AVIATION EXPO (18-19.06.2022)

IV Targi Lotnicze AVIATION EXPO

Do wydarzenia pozostało...
Podziel się wydarzeniem

 Zwiększ zasięg! ❱❱    Zasady bezpieczeństwa ❱❱

AVIATION EXPO - przybliżamy niebo!

samoloty lekkie na targach lotniczych AVIATION-EXPO w Kielcach Targi Kielce zapraszają na wystawę, która prezentuje lotnictwo lekkie - od małych samolotów, paralotni, śmigłowców, wiatrakowców, szybowców, silników i napędów plecakowych. Wydarzenie to otwarte jest także na rozwój polskiego transportu powietrznego. Oprócz tradycyjnych elementów wystawy, zobaczyć będzie można nowoczesne technologie stosowane w lotnictwie. Nie zabraknie branżowych konferencji.

Miniona edycja była czterokrotnie większa, niż w 2020 roku, skupiając 48 wystawców, 55 wystawionych maszyn lotniczych i zajmując prawie 3 km2 powierzchni wystawienniczej, co przełożyło się na prawie tysiąc odwiedzających.

Poza częścią wystawienniczą targów AVIATIN EXPO atutem wystawy w Kielcach będą jak zawsze merytoryczne spotkania, które już na stałe wpisały się w kalendarze wszystkich lotniczych specjalistów. Wszyscy zainteresowani mogą liczyć na elitarne grono profesjonalistów branży lotnictwa lekkiego zebrane w jednym miejscu – w Targach Kielce podczas AVIATION EXPO 2022.

18-19.06.2022
    18-19.06.2022