Hanna-stolinska.png
Hanna Stolińska gościem specjalnym Konwentu Hair&Skin!

Hanna Stolińska – znana dietetyk kliniczna gościem specjalnym Konwentu Hair & Skin! Poprowadzi wykład o tematyce skóra i włosy, a także udzieli darmowych porad

10 lipca 2023
Odwiedzający jesienne wydarzenie Hair & Skin, już 1 października w Centrum Kongresowym Targów Kielce będą mogli porozmawiać i spotkać się z Hanną Stolińską – ekspertką w zakresie ustalania odpowiednich diet oraz programów żywieniowych. Chętni będą mogli również nabyć jej najnowsze książki o odżywaniu.

Hanna Stolińska jest doktorem nauk o zdrowiu i dietetykiem klinicznym. Pomaga osobom z problemami nadwagi i otyłości, zmagającym się z chorobami dietozależnymi takimi jak: insulinooporność, Hashimoto, niedoczynność tarczycy, zaburzenia lipidowe czy choroby jelit. Prowadzi szkolenia dla dietetyków i lekarzy oraz wykłady dla dzieci, rodziców i osób starszych. Współpracuje z Narodowym Programem Zdrowia przy realizacji kampanii społecznych, a także bierze udział w programach i projektach naukowo - badawczych. Jest autorką artykułów naukowych i popularnonaukowych, a także książek o odżywianiu.

W trakcie Konwentu Hair & Skin, 1 października Hanna Stolińska poprowadzi wykład poświęcony właściwej pielęgnacji skóry i włosów. W trakcie spotkania ze znaną dietetyk nie zabraknie również darmowych porad o odżywaniu. Chętni będą mogli również nabyć najnowsze książki jej autorstwa.

Konwent Hair & Skin odbędzie się w niedzielę, 1 października 2023 roku w Centrum Kongresowego Targów Kielce. W wydarzeniu spotkają się przedstawiciele różnych branż: fryzjerskiej, kosmetycznej, dietetycznej, medycznej czy biznesowej.

Jeśli chcesz zaprezentować swoją ofertę, poznać najnowsze trendy w branży lub nawiązać wartościowe kontakty zgłoś swój udział w wydarzeniu jako Prelegent lub Wystawca.

Skontaktuj się z nami!

  • Wioletta Król, menadżer projektu tel.  518 322 165, email: krol.wioletta@targikielce.pl
  • Urszula Wasińska, zastępca menadżera projektu, tel. 600 265 587, email: wasinska.urszula@targikielce.pl

Zachęcamy także do dołączenia do wydarzenia na Facebooku.

/MSi/

Polecane aktualności
01 października 2023
Solidne porcje wiedzy spadały na uczestniczki wydarzenia branży beauty goszczące w sali Omega Centrum Kongresowego przez całą niedzielę. Ekspertki szczegółowo omawiały tematy związane z dbaniem o swoje zdrowie i wygląd, radzeniem sobie ze stresem, panowaniem nad emocjami. Modowe show przygotowane w ramach forum Cztery pory kobiecości zostało nagrodzone sowitymi oklaskami.
01 października 2023
Pokazy fryzjerskie, tatuażu i codziennego makijażu, darmowe porady żywieniowe, badania dermatologiczne i badanie poziomu cukru we krwi, a także pokaz mody, ciekawe stylizacje i metamorfozy – to wszystko podczas premierowego święta branży beauty – konwentu Hair & Skin! W niedzielę 1 października w Centrum Kongresowym Targów Kielce spotkało się kilkuset miłośników zdrowia i urody.
29 września 2023
Kosmetyki do makijażu i pielęgnacji, systemy pielęgnacyjne dopasowane do potrzeb skóry, wykonanie delikatnego makijażu codziennego oraz zabiegu "satynowe dłonie" - to wszystko przygotowano dla odwiedzających stoisko Mary Kay podczas konwentu Hair & Skin, już 1 października w Centrum Kongresowym Targów Kielce.
26 września 2023
Jednym z Wystawców w trakcie święta branży beauty w Centrum Kongresowym Targów Kielce będzie gabinet kosmetyczny Glinkova. Już 1 października na stoisku firmy odbędą się pokazy tatuażu, stylizacje brwi farbką i regulowanie nitką oraz masaż dłoni. Do wygrania będą atrakcyjne vouchery na usługi.
25 września 2023
W trakcie konwentu beauty w Centrum Kongresowym Targów Kielce odbędzie się kolejna odsłona konferencji dla kobiet pt. ”Cztery pory kobiecości”. Będzie można wysłuchać prelekcji m.in. o prawidłowym odżywianiu, profilaktyce zdrowotnej, świadomym tworzeniu swojego pozytywnego wizerunku i aktywności zawodowej kobiet. Spotkanie zakończy pokaz mody „Szafa u Sary”.
25 września 2023
Jak za pomocą makijażu wyprofilować twarz i jak podkreślić rysy dowiemy się już w niedzielę, 1 października w Centrum Kongresowym Targów Kielce na konwencie Hair&Skin. W trakcie widowiskowych pokazów stylisty Michała Porąbańca nie zabraknie autorskich trików, które sprawią, że codzienny makijaż zacznie przykuwać uwagę.
25 września 2023
O tym, dlaczego cukrzyca nazywana jest pierwszą niezakaźną epidemią XXI wieku uświadamiać będą specjaliści z organizacji pozarządowej, której celem jest pomoc osobom chorującym na wszystkie typy cukrzycy. Już 1 października będzie można także skorzystać z darmowych badań i konsultacji.
24 września 2023
Jednym z tematów rozmów podczas święta branży beauty w Centrum Kongresowym Targów Kielce będzie fotodepilacja ciała. Uczestnicy konwentu Hair & Skin w trakcie prelekcji kosmetolog Ilony Klimczak, menadżerki w DepilConcept Polska zgłębią tajniki depilacji metodą laserową. Na stoisku firmy DepilConcept będzie można uzyskać dodatkowe informacje o dostępnych zabiegach, o depilacji metodą SHR in Motion, a także otrzymać zaproszenie na konsultacje z kosmetologiem w atrakcyjnej cenie.