malgorzata-gawel.jpg
Małgorzata Gaweł

Małgorzata Gaweł, kosmetolog, linergista, właścicielka MEGI Centrum Kosmetologii Estetycznej w Kielcach. Pasją Małgorzaty Gaweł jest kosmetologia, której oddaje się całą sobą. Wszystkie zabiegi wykonuje z dbałością o każdy szczegół, aby klientka bądź klient czuł się w jej rękach wyjątkowo, a efekty jej pracy były zadowalające. Stale się uczy i doszkala z nowych zabiegów, które sukcesywnie wprowadza do swojego gabinetu. Małgorzata Gaweł specjalizuje się w makijażu permanentnym. Odbyła wiele szkoleń z tej dziedziny i nadal chce się rozwijać w tym kierunku. Wraz z zespołem profesjonalnych specjalistów, tworzy niesamowity team, oferując swoim klientom zabiegi z kategorii medycyny estetycznej, laseroterapii, podologii, fizjoterapii i masażu, modelowania sylwetki, stylizacji brwi, rzęs i paznokci.

marcelina-rawka.jpg
Marcelina Rawka

Trenerka Biznesu Beauty

Od 8 lat właścicielka 250m2 Marcela Studio w Kielcach. Autorka Magii Biznesu Branży Beauty. Trenerka Biznesu by Brian Tracy International. Mistrzyni Stylizacji Paznokci, między innymi: „CHAMPION QUEEN LAS VEGAS 2021 NAIL48x”. Juror Mistrzostw Międzynarodowych Brilliant Cup w dziedzinie Stylizacji Paznokci. Prowadzi roczne mentoringi dla kobiet z branży beauty, głównie dla stylistek paznokci, ale również szkoli biznesowo kobiety z dowolnej dziedziny beauty. Magic Team – w nim w skali roku prowadzi około 100 kobiet.

Słowo MAGICZNE - pod nim kreuje swoje działania. Wszystko co tworzy, właśnie takie ma być.

justyna-kubicka.png
Justyna Kubicka

Nauczycielka wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej Integracyjnej nr 11 w Kielcach. Instruktorka fitness w Studio Ruchu Mięta, piłki siatkowej, snowboardu. Miłośniczka gry w badmintona, jazdy na rowerze, wycieczek górskich.

Kocha tańczyć, gotować oraz czytać kryminały. Mama dwóch wspaniałych chłopców. Posiadaczka kota - Mundka. 

anna-tokarska.png
Dr n. o zdr. Anna Tokarska

Dietetyk Kliniczny
Kierownik Działu Żywienia w Świętokrzyskim Centrum Onkologii
Wykładowca Wyższych Uczelni.
Prelegentka wielu konferencji, kursów i szkoleń.
Pasjonatka żywienia i wpływu diety na zdrowie człowieka.

agnieszka-lemanczyk.png
dr Agnieszka Lemańczyk

Lekarz chorób wewnętrznych i medycyny pracy. Uprawnienia do wykonywaniu zawodu uzyskała w 2001r, po ukończeniu Akademii Medycznej w Gdańsku. Od początku swojej praktyki lekarskiej współpracuje z dr Ewą Dąbrowską – autorką i prekursorką diety warzywno-owocowej. Od 20 lat prowadzi konsultacje stanu zdrowia kuracjuszy wczasów zdrowotnych. Planuje formy diety, czas ich stosowania, analizuje nietolerancje pokarmowe oraz wskazuje optymalne formy aktywności fizycznej uwzględniając wiek, stan psychofizyczny i ograniczenia chorobowe osoby. Wspiera kuracjuszy w rozwiązywaniu trudności zdrowotnych pojawiających się w trakcie pobytu w ośrodku, zwłaszcza tych związanych bezpośrednio z efektami działania diety warzywno-owocowej. Sama regularnie praktykuje posty warzywno – owocowe, za każdym razem odkrywając kolejny fenomen samoleczenia organizmu. Doświadczenie to przełożyła w autorki program pod nazwą „zdrowy styl życia”

barbara-skuza.png
Barbara Skuza

Absolwentka i długoletnia pracownica Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, obecnie dyrektor finansowa Centrum Medycznego Zdrowie Plus w Kielcach. Całe życie zawodowe związana z edukacją i ochroną zdrowia, a ściślej zabezpieczeniem finansowym projektów, innowacji i wdrożeń w tych obszarach. Aktywnie udziela się dla studentów, młodzieży, a ostatnio seniorów i osób niesamodzielnych. Na działania dla tych grup pozyskała wraz ze swoim zespołem ponad 560 mln.zł dofinansowania ze środków UE.

Prywatnie terapeuta, coach i doradca pozytywnej zmiany trzech nastoletnich córek. Pasjonatka zdrowego stylu życia we wszystkich jego odsłonach. Wspólne doświadczenie zawodowe połączyło obie prelegentki na Kaszubach w ośrodku wczasów zdrowotnych Waldtour Gołubie. Od ponad 28 lat ośrodek prowadzi i rozwija dietę warzywno-owocową oraz inne rodzaje postów, które wspomagają zdrowie i radość życia pod opieką dr n. med. Ewy Dąbrowskiej. Kuracjusze często opisują proces przejścia przez głodówki lecznicze w tym ośrodku jako „wejście do rzeki i poddanie się jej łagodnemu nurtowi”. Transformację duchową i fizyczną wspierają energia grupy oraz niepowtarzalny klimat ośrodka, który jest usytuowany na wzgórzu, nad czystym Jeziorem Dąbrowskim, otoczonym lasami Kaszubskiego Parku Krajobrazowego. Aromatyczne posiłki oraz starannie dobrany program aktywności ruchowej znakomicie przyczyniają się do procesu poprawy zdrowia i samopoczucia. Duże znaczenie w trakcie wczasów ma również rozbudowana edukacja prozdrowotna, prowadzona przez lekarzy i specjalistów z różnych dziedzin, takich jak medycyna komplementarna, dietetyka, psychodietetyka, nietolerancje pokarmowe, hydrokolonoterapia, insulinooporność, a także profilaktyka i wspomaganie leczenia chorób cywilizacyjnych.

izabela-mieloszynska.png
Izabela Mieloszyńska

Kobieta pełna pasji i pomysłów. Jest doulą - wspiera i edukuje kobiety w okresie okołoporodowym. Prywatnie mama 5-ciorga dzieci, dzięki którym odkryła swoje pasje oraz naturalne rozwiązania w podejściu do zdrowia. Szerzy wiedzę na temat olejków eterycznych.

magdalena-florek.png
Magdalena Florek

Psycholożka, psychotraumatolożka, terapeutka EMDR, wykładowczyni akademicka. W praktyce klinicznej spotyka się z poważnymi konsekwencjami, jakie stres wywiera zarówno na ciało, jak i psychikę dużych i małych pacjentów. Prowadzi konsultacje, poradnictwo psychologiczne oraz terapię, szczególnie po stresie traumatycznym. Edukuje między innymi na temat relacji ciała i umysłu ze stresem przewlekłym i ostrym.

michal-predota.png
Michał Prędota

Mistrz, czeladnik fryzjerstwa męskiego! 

Od 2020 roku właściciel salonu ,,Fryzjer Męski Michał Prędota” w Kielcach.

Członek Fryzjersko Kosmetycznej kadry Polski CMC Poland. Złoty medalista mistrzostw Polski, w konkurencji ,,flat top” oraz srebrny medalista w fast fade.

michal-porabaniec.png
Michał Porąbaniec

Stylista brwi, wizażysta, linergista. Totalny ekstrawertyk i miłośnik zwierząt. Pasja do malowania i tworzenia artystycznych rzeczy towarzyszy Michałowi od młodych lat. Po ukończeniu szkoły wyjechał spełniać się artystycznie do Warszawy. Tam skończył szkołę wizażu i charakteryzacji. Po 4 latach wrócił, aby dodać więcej kolorów Kielcom. Nigdy nie spodziewał się, że kiedykolwiek uda mu się połączyć pasję z pracą. Nie wyobraża sobie robić czegoś innego co sprawiałoby mu więcej satysfakcji i szczęścia. A co jest najlepsze w jego zawodzie? Chyba uśmiech kobiet na koniec wizyty. Uwielbia pracę z ludźmi bo to dzięki nim ma tyle energii i nie schodzący uśmiech z twarzy.

magdalena-boksinska.png
Magdalena Boksińska

Szkoleniowiec fryzjerstwa damskiego. W trakcie wydarzenia Konwent Hair & Skin poprowadzi pokaz " Nowoczesne strzyżenie damskie z użyciem wielu technik oraz artystyczna stylizacja fryzury". Zapraszamy na spotkanie z Magdaleną Boksińską 1 października, sala BETA&GAMMA, godzina 13.00.

iwona-karys.png
Iwona Karyś

Absolwentka AWF Wrocław – była czołowa zawodniczka mistrzostw Polski, kosmetyczka z zamiłowania oraz perfekcjonistka. Połączyła wiedzę zdobytą na Akademii Wychowania Fizycznego ścisle z aspektem stylizacji brwi. Pracuje jak fryzjer nożycami i pęsetą – całkowicie bezboleśnie. Stylistka naturalnych brwi od 2009 roku, autorka własnej metody stylizacji brwi na bazie obserwacji ludzkich uwarunkowań antropologicznych. Doświadczenie pracy w liczbie ponad 40 tysięcy wykonanych stylizacji w ciagu 13 lat pracy. Wiedza o brwiach na poziomie mistrzowskim. Współpracowała w okresie kilkuletnim i stylizowała klientów premium dla Douglas Polska. Autorka kosmetyków do pielęgnacji brwi dedykowanych wzmacnianiu kondycji włosa. Wykonuje cyklicznie stylizacje prezenterek i prezenterów telewizyjnych oraz współpracuje z wybitnymi szkoleniowcami makijażu , którzy wyszkolili mistrzów świata w dziedzinie wizażu. Była członkini prestiżowego klubu kobiet „Biznes Klub Malowany Szminką” oraz wolontariuszka w Fundacji „Piękniejsze życie” .Trenerka i nauczycielka własnej metody stylizacji brwi – szkoleniowiec Naturalnej Stylizacji i Odbudowy brwi. W codziennej pracy udowadnia , że zniszczone brwi można odbudować metodami nieinwazyjnymi działając systematycznie i logicznie. Prowadzi doradztwo w związku z błędami w stylizacji permanentnej.

edyta-raczynska.png
Edyta Raczyńska

Prezes PROSPER Sp. z o.o., która zajmuje się produkcją kosmetyków naturalnych pod marką własną “mira - kosmetyki naturalne” oraz produkcją kontraktową na zlecenie Klienta. Jako właścicielka firmy realizująca projekty private label, pomaga klientom wraz ze swoim zespołem w stworzeniu wymarzonego brandu od receptury, aż po wprowadzenie na rynek. Swoją przygodę z produkcją kosmetyków zaczynała od ręcznej produkcji. W tym momencie dostosowała możliwości produkcyjne dla Klientów dystrybucyjnych i sieciowych. Marka “mira -kosmetyki naturalne”, to wysoka jakość za przystępną cenę. Nie stosuje w swoich kosmetykach chemicznych dodatków, zapychaczy i sztucznych konserwantów. Charakteryzuje się gamą hydrolatów, surowców do wytwarzania własnych kosmetyków DIY. W swojej ofercie posiada kosmetyki do twarzy, ciała i włosów.

klaudia-tokarska-jakubczyk.png
dr Klaudia Tokarska - Jakubczyk

Specjalista medycyny rodzinnej oraz specjalista rehabilitacji medycznej. Wraz z zespołem ludzi, tworzy ośrodek rehabilitacji dziennej dla dzieci w Centrum Medyczne Zdrowie Konsultuje tam dzieci z zaburzeniami rozwojowymi i neurologicznymi. W trakcie konwentu Hair&Skin będzie można wziąć udział w ciekawej prelekcji z udziałem Pani dr Kaludii Tokarskeij - Jakubczyk. Spotkanie poświęcone będzie bólom kręgosłupa oraz temu, jak sobie z nimi radzić i jak ważne jest znalezienie źródła bólu.

hanna-stolinska.jpg
Hanna Stolińska

Doktor nauk o zdrowiu i dietetyk kliniczny. Autorka artykułów naukowych i popularnonaukowych, autorka lub współautorka cenionych książek o odżywianiu. Prowadzi własny gabinet. Pomaga osobom z problemem nadwagi i otyłości, cierpiącym na choroby dietozależne, m.in.: Hashimoto, insulinooporność, niedoczynność tarczycy, choroby stawów, zaburzenia lipidowe, osteoporoza, choroby jelit oraz będącym na dietach alternatywnych (ze szczególnym uwzględnieniem diet roślinnych). Prowadzi również szkolenia dla dietetyków i lekarzy oraz wykłady dla dzieci, rodziców i osób starszych. Współpracuje z Narodowym Programem Zdrowia i przy realizacji kampanii społecznych. Bierze udział w programach i projektach naukowo- badawczych. Przekazuje wiedzę żywieniową również poprzez liczne wystąpienia telewizyjne, i radiowe oraz pisanie artykułów naukowych i popularnonaukowych.

kamila-bogdziewicz.jpg
Kamila Bogdziewicz

Podolog oraz szkoleniowiec pedicure, współautorka książki „Magia Stylizacji Paznokci” cześć II oraz III, autorka E-Booka „Jak rozpoznać 12 chorób aparatu paznokciowego”.

Kamila Bogdziewicz dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu oraz profesjonalnej wiedzy na co dzień dba o stopy swoich klientek w gabinecie w Marcela Studio oraz szkoli swoje kursantki na najwyższym poziomie. Dwukrotnie zdobyła pierwsze miejsce w Mistrzostwach Stylizacji Paznokci w Dubaju oraz Singapurze. W swojej pracy łączy przede wszystkim aspekty kosmetyczne oraz podologiczne, czyli dba o to, aby jej stylizacje oraz kursantek wyglądały oszałamiająco, ale również aby były zdrowe i w zgodzie ze stopami. Motto Kamili Bogdziewicz to „STOPY NOSZĄ NAS CAŁE ŻYCIE” tak że zadbajmy o nie razem.

sylwia-wojcicka.jpg
Sylwia Wójcicka

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Tytuł specjalisty z zakresu dermatologii i wenerologii uzyskała w 2022 roku.

Zajmuje się chorobami włosów , skóry i paznokci u pacjentów dorosłych jak również u dzieci. W kręgu jej zainteresowań znajdują się w szczególności dermatoskopia, trichoskopia, dermatochirurgia, terapia fotodynamiczna. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Uczestniczyła w licznych konferencjach i szkoleniach z zakresu dermatologii oraz medycyny estetycznej. Stara się stale poszerzać swoją wiedzę medyczną oraz podchodzić do pacjentów indywidualnie i holistycznie.

magdalena-bernat.jpg
Magdalena Bernat

Zastępca Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Kielcach

Absolwentka Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach na kierunku Zarządzanie. Inicjatorka Związku Kół Gospodyń Wiejskich Województwa Świętokrzyskiego zrzeszającego koło gospodyń wiejskich w województwie świętokrzyskim, celem współpracy i wymiany dobrych praktyk. Pomysłodawczyni spotkań dla kobiet pod nazwą Cztery Pory Kobiecości, których głównym celem jest upowszechnianie profilaktyki zdrowotnej kobiet oraz wsparcie w powrocie na rynek pracy. Tytuł prelekcji Magdaleny Bernat: Rozwój przedsiębiorczości kobiet misją Powiatowego Urzędu Pracy w Kielcach

czubak-zboinski.jpg
Agnieszka Czubak i Sebastian Zboiński

Instytut Psychologii Stresu

Agnieszka Czubak jest nauczycielką medytacji, terapeutką ruchem i masażystką. Ma ponad 10-letnie doświadczenie jako trenerka warsztatów rozwoju osobistego i 6-letnie doświadczenie jako szkoleniowiec. Specjalizuje się w medytacji skoncentrowanej na uważność i ciszę oraz w metodach pracy z ciałem, głosem, emocjami, które pomagają uwolnić skumulowany stres. Ukończyła liczne kursy z: choreoterapii, arterapii, Ruchu Autentycznego (Integrative Bodywork and Movement Therapy), narzędzi komunikacji, jogi, elementów współczesnej Tantry, masażu PeLoHa, profilaktyki FASD dla terapeutów uzależnień. Z wykształcenia jest specjalistą zarządzania oraz żywienia i wspomagania dietetycznego w sporcie. Jest studentką psychologii.

Sebastian Zboiński jest terapeutą, coachem i masażystą. Posiada ponad 22-letnie doświadczenie w kontakcie z trudnym klientem i 14-letnie doświadczenie w kadrze szkoleniowej. Specjalizuje się w medytacjach oddechowych, które pomagają zredukować napięcie psychofizyczne, a także w  psychogimnastyce według Aleksandra Lowena, diagnozie i ocenie traumy z wczesną interwencją psychotraumatologiczną i podstawami psychiatrii, profilaktyce zdrowego kręgosłupa w biurze. W swojej pracy korzysta z metody Shinrin Yoku (Japońska Sztuka Czerpania Mocy z Przyrody według Dr. Qing Li), medytacji według: Jon Kabat-Zinn z ukończonym kursem Mindfulness. Ukończył szkolenie dla terapeutów uzależnień w zakresie profilaktyki FASD. Jest masażystą z uprawnieniami MEN, oraz studentem psychologii.

agnieszka-janicka-maj.jpg
Agnieszka Janicka-Maj

Trener Mentalny, Absolwentka Akademii Trenerów Mentalnych, której twórcą jest trener mentalny Mistrzów Świata Jakub B. Baczek; Koordynatorka Akademii Trenerów Mentalnych (2 edycje), Prezes Zarządu Fundacji Jakuba B. Bączka, Absolwentka Akademii-Instytutu Pozytywnej Terapii Kryzysu. Doświadczenia Agnieszki pochodzą głównie z obszarów wsparcia osób w kryzysie, trudnych sytuacjach emocjonalnych, osób, które mają w swoim życiowym doświadczeniu stratę, smutek, ale też spadki nastroju, wynikające z przeciążenia i długotrwałego stresu. Od 2000 roku współpracowała kolejno z Uniwersytetem Warszawskim, Uniwersytetem Jagiellońskim, Collegium Maius UJ, Uniwersytetem Gdańskim, Izbą Przemysłowo-Handlową, Targami Kielce SA, Centrum Zdrowia Dziecka, INFOR oraz takimi gigantami branży IT jak IBM czy INGRAM. Autorka i realizatorka międzynarodowych staży dla osób w kryzysie i zmianie, organizowanych w Niemczech i we Włoszech. Prowadziła zajęcia zarówno dla Kadry Dydaktycznej jak i Studentów ze specjalnymi potrzebami z Uniwersytetu Gdańskiego. Doskonaliła kompetencje komunikacyjne Kadry Towarzystwa Opieki nad Ociemniałymi w Laskach. Współpracuje z Royal National Insitute for the Blind z Wielkiej Brytanii i Europejską Unią Niewidomych. Prowadzony przez Agnieszkę Ośrodek Treningowo-Szkoleniowy MEDISON został uznany za wzorcowy przez Amerykańską Agencję VISION AWARE za innowacyjne metody szkoleniowe i rehabilitacyjne oparte na treningu mentalnym. Ceni wolność wyboru, samozaparcie i relacje Human-to-Human.

iwona-rak.jpg
Iwona Rak

Trycholog, kosmetolog

absolwentka Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach. Od 3 lat łączy pasje z pracą prowadząc własny gabinet Trychologiczno -Kosmetyczny. Dzięki ciągłemu rozwojowi realizuje swoje marzenia. W pracy na pierwszym miejscu stawia na holistyczne podejście do problemu z którymi przychodzą klienci tj. łysienie telogenowe, androgenowe, plackowate, łuszczyca, łzs czy azs. Największą satysfakcję odczuwa gdy osoby wychodząc z jej gabinetu odzyskują na nowo pewność siebie.

karolina-kaniowska.jpg
Karolina Kaniowska
Radca prawny z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze przedsiębiorców, aktywnie wspiera również konsumentów w sporach z instytucjami finansowymi. Współpracuje z Kancelarią Radcy Prawnego "Skylex" Piotr Rogula. Posiada doświadczenie w sporach o odszkodowania za błędy medyczne, obsłudze podmiotów związanych z branżą medyczną i beauty.
ilona-klimczak.jpg
Ilona Klimczak

Kosmetolog  z pasji i z doświadczenia, którego talent w zarządzaniu znalazł swoje zastosowanie w międzynarodowych firmach modowych i kosmetycznych. Z jej dynamicznym podejściem do kierowania zespołami sprzedażowymi, skupieniem na klientach i precyzyjnym planowaniem, biznes kwitnie, a jakość usług rośnie. Ilona to nie tylko manager, to także osoba ambitna, gotowa do ciągłego rozwoju. Po godzinach, próbuje zawładnąć siłownią i delektuje się chwilą z dobrą książką, otulona aromatyczną kawą.

katarzyna-karcz.jpg
Katarzyna Karcz

Fizjoterapeuta, Trener, Masażysta

Mgr fizjoterapii,  fizjoterapeuta, trener, masażysta. Pracuje terapią manualną Rakowskiego. Wykonuje również spersonalizowane wkładki dynamiczne footbalance. Od dziecka przejawia zamiłowanie do sportu, uwielbia pracę z ludźmi, fizjoterapia to jej pasja. Katarzyna Karcz prowadzi takie zajęcia jak zdrowy kręgosłup, a wkrótce także pilates na reformerze. Uwielbia tańczyć, spacerować, biegać  i interesuje się holistycznym spojrzeniem na człowieka.  

artur-rydosz.jpg
Artur Rydosz

Prezes i Fundator Fundacji Uciekamy Cukrzycy oraz Z cukrzycą na TY.

Od ponad 10 lat prowadzi badania nad zastosowaniem nieinwazyjnych metod diagnozowania i monitorowania przebiegu różnych chorób z wykorzystaniem czujników do detekcji biomarkerów, w tym ze szczególnym naciskiem na detekcję cukrzycy. Jest współautorem ponad 125 artykułów naukowych, patentów oraz wystąpień konferencyjnych. Był dwukrotnym stypendystą Fundacji na rzecz Nauki Polskiej: START 2015, START 2016, otrzymał stypendium dla wybitnych młodych naukowców przyznawane przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz odbył staż z zakresu komercjalizacji badań naukowych w Stanford University w USA. Kierował projektami badawczymi finansowanymi przez Narodowe Centrum Nauki oraz Narodowe Centrum Badań i Rozwoju. Obecnie prowadzi badania nad poszukiwaniem „oddechowego odcisku” (exhaled breath pattern) tzn. sposobu detekcji unikatowego zestawu związków zawartych w wydychanym powietrzu, który mógłby w przyszłości posłużyć za element biometryczny.