dermatolog-wojcicka.png
Sylwia Wójcicka jedną z Prelegentek konwentu Hair & Skin.

Specjalistka dermatologii jedną z Prelegentek konwentu Hair&Skin! Będzie mówić o wypadaniu włosów i zmianach na paznokciach

21 lipca 2023
Podczas jesiennego spotkania branży beauty w Centrum Kongresowym Targów Kielce będzie można dowiedzieć się jak we właściwy sposób dbać o włosy i paznokcie. Na niedzielę, 1 października zaplanowano prelekcję dermatolog Sylwii Wójcickiej oraz darmowe konsultacje ze specjalistką.

Sylwia Wójcicka to absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Tytuł specjalisty z zakresu dermatologii i wenerologii uzyskała w 2022 roku. Zajmuje się chorobami włosów, skóry i paznokci. Jej pacjentami są zarówno osoby dorosłe, jak również dzieci. W kręgu zainteresowań Sylwii znajdują się w szczególności dermatoskopia, trichoskopia, dermatochirurgia, terapia fotodynamiczna. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Uczestniczyła w licznych konferencjach i szkoleniach z zakresu dermatologii oraz medycyny estetycznej. Stara się stale poszerzać swoją wiedzę medyczną oraz podchodzić do pacjentów indywidualnie i holistycznie.

W trakcie konwentu Hair & Skin, w niedzielę 1 października w Centrum Kongresowym Targów Kielce, Sylwia Wójcicka poprowadzi wykład poświęcony przyczynom i objawom wypadania włosów, a także zmianom na paznokciach. Podczas wydarzenia chętne osoby będą mogły także skorzystać z darmowej konsultacji dermatologicznej.

Bilety na konwent Hair & Skin są do kupienia w promocyjnej cenie na stronie www.targikielce.pl/hair-skin

Jeśli Ty również chcesz zostać Prelegentem podczas Konwentu Hair & Skin, skontaktuj się z nami!

  • Wioletta Król, menadżer projektu tel.  518 322 165, email: krol.wioletta@targikielce.pl
  • Urszula Wasińska, zastępca menadżera projektu, tel. 600 265 587, email: wasinska.urszula@targikielce.pl

Zachęcamy także do dołączenia do wydarzenia na Facebooku

/MSi/

Polecane aktualności
01 października 2023
Solidne porcje wiedzy spadały na uczestniczki wydarzenia branży beauty goszczące w sali Omega Centrum Kongresowego przez całą niedzielę. Ekspertki szczegółowo omawiały tematy związane z dbaniem o swoje zdrowie i wygląd, radzeniem sobie ze stresem, panowaniem nad emocjami. Modowe show przygotowane w ramach forum Cztery pory kobiecości zostało nagrodzone sowitymi oklaskami.
01 października 2023
Pokazy fryzjerskie, tatuażu i codziennego makijażu, darmowe porady żywieniowe, badania dermatologiczne i badanie poziomu cukru we krwi, a także pokaz mody, ciekawe stylizacje i metamorfozy – to wszystko podczas premierowego święta branży beauty – konwentu Hair & Skin! W niedzielę 1 października w Centrum Kongresowym Targów Kielce spotkało się kilkuset miłośników zdrowia i urody.
29 września 2023
Kosmetyki do makijażu i pielęgnacji, systemy pielęgnacyjne dopasowane do potrzeb skóry, wykonanie delikatnego makijażu codziennego oraz zabiegu "satynowe dłonie" - to wszystko przygotowano dla odwiedzających stoisko Mary Kay podczas konwentu Hair & Skin, już 1 października w Centrum Kongresowym Targów Kielce.
26 września 2023
Jednym z Wystawców w trakcie święta branży beauty w Centrum Kongresowym Targów Kielce będzie gabinet kosmetyczny Glinkova. Już 1 października na stoisku firmy odbędą się pokazy tatuażu, stylizacje brwi farbką i regulowanie nitką oraz masaż dłoni. Do wygrania będą atrakcyjne vouchery na usługi.
25 września 2023
W trakcie konwentu beauty w Centrum Kongresowym Targów Kielce odbędzie się kolejna odsłona konferencji dla kobiet pt. ”Cztery pory kobiecości”. Będzie można wysłuchać prelekcji m.in. o prawidłowym odżywianiu, profilaktyce zdrowotnej, świadomym tworzeniu swojego pozytywnego wizerunku i aktywności zawodowej kobiet. Spotkanie zakończy pokaz mody „Szafa u Sary”.
25 września 2023
Jak za pomocą makijażu wyprofilować twarz i jak podkreślić rysy dowiemy się już w niedzielę, 1 października w Centrum Kongresowym Targów Kielce na konwencie Hair&Skin. W trakcie widowiskowych pokazów stylisty Michała Porąbańca nie zabraknie autorskich trików, które sprawią, że codzienny makijaż zacznie przykuwać uwagę.
25 września 2023
O tym, dlaczego cukrzyca nazywana jest pierwszą niezakaźną epidemią XXI wieku uświadamiać będą specjaliści z organizacji pozarządowej, której celem jest pomoc osobom chorującym na wszystkie typy cukrzycy. Już 1 października będzie można także skorzystać z darmowych badań i konsultacji.
24 września 2023
Jednym z tematów rozmów podczas święta branży beauty w Centrum Kongresowym Targów Kielce będzie fotodepilacja ciała. Uczestnicy konwentu Hair & Skin w trakcie prelekcji kosmetolog Ilony Klimczak, menadżerki w DepilConcept Polska zgłębią tajniki depilacji metodą laserową. Na stoisku firmy DepilConcept będzie można uzyskać dodatkowe informacje o dostępnych zabiegach, o depilacji metodą SHR in Motion, a także otrzymać zaproszenie na konsultacje z kosmetologiem w atrakcyjnej cenie.