Projekt-bez-nazwy-1.png
Michał Prędota - mistrz fryzjerstwa męskiego Partnerem konwentu Hair & Skin.

Mistrz fryzjerstwa męskiego Partnerem konwentu Hair & Skin. Przekaże mnóstwo cennej wiedzy i wskazówek, a także zorganizuje pokazy fryzjerskie

23 sierpnia 2023
Michał Prędota, który został Partnerem jesiennego wydarzenia skierowanego do branży beauty, nie traktuje fryzjerstwa jako zawód, lecz jako pasję. Na konwencie Hair & Skin zaprezentuje swoje umiejętności podczas szkoleń i widowiskowych pokazów.

Już 1 października cała branża fryzjerska może liczyć na otrzymanie cennej wiedzy i wskazówek od specjalistów. W trakcie jesiennego wydarzenia skierowanego do sektora beauty, w Centrum Kongresowym Targów Kielce zaplanowano konferencje, szkolenia i pokazy fryzjerskie z mistrzami zawodu.

Jednym z profesjonalistów, który podzieli się swoimi doświadczeniami, wiedzą i umiejętnościami będzie Michał Prędota - czeladnik, technik oraz mistrz fryzjerstwa męskiego, właściciel salonu ,,Fryzjer Męski Michał Prędota” w Kielcach. Michał jest członkiem Fryzjersko Kosmetycznej kadry Polski CMC Poland , tegorocznym vice mistrzem w barberingu na targach look Beuty&Vision w Poznaniu, złotym medalistą mistrzostw Polski w konkurencji ,,flat top” oraz srebrnym medalistą w „fast fade”. 

Dzięki współpracy z Partnerem Michałem Prędotą, wszyscy fryzjerzy i fryzjerki otrzymają mnóstwo cennej wiedzy i wskazówek.

Na Konwent Hair & Skin zapraszamy w niedzielę, 1 października 2023 roku do Centrum Kongresowego Targów Kielce.

Bilety na konwent Hair & Skin są do kupienia na stronie www.targikielce.pl/hair-skin

Zachęcamy także do dołączenia do wydarzenia na Facebooku

/MSi/

 

Polecane aktualności
01 października 2023
Solidne porcje wiedzy spadały na uczestniczki wydarzenia branży beauty goszczące w sali Omega Centrum Kongresowego przez całą niedzielę. Ekspertki szczegółowo omawiały tematy związane z dbaniem o swoje zdrowie i wygląd, radzeniem sobie ze stresem, panowaniem nad emocjami. Modowe show przygotowane w ramach forum Cztery pory kobiecości zostało nagrodzone sowitymi oklaskami.
01 października 2023
Pokazy fryzjerskie, tatuażu i codziennego makijażu, darmowe porady żywieniowe, badania dermatologiczne i badanie poziomu cukru we krwi, a także pokaz mody, ciekawe stylizacje i metamorfozy – to wszystko podczas premierowego święta branży beauty – konwentu Hair & Skin! W niedzielę 1 października w Centrum Kongresowym Targów Kielce spotkało się kilkuset miłośników zdrowia i urody.
29 września 2023
Kosmetyki do makijażu i pielęgnacji, systemy pielęgnacyjne dopasowane do potrzeb skóry, wykonanie delikatnego makijażu codziennego oraz zabiegu "satynowe dłonie" - to wszystko przygotowano dla odwiedzających stoisko Mary Kay podczas konwentu Hair & Skin, już 1 października w Centrum Kongresowym Targów Kielce.
26 września 2023
Jednym z Wystawców w trakcie święta branży beauty w Centrum Kongresowym Targów Kielce będzie gabinet kosmetyczny Glinkova. Już 1 października na stoisku firmy odbędą się pokazy tatuażu, stylizacje brwi farbką i regulowanie nitką oraz masaż dłoni. Do wygrania będą atrakcyjne vouchery na usługi.
25 września 2023
W trakcie konwentu beauty w Centrum Kongresowym Targów Kielce odbędzie się kolejna odsłona konferencji dla kobiet pt. ”Cztery pory kobiecości”. Będzie można wysłuchać prelekcji m.in. o prawidłowym odżywianiu, profilaktyce zdrowotnej, świadomym tworzeniu swojego pozytywnego wizerunku i aktywności zawodowej kobiet. Spotkanie zakończy pokaz mody „Szafa u Sary”.
25 września 2023
Jak za pomocą makijażu wyprofilować twarz i jak podkreślić rysy dowiemy się już w niedzielę, 1 października w Centrum Kongresowym Targów Kielce na konwencie Hair&Skin. W trakcie widowiskowych pokazów stylisty Michała Porąbańca nie zabraknie autorskich trików, które sprawią, że codzienny makijaż zacznie przykuwać uwagę.
25 września 2023
O tym, dlaczego cukrzyca nazywana jest pierwszą niezakaźną epidemią XXI wieku uświadamiać będą specjaliści z organizacji pozarządowej, której celem jest pomoc osobom chorującym na wszystkie typy cukrzycy. Już 1 października będzie można także skorzystać z darmowych badań i konsultacji.
24 września 2023
Jednym z tematów rozmów podczas święta branży beauty w Centrum Kongresowym Targów Kielce będzie fotodepilacja ciała. Uczestnicy konwentu Hair & Skin w trakcie prelekcji kosmetolog Ilony Klimczak, menadżerki w DepilConcept Polska zgłębią tajniki depilacji metodą laserową. Na stoisku firmy DepilConcept będzie można uzyskać dodatkowe informacje o dostępnych zabiegach, o depilacji metodą SHR in Motion, a także otrzymać zaproszenie na konsultacje z kosmetologiem w atrakcyjnej cenie.