Projekt-bez-nazwy.png
Bilety można kupić już na stronie wydarzenia! Dostępne są w promocyjnej cenie.

Ruszyła sprzedaż biletów na konwent Hair & Skin! Do połowy sierpnia można je zakupić w promocyjnej cenie

19 lipca 2023
Sposoby na piękno w zdrowym stylu poznają odwiedzający Centrum Kongresowe Targów Kielce już 1 października podczas konwentu Hair & Skin. W trakcie wydarzenia będzie można między innymi otrzymać darmowe porady żywieniowe od znanej dietetyk Hanny Stolińskiej oraz wskazówki biznesowe od profesjonalnej trenerki branży beauty Marceliny Rawki. Nie zabraknie także kreatywnych pokazów, wyjątkowych metamorfoz i ciekawych stylizacji.

Konferencje, wykłady, szkolenia i pokazy

Spotkanie branży beauty organizowane 1 października przyciągnie do kieleckiego ośrodka między innymi przedstawicieli takich dziedzin jak: fryzjerstwo, kosmetologia, dietetyka, podologia czy trychologia. Wydarzenie organizowane w formie konferencji, szkoleń oraz pokazów będzie okazją do pozyskania informacji na temat codziennej pielęgnacji skóry, włosów i paznokci, do poznania technik wykonywania makijażu oraz tworzenia codziennych stylizacji, a także do uzyskania cennych wskazówek żywieniowych. Osoby stawiające pierwsze kroki w branży dowiedzą się m.in. jak pozyskać dofinansowanie na założenie własnego biznesu, jakie kursy są pożądane na rynku oraz jak z powodzeniem funkcjonować w tym sektorze. Spotkanie będzie okazją do poznania najważniejszych trendów, nowości oraz uzyskania najnowszych informacji z zakresu branży beauty. Nie zabraknie kreatywnych pokazów, wyjątkowych metamorfoz i ciekawych stylizacji. W kieleckim ośrodku będzie można także zakupić w atrakcyjnych cenach profesjonalne kosmetyki i vouchery do najlepszych spa w regionie.

Znana dietetyk kliniczna, profesjonalna trenerka branży beauty, doświadczona podolog i terapeutka twarzy wśród prelegentek konwentu Hair & Skin

Jednym z gości specjalnym konwentu Hair & Skin będzie Hanna Stolińska, doktor nauk o zdrowiu i dietetyk kliniczna, która pomaga osobom z problemami nadwagi i otyłości. Drugiego dnia konwentu, w niedzielę, 1 października poprowadzi wykład pt. "Wpływ odżywiania na stan włosów, skóry i paznokci oraz młody wygląd i zachowanie zdrowia". W trakcie spotkania ze znaną dietetyk nie zabraknie również darmowych porad o odżywaniu, a chętni będą mogli nabyć najnowsze książki jej autorstwa. Podczas konwentu Hair & Skin profesjonalna trenerka biznesowa Marcelina Rawka udzieli zgromadzonym wielu cennych wskazówek m.in. na temat roli mediów społecznościowych w branży beauty. Chętni będą mogli dowiedzieć się również więcej na temat najnowszej książki Rawki pt. "Magia Stylizacji Paznokci". O właściwej pielęgnacji stóp, skóry i paznokci opowie doświadczona podolog i szkoleniowiec pedicure Kamila Bogdziewicz.

„Cztery pory kobiecości” na jesiennym konwencie branży beauty

Częścią konwentu Hair & Skin w Centrum Kongresowym Targów Kielce będzie kolejna odsłona konferencji dla kobiet pt. ”Cztery pory kobiecości”. To spotkanie, w trakcie którego można wysłuchać ciekawej dyskusji poświęconej m.in. profilaktyce zdrowotnej, świadomemu tworzeniu swojego pozytywnego wizerunku i aktywności zawodowej kobiet, a także skorzystać z porad stylistki modowej, makijażystki czy fryzjerki. Uczestnicy poprzedniej edycji spotkania organizowanego w Zakładzie Edukacji Dorosłych Uniwersytetu Jana Kochanowskiego przy ulicy Krakowskiej w Kielcach mogli wylosować specjalne vouchery na przygotowanie diety, zabiegi kosmetyczne, a także konsultację trychologiczną.

Na Konwent Hair & Skin zapraszamy w niedzielę 1 października 2023 roku do Centrum Kongresowego Targów Kielce.

Bilety na wydarzenie są do kupienia na stronie www.targikielce.pl/hair-skin do 20 sierpnia w promocyjnej cenie!

Zachęcamy także do dołączenia do wydarzenia na Facebooku

/MSi/

Polecane aktualności
01 października 2023
Solidne porcje wiedzy spadały na uczestniczki wydarzenia branży beauty goszczące w sali Omega Centrum Kongresowego przez całą niedzielę. Ekspertki szczegółowo omawiały tematy związane z dbaniem o swoje zdrowie i wygląd, radzeniem sobie ze stresem, panowaniem nad emocjami. Modowe show przygotowane w ramach forum Cztery pory kobiecości zostało nagrodzone sowitymi oklaskami.
01 października 2023
Pokazy fryzjerskie, tatuażu i codziennego makijażu, darmowe porady żywieniowe, badania dermatologiczne i badanie poziomu cukru we krwi, a także pokaz mody, ciekawe stylizacje i metamorfozy – to wszystko podczas premierowego święta branży beauty – konwentu Hair & Skin! W niedzielę 1 października w Centrum Kongresowym Targów Kielce spotkało się kilkuset miłośników zdrowia i urody.
29 września 2023
Kosmetyki do makijażu i pielęgnacji, systemy pielęgnacyjne dopasowane do potrzeb skóry, wykonanie delikatnego makijażu codziennego oraz zabiegu "satynowe dłonie" - to wszystko przygotowano dla odwiedzających stoisko Mary Kay podczas konwentu Hair & Skin, już 1 października w Centrum Kongresowym Targów Kielce.
26 września 2023
Jednym z Wystawców w trakcie święta branży beauty w Centrum Kongresowym Targów Kielce będzie gabinet kosmetyczny Glinkova. Już 1 października na stoisku firmy odbędą się pokazy tatuażu, stylizacje brwi farbką i regulowanie nitką oraz masaż dłoni. Do wygrania będą atrakcyjne vouchery na usługi.
25 września 2023
W trakcie konwentu beauty w Centrum Kongresowym Targów Kielce odbędzie się kolejna odsłona konferencji dla kobiet pt. ”Cztery pory kobiecości”. Będzie można wysłuchać prelekcji m.in. o prawidłowym odżywianiu, profilaktyce zdrowotnej, świadomym tworzeniu swojego pozytywnego wizerunku i aktywności zawodowej kobiet. Spotkanie zakończy pokaz mody „Szafa u Sary”.
25 września 2023
Jak za pomocą makijażu wyprofilować twarz i jak podkreślić rysy dowiemy się już w niedzielę, 1 października w Centrum Kongresowym Targów Kielce na konwencie Hair&Skin. W trakcie widowiskowych pokazów stylisty Michała Porąbańca nie zabraknie autorskich trików, które sprawią, że codzienny makijaż zacznie przykuwać uwagę.
25 września 2023
O tym, dlaczego cukrzyca nazywana jest pierwszą niezakaźną epidemią XXI wieku uświadamiać będą specjaliści z organizacji pozarządowej, której celem jest pomoc osobom chorującym na wszystkie typy cukrzycy. Już 1 października będzie można także skorzystać z darmowych badań i konsultacji.
24 września 2023
Jednym z tematów rozmów podczas święta branży beauty w Centrum Kongresowym Targów Kielce będzie fotodepilacja ciała. Uczestnicy konwentu Hair & Skin w trakcie prelekcji kosmetolog Ilony Klimczak, menadżerki w DepilConcept Polska zgłębią tajniki depilacji metodą laserową. Na stoisku firmy DepilConcept będzie można uzyskać dodatkowe informacje o dostępnych zabiegach, o depilacji metodą SHR in Motion, a także otrzymać zaproszenie na konsultacje z kosmetologiem w atrakcyjnej cenie.