniwersytetem Jagiellońskim, Collegium Maius UJ, Uniwersytetem Gdańskim, Izbą Przemysłowo-Handlową, Targami Kielce SA, Centrum Zdrowia Dziecka, INFOR oraz takimi gigantami branży IT jak IBM czy INGRAM. Jest autorką i realizatorką międzynarodowych staży dla osób w kryzysie i zmianie, organizowanych w Niemczech i we Włoszech.

Agnieszka Janicka – Maj prowadziła zajęcia zarówno dla Kadry Dydaktycznej jak i Studentów ze specjalnymi potrzebami z Uniwersytetu Gdańskiego. Doskonaliła kompetencje komunikacyjne Kadry Towarzystwa Opieki nad Ociemniałymi w Laskach. 

Współpracuje z Royal National Insitute for the Blind z Wielkiej Brytanii i Europejską Unią Niewidomych, w zakresie wsparcia emocjonalnego i powrotu na rynek pracy osób po ciężkich uszkodzeniach i utracie wzroku. Prowadzony przez Agnieszkę Ośrodek Treningowo-Szkoleniowy MEDISON został uznany za wzorcowy przez Amerykańską Agencję Vision Aware za innowacyjne metody szkoleniowe i rehabilitacyjne oparte na treningu mentalnym.

Jest częstym gościem audycji radiowych, dotyczących inteligencji emocjonalnej, budowania pewności i wykorzystania emocji, jako nośnika motywacji. W latach 2015-2020 występowała obok psychologów i socjologów w roli experta w cyklu rozwojowym „Jak być bogatym człowiekiem” w Polskim Radio Kielce.

W trakcie święta branży beauty w Centrum Kongresowym Targów Kielce, w niedzielę 1 października Agnieszka Janicka-Maj poprowadzi wykład pt. „Przedsiębiorczość bez granic – Mentalne SPA”.

Zapraszamy na Konwent Hair & Skin już 1 października 2023 roku do Centrum Kongresowego Targów Kielce.

Bilety są do kupienia na stronie www.targikielce.pl/hair-skin

Istnieje możliwość zakupu biletu jednoosobowego i dwuosobowego.

Zachęcamy także do dołączenia do wydarzenia na Facebooku

/MSi/

Polecane aktualności
01 października 2023
Solidne porcje wiedzy spadały na uczestniczki wydarzenia branży beauty goszczące w sali Omega Centrum Kongresowego przez całą niedzielę. Ekspertki szczegółowo omawiały tematy związane z dbaniem o swoje zdrowie i wygląd, radzeniem sobie ze stresem, panowaniem nad emocjami. Modowe show przygotowane w ramach forum Cztery pory kobiecości zostało nagrodzone sowitymi oklaskami.
01 października 2023
Pokazy fryzjerskie, tatuażu i codziennego makijażu, darmowe porady żywieniowe, badania dermatologiczne i badanie poziomu cukru we krwi, a także pokaz mody, ciekawe stylizacje i metamorfozy – to wszystko podczas premierowego święta branży beauty – konwentu Hair & Skin! W niedzielę 1 października w Centrum Kongresowym Targów Kielce spotkało się kilkuset miłośników zdrowia i urody.
29 września 2023
Kosmetyki do makijażu i pielęgnacji, systemy pielęgnacyjne dopasowane do potrzeb skóry, wykonanie delikatnego makijażu codziennego oraz zabiegu "satynowe dłonie" - to wszystko przygotowano dla odwiedzających stoisko Mary Kay podczas konwentu Hair & Skin, już 1 października w Centrum Kongresowym Targów Kielce.
26 września 2023
Jednym z Wystawców w trakcie święta branży beauty w Centrum Kongresowym Targów Kielce będzie gabinet kosmetyczny Glinkova. Już 1 października na stoisku firmy odbędą się pokazy tatuażu, stylizacje brwi farbką i regulowanie nitką oraz masaż dłoni. Do wygrania będą atrakcyjne vouchery na usługi.
25 września 2023
W trakcie konwentu beauty w Centrum Kongresowym Targów Kielce odbędzie się kolejna odsłona konferencji dla kobiet pt. ”Cztery pory kobiecości”. Będzie można wysłuchać prelekcji m.in. o prawidłowym odżywianiu, profilaktyce zdrowotnej, świadomym tworzeniu swojego pozytywnego wizerunku i aktywności zawodowej kobiet. Spotkanie zakończy pokaz mody „Szafa u Sary”.
25 września 2023
Jak za pomocą makijażu wyprofilować twarz i jak podkreślić rysy dowiemy się już w niedzielę, 1 października w Centrum Kongresowym Targów Kielce na konwencie Hair&Skin. W trakcie widowiskowych pokazów stylisty Michała Porąbańca nie zabraknie autorskich trików, które sprawią, że codzienny makijaż zacznie przykuwać uwagę.
25 września 2023
O tym, dlaczego cukrzyca nazywana jest pierwszą niezakaźną epidemią XXI wieku uświadamiać będą specjaliści z organizacji pozarządowej, której celem jest pomoc osobom chorującym na wszystkie typy cukrzycy. Już 1 października będzie można także skorzystać z darmowych badań i konsultacji.
24 września 2023
Jednym z tematów rozmów podczas święta branży beauty w Centrum Kongresowym Targów Kielce będzie fotodepilacja ciała. Uczestnicy konwentu Hair & Skin w trakcie prelekcji kosmetolog Ilony Klimczak, menadżerki w DepilConcept Polska zgłębią tajniki depilacji metodą laserową. Na stoisku firmy DepilConcept będzie można uzyskać dodatkowe informacje o dostępnych zabiegach, o depilacji metodą SHR in Motion, a także otrzymać zaproszenie na konsultacje z kosmetologiem w atrakcyjnej cenie.