Bogdziewicz-do-aktualnosci.png
Kamila Bogdziewicz jedną z Prelegentek konwentu Hair & Skin.

O właściwej pielęgnacji stóp na konwencie Hair & Skin! Prelekcję poprowadzi doświadczona podolog

17 lipca 2023
Uczestnicy jesiennego konwentu dla branży beauty w Centrum Kongresowym Targów Kielce, będą mogli wziąć udział w prelekcji prowadzonej przez Kamilę Bogdziewicz pod tytułem "Jak pielęgnować stopy w prosty i skuteczny sposób, aby uzyskać piękną skórę i zdrowe paznokcie?" . Wszystkich zainteresowanych udziałem w wydarzeniu zapraszamy do kieleckiego ośrodka już 1 października.

Kamila Bogdziewicz to podolog i szkoleniowiec pedicure z wieloletnim doświadczeniem oraz specjalistyczną wiedzą. Na co dzień dba o stopy swoich klientek oraz prowadzi profesjonalne zajęcia na najwyższym poziomie w kieleckim Studio Marcela. W swojej pracy łączy przede wszystkim aspekty kosmetyczne oraz podologiczne. Dba o to, stylizacje wykonywane przez nią oraz jej kursantki nie tylko wyglądały oszałamiająco, ale również były tworzone z troską o zdrowie paznokci oraz skórę stóp. Kamila Bogdziewicz jest dwukrotną laureatką Mistrzostw Stylizacji Paznokci w Dubaju oraz Singapurze. Jest współautorką części II i III książki „Magia Stylizacji Paznokci” oraz autorką E-Booka „Jak rozpoznać 12 chorób aparatu paznokciowego”.

W niedzielę, 1 października w Centrum Kongresowym Targów Kielce, w trakcie konwentu Hair & Skin Kamila Bogdziewicz poprowadzi wykład poświęcony pielęgnacji stóp oraz skutecznym sposobom na piękną skórę i zdrowe paznokcie. Podczas wydarzenia będzie można także porozmawiać z doświadczoną podolog na temat problemów ze skórą stóp. Na stoisku MRS_SAFE_PEDI, Kamila Bogdziewicz oferuje doradztwo w zakresie usług i pielęgnacji stóp, ale również jest w stanie doradzić każdej osobie między innymi w jaki sposób zacząć swoją przygodę z podologią.

Jeśli Ty również chcesz zostać Prelegentem podczas Konwentu Hair & Skin, skontaktuj się z nami!

  • Wioletta Król, menadżer projektu tel. 518 322 165, email: krol.wioletta@targikielce.pl
  • Urszula Wasińska, zastępca menadżera projektu, tel. 600 265 587, email: wasinska.urszula@targikielce.pl

Więcej informacji w wydarzeniu na Facebooku.

/MSi/

Polecane aktualności
01 października 2023
Solidne porcje wiedzy spadały na uczestniczki wydarzenia branży beauty goszczące w sali Omega Centrum Kongresowego przez całą niedzielę. Ekspertki szczegółowo omawiały tematy związane z dbaniem o swoje zdrowie i wygląd, radzeniem sobie ze stresem, panowaniem nad emocjami. Modowe show przygotowane w ramach forum Cztery pory kobiecości zostało nagrodzone sowitymi oklaskami.
01 października 2023
Pokazy fryzjerskie, tatuażu i codziennego makijażu, darmowe porady żywieniowe, badania dermatologiczne i badanie poziomu cukru we krwi, a także pokaz mody, ciekawe stylizacje i metamorfozy – to wszystko podczas premierowego święta branży beauty – konwentu Hair & Skin! W niedzielę 1 października w Centrum Kongresowym Targów Kielce spotkało się kilkuset miłośników zdrowia i urody.
29 września 2023
Kosmetyki do makijażu i pielęgnacji, systemy pielęgnacyjne dopasowane do potrzeb skóry, wykonanie delikatnego makijażu codziennego oraz zabiegu "satynowe dłonie" - to wszystko przygotowano dla odwiedzających stoisko Mary Kay podczas konwentu Hair & Skin, już 1 października w Centrum Kongresowym Targów Kielce.
26 września 2023
Jednym z Wystawców w trakcie święta branży beauty w Centrum Kongresowym Targów Kielce będzie gabinet kosmetyczny Glinkova. Już 1 października na stoisku firmy odbędą się pokazy tatuażu, stylizacje brwi farbką i regulowanie nitką oraz masaż dłoni. Do wygrania będą atrakcyjne vouchery na usługi.
25 września 2023
W trakcie konwentu beauty w Centrum Kongresowym Targów Kielce odbędzie się kolejna odsłona konferencji dla kobiet pt. ”Cztery pory kobiecości”. Będzie można wysłuchać prelekcji m.in. o prawidłowym odżywianiu, profilaktyce zdrowotnej, świadomym tworzeniu swojego pozytywnego wizerunku i aktywności zawodowej kobiet. Spotkanie zakończy pokaz mody „Szafa u Sary”.
25 września 2023
Jak za pomocą makijażu wyprofilować twarz i jak podkreślić rysy dowiemy się już w niedzielę, 1 października w Centrum Kongresowym Targów Kielce na konwencie Hair&Skin. W trakcie widowiskowych pokazów stylisty Michała Porąbańca nie zabraknie autorskich trików, które sprawią, że codzienny makijaż zacznie przykuwać uwagę.
25 września 2023
O tym, dlaczego cukrzyca nazywana jest pierwszą niezakaźną epidemią XXI wieku uświadamiać będą specjaliści z organizacji pozarządowej, której celem jest pomoc osobom chorującym na wszystkie typy cukrzycy. Już 1 października będzie można także skorzystać z darmowych badań i konsultacji.
24 września 2023
Jednym z tematów rozmów podczas święta branży beauty w Centrum Kongresowym Targów Kielce będzie fotodepilacja ciała. Uczestnicy konwentu Hair & Skin w trakcie prelekcji kosmetolog Ilony Klimczak, menadżerki w DepilConcept Polska zgłębią tajniki depilacji metodą laserową. Na stoisku firmy DepilConcept będzie można uzyskać dodatkowe informacje o dostępnych zabiegach, o depilacji metodą SHR in Motion, a także otrzymać zaproszenie na konsultacje z kosmetologiem w atrakcyjnej cenie.