Do wydarzenia pozostało...
Podziel się wydarzeniem

Zwiększ zasięg! ❱❱  

AVIATION EXPO - przybliżamy niebo!

samoloty lekkie na targach lotniczych AVIATION-EXPO w Kielcach Targi Kielce zapraszają na wystawę, która prezentuje lotnictwo lekkie - od małych samolotów, paralotni, śmigłowców, wiatrakowców, szybowców, silników i napędów plecakowych. Wydarzenie to otwarte jest także na rozwój polskiego transportu powietrznego. Oprócz tradycyjnych elementów wystawy, zobaczyć będzie można nowoczesne technologie stosowane w lotnictwie. Nie zabraknie branżowych konferencji.

Miniona edycja była czterokrotnie większa, niż w 2020 roku, skupiając 48 wystawców, 55 wystawionych maszyn lotniczych i zajmując prawie 3 km2 powierzchni wystawienniczej, co przełożyło się na prawie tysiąc odwiedzających.

Poza częścią wystawienniczą targów AVIATIN EXPO atutem wystawy w Kielcach będą jak zawsze merytoryczne spotkania, które już na stałe wpisały się w kalendarze wszystkich lotniczych specjalistów. Wszyscy zainteresowani mogą liczyć na elitarne grono profesjonalistów branży lotnictwa lekkiego zebrane w jednym miejscu – w Targach Kielce podczas AVIATION EXPO 2022.

Aktualności
17 maja 2022
Targi AVIATION EXPO odbędą się już we wrześniu, ale już teraz Targi Kielce mają propozycję bezpłatnej promocji dla wystawców.
01 lutego 2022
Przedsiębiorcy już teraz mogą korzystać z ulgi podatkowej na ekspansję i rozwój firm m. in. za udział w targach. Dzięki niej firmy zapłacą znacznie niższy podatek dochodowy!