RAK-DO-AKTUAL.png
Iwona Rak jedną z prelegentek konwentu Hair & Skin.

O codziennej pielęgnacji skóry głowy podczas spotkania z trycholog na konwencie Hair & Skin

13 września 2023
W trakcie październikowego święta branży beauty w Centrum Kongresowym Targów Kielce nie zabraknie spotkań ze specjalistami, którzy wskażą jak dbać o codzienną pielęgnację skóry. Wśród wykładowców będzie także Iwona Rak, trycholog i kosmetolog.

Iwona Rak to absolwentka Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach. Od trzech lat łączy pasje z pracą prowadząc własny gabinet trychologiczno-kosmetyczny. W pracy na pierwszym miejscu stawia na holistyczne podejście do problemu z którymi przychodzą klienci tj. łysienie telogenowe, androgenowe, plackowate, łuszczyca, łzs czy azs. Największą satysfakcję odczuwa gdy osoby wychodząc z jej gabinetu odzyskują na nowo pewność siebie. W trakcie konwentu Hair & Skin, Iwona Rak wprowadzi uczestników w temat codziennej pielęgnacji skóry głowy podczas prelekcji pt. „Jak powinna wyglądać codzienna pielęgnacja owłosionej skóry głowy”.

Na Konwent Hair & Skin zapraszamy w niedzielę, 1 października 2023 roku do Centrum Kongresowego Targów Kielce.

Bilety na konwent Hair & Skin są do kupienia na stronie www.targikielce.pl/hair-skin

Zachęcamy także do dołączenia do wydarzenia na Facebooku

/MSi/

 

Polecane aktualności
01 października 2023
Solidne porcje wiedzy spadały na uczestniczki wydarzenia branży beauty goszczące w sali Omega Centrum Kongresowego przez całą niedzielę. Ekspertki szczegółowo omawiały tematy związane z dbaniem o swoje zdrowie i wygląd, radzeniem sobie ze stresem, panowaniem nad emocjami. Modowe show przygotowane w ramach forum Cztery pory kobiecości zostało nagrodzone sowitymi oklaskami.
01 października 2023
Pokazy fryzjerskie, tatuażu i codziennego makijażu, darmowe porady żywieniowe, badania dermatologiczne i badanie poziomu cukru we krwi, a także pokaz mody, ciekawe stylizacje i metamorfozy – to wszystko podczas premierowego święta branży beauty – konwentu Hair & Skin! W niedzielę 1 października w Centrum Kongresowym Targów Kielce spotkało się kilkuset miłośników zdrowia i urody.
29 września 2023
Kosmetyki do makijażu i pielęgnacji, systemy pielęgnacyjne dopasowane do potrzeb skóry, wykonanie delikatnego makijażu codziennego oraz zabiegu "satynowe dłonie" - to wszystko przygotowano dla odwiedzających stoisko Mary Kay podczas konwentu Hair & Skin, już 1 października w Centrum Kongresowym Targów Kielce.
26 września 2023
Jednym z Wystawców w trakcie święta branży beauty w Centrum Kongresowym Targów Kielce będzie gabinet kosmetyczny Glinkova. Już 1 października na stoisku firmy odbędą się pokazy tatuażu, stylizacje brwi farbką i regulowanie nitką oraz masaż dłoni. Do wygrania będą atrakcyjne vouchery na usługi.
25 września 2023
W trakcie konwentu beauty w Centrum Kongresowym Targów Kielce odbędzie się kolejna odsłona konferencji dla kobiet pt. ”Cztery pory kobiecości”. Będzie można wysłuchać prelekcji m.in. o prawidłowym odżywianiu, profilaktyce zdrowotnej, świadomym tworzeniu swojego pozytywnego wizerunku i aktywności zawodowej kobiet. Spotkanie zakończy pokaz mody „Szafa u Sary”.
25 września 2023
Jak za pomocą makijażu wyprofilować twarz i jak podkreślić rysy dowiemy się już w niedzielę, 1 października w Centrum Kongresowym Targów Kielce na konwencie Hair&Skin. W trakcie widowiskowych pokazów stylisty Michała Porąbańca nie zabraknie autorskich trików, które sprawią, że codzienny makijaż zacznie przykuwać uwagę.
25 września 2023
O tym, dlaczego cukrzyca nazywana jest pierwszą niezakaźną epidemią XXI wieku uświadamiać będą specjaliści z organizacji pozarządowej, której celem jest pomoc osobom chorującym na wszystkie typy cukrzycy. Już 1 października będzie można także skorzystać z darmowych badań i konsultacji.
24 września 2023
Jednym z tematów rozmów podczas święta branży beauty w Centrum Kongresowym Targów Kielce będzie fotodepilacja ciała. Uczestnicy konwentu Hair & Skin w trakcie prelekcji kosmetolog Ilony Klimczak, menadżerki w DepilConcept Polska zgłębią tajniki depilacji metodą laserową. Na stoisku firmy DepilConcept będzie można uzyskać dodatkowe informacje o dostępnych zabiegach, o depilacji metodą SHR in Motion, a także otrzymać zaproszenie na konsultacje z kosmetologiem w atrakcyjnej cenie.