Clipboard01.jpg
Agnieszka Czubak i Sebastian Zboiński razem tworzą Instytut Psychologii Stresu. Podczas Konwentu Hair&Skin podzielą się wiedzą w myśl hasła "Umiejętne radzenie sobie ze stresem, kluczem do sukcesu!"

O panowaniu nad stresem podczas konwentu Hair&Skin w Targach Kielce

11 sierpnia 2023
Umiejętne radzenie sobie ze stresem, kluczem do sukcesu! - pod takim hasłem doświadczeni specjaliści tworzący Instytut Psychologii Stresu Agnieszka Czubak i Sebastian Zboiński poprowadzą prelekcję drugiego dnia Konwentu Hair&Skin w niedzielę, 1 października, w Centrum Kongresowym. Na stoisku Instytutu Psychologii Stresu będzie można skorzystać m.in. z bezpłatnych masaży relaksacyjnych.

Podczas konwentu Hair & Skin, w niedzielę 1 października, jedna z prelekcji zostanie poświęcona radzeniu sobie z emocjami. Agnieszka Czubak i Sebastian Zboiński współtworzący Instytut Psychologii Stresu poradzą jak uporać się ze stresem i odnosić sukcesy. Odwiedzający stoisko Instytutu będą mogli skorzystać z bezpłatnych masaży relaksacyjnych na specjalnych krzesłach do masażu oraz z sesji antystresowych, podczas których dowiedzą się, jak świadomie oddychać, zwolnić tempo, zrelaksować się w pracy i w trudnych sytuacjach. 

- Prowadzimy biznes lub pracujemy na etacie, w pracy, którą na początku lubimy, ale po czasie okazuje się, że jest tyle spraw i obowiązków, że nie wyrabiamy się, a nasze relacje  zawodowe stają się dużym wyzwaniem. Stajemy się agresywni lub zamykamy się w sobie. Jak zatem nauczyć się w sytuacjach napięciowych głębiej oddychać, jak przekierować uwagę z piętrzących się myśli na wewnętrzny spokój, zwolnienie tempa, wyrozumiałość, czy radość? Podczas praktycznego warsztatu opowiemy o sposobach na redukcję stresu, na relaks w pracy, na poprawę komunikacji. Serdecznie zapraszamy - podkreślają eksperci. 

Agnieszka Czubak jest nauczycielką medytacji, terapeutką ruchem i masażystką. Ma ponad 10-letnie doświadczenie jako trenerka warsztatów rozwoju osobistego i 6-letnie doświadczenie jako szkoleniowiec. Specjalizuje się w medytacji skoncentrowanej na uważność i ciszę oraz w metodach pracy z ciałem, głosem, emocjami, które pomagają uwolnić skumulowany stres. Ukończyła liczne kursy z: choreoterapii, arterapii, Ruchu Autentycznego (Integrative Bodywork and Movement Therapy), narzędzi komunikacji, jogi, elementów współczesnej Tantry, masażu PeLoHa, profilaktyki FASD dla terapeutów uzależnień. Z wykształcenia jest specjalistą zarządzania oraz żywienia i wspomagania dietetycznego w sporcie. Jest studentką psychologii.

Sebastian Zboiński jest terapeutą, coachem i masażystą. Posiada ponad 22-letnie doświadczenie w kontakcie z trudnym klientem i 14-letnie doświadczenie w kadrze szkoleniowej. Specjalizuje się w medytacjach oddechowych, które pomagają zredukować napięcie psychofizyczne, a także w  psychogimnastyce według Aleksandra Lowena, diagnozie i ocenie traumy z wczesną interwencją psychotraumatologiczną i podstawami psychiatrii, profilaktyce zdrowego kręgosłupa w biurze. W swojej pracy korzysta z metody Shinrin Yoku (Japońska Sztuka Czerpania Mocy z Przyrody według Dr. Qing Li), medytacji według: Jon Kabat-Zinn z ukończonym kursem Mindfulness. Ukończył szkolenie dla terapeutów uzależnień w zakresie profilaktyki FASD. Jest masażystą z uprawnieniami MEN, oraz studentem psychologii.

Agnieszka Czubak i Sebastian Zboiński razem tworzą Instytut Psychologii Stresu. - Wspieramy organizacje w osiąganiu lepszych efektów biznesowych poprzez praktykowanie dobrostanu pracowników oraz budowanie świadomości na temat stresu i wypalenia zawodowego. Pomagamy zespołom nauczyć się, jak uwalniać napięcia i jak zatroszczyć się o siebie w sytuacjach przeciążenia. Tworzymy bezpieczną przestrzeń na spotkanie się z wyzwaniami. Dbamy o to, aby odnaleźć spokój, harmonię i równowagę, polepszyć samopoczucie oraz poczuć wyższy poziom satysfakcji z życia. Radzenie sobie ze stresem nie musi być trudne! - podkreślają prelegenci konwentu Hair & Skin. 

 

Bilety na konwent Hair & Skin są do kupienia w promocyjnej cenie na stronie www.targikielce.pl/hair-skin

Osoby, które zechcą dołączyć do grona prelegentów podczas Konwentu Hair & Skin moga się kontaktować z menedżerami wydarzenia:  

  • Wioletta Król, menadżer projektu tel.  518 322 165, email: krol.wioletta@targikielce.pl
  • Urszula Wasińska, zastępca menadżera projektu, tel. 600 265 587, email: wasinska.urszula@targikielce.pl

Śledź wydarzenie na Facebooku

 

/MŚ/

Polecane aktualności
01 października 2023
Solidne porcje wiedzy spadały na uczestniczki wydarzenia branży beauty goszczące w sali Omega Centrum Kongresowego przez całą niedzielę. Ekspertki szczegółowo omawiały tematy związane z dbaniem o swoje zdrowie i wygląd, radzeniem sobie ze stresem, panowaniem nad emocjami. Modowe show przygotowane w ramach forum Cztery pory kobiecości zostało nagrodzone sowitymi oklaskami.
01 października 2023
Pokazy fryzjerskie, tatuażu i codziennego makijażu, darmowe porady żywieniowe, badania dermatologiczne i badanie poziomu cukru we krwi, a także pokaz mody, ciekawe stylizacje i metamorfozy – to wszystko podczas premierowego święta branży beauty – konwentu Hair & Skin! W niedzielę 1 października w Centrum Kongresowym Targów Kielce spotkało się kilkuset miłośników zdrowia i urody.
29 września 2023
Kosmetyki do makijażu i pielęgnacji, systemy pielęgnacyjne dopasowane do potrzeb skóry, wykonanie delikatnego makijażu codziennego oraz zabiegu "satynowe dłonie" - to wszystko przygotowano dla odwiedzających stoisko Mary Kay podczas konwentu Hair & Skin, już 1 października w Centrum Kongresowym Targów Kielce.
26 września 2023
Jednym z Wystawców w trakcie święta branży beauty w Centrum Kongresowym Targów Kielce będzie gabinet kosmetyczny Glinkova. Już 1 października na stoisku firmy odbędą się pokazy tatuażu, stylizacje brwi farbką i regulowanie nitką oraz masaż dłoni. Do wygrania będą atrakcyjne vouchery na usługi.
25 września 2023
W trakcie konwentu beauty w Centrum Kongresowym Targów Kielce odbędzie się kolejna odsłona konferencji dla kobiet pt. ”Cztery pory kobiecości”. Będzie można wysłuchać prelekcji m.in. o prawidłowym odżywianiu, profilaktyce zdrowotnej, świadomym tworzeniu swojego pozytywnego wizerunku i aktywności zawodowej kobiet. Spotkanie zakończy pokaz mody „Szafa u Sary”.
25 września 2023
Jak za pomocą makijażu wyprofilować twarz i jak podkreślić rysy dowiemy się już w niedzielę, 1 października w Centrum Kongresowym Targów Kielce na konwencie Hair&Skin. W trakcie widowiskowych pokazów stylisty Michała Porąbańca nie zabraknie autorskich trików, które sprawią, że codzienny makijaż zacznie przykuwać uwagę.
25 września 2023
O tym, dlaczego cukrzyca nazywana jest pierwszą niezakaźną epidemią XXI wieku uświadamiać będą specjaliści z organizacji pozarządowej, której celem jest pomoc osobom chorującym na wszystkie typy cukrzycy. Już 1 października będzie można także skorzystać z darmowych badań i konsultacji.
24 września 2023
Jednym z tematów rozmów podczas święta branży beauty w Centrum Kongresowym Targów Kielce będzie fotodepilacja ciała. Uczestnicy konwentu Hair & Skin w trakcie prelekcji kosmetolog Ilony Klimczak, menadżerki w DepilConcept Polska zgłębią tajniki depilacji metodą laserową. Na stoisku firmy DepilConcept będzie można uzyskać dodatkowe informacje o dostępnych zabiegach, o depilacji metodą SHR in Motion, a także otrzymać zaproszenie na konsultacje z kosmetologiem w atrakcyjnej cenie.