ecol.jpg

Diagnostyka olejowa na Aviation EXPO

03 sierpnia 2022
Firma Ecol zamująca się diagnostyką olejową tłokowych silników lotniczych zaprezentuje swoje usługi podczas tegorocznych targów Aviation EXPO w Targach Kielce. Przedstawiciele laboratorium przedstawią analizę spektograficzną oraz wytłumaczą zainteresowanym jak ją odczytywać.

Zgodnie z Wytycznymi nr 9 Prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego z dn. 29.08.2016 r., do zakresu badań samolotów z silnikami tłokowymi wchodzi analiza spektrograficzna, umożliwiająca wyznaczenie trendów zmian zużycia silnika. Wiedza ta jest wymagana dla użytkowników samolotów oraz aeroklubów. Firma Ecol wychodzi naprzeciw oczekiwaniom fanów lotnictwa oferując analizę spektograficzną olejów. Dodatkowo na stoisku firmy będzie można dowiedzieć się jak poprawie odczytywać dane zawarte w analizach.

Dodatkową ciekawostką jest możliwość zwiedzenia laboratorium Ecol wirtualnie, za pomocą spaceru 3D. Miłego zwiedzania https://my.mpskin.com/pl/tour/8bw1wk9bz4?play=1

Polecane aktualności
16 sierpnia 2022
eN-TANK, producent paliwowego osprzętu lotniczego, już po raz wtóry będzie gościć na targach AVIATION EXPO! W tym roku podczas wrześniowych targów zaprezentuje kompaktowy dystrybutor do sprzedaży paliw lotniczych z układem filtrującym i osprzętem typ AVB_AD80-VF21-15.
11 sierpnia 2022
Najnowsze samoloty lekkie, śmigłowce i wiropłaty będą dostępne dla szerokiej publiczności na lotniku w Masłowie. Aeroklub Kielecki, Urząd Marszałkowski i Targi Kielce zacieśniają współpracę przy organizacji Targów Lotniczych AVIATION EXPO.
09 sierpnia 2022
Samolot klasy Aircargo – występujący na AirCargo Challenge w Monachium i bezzałogowy samolot klasy Micro – pierwsze miejsce w kat. prezentacja techniczna oraz najszybszy samolot na zawodach SAE International w Teksasie. Zwycięskie konstrukcje autorstwa Koła Studenckiego SAE AeroDesign z Politechniki Warszawskiej zostaną zaprezentowane na tegorocznych targach lotniczych Aviation Expo w Targach Kielce.
08 sierpnia 2022
Silniki ROTAX i potrzebny know-how. Taką ofertę na tegorocznych targach AVIATION EXPO w Targach Kielce zaprezentuje firma Faston – polski dystrybutor silników i osprzętu lotniczego.
05 sierpnia 2022
Skydream ponownie wstawi się na targach AVIATION EXPO. Po ubiegłorocznym sukcesie dystrybutor wraca do Kielc, gdzie zaprezentuje ultralekki samolot Pipistrel Virus SW oraz osprzęt i akcesoria lotnicze.
04 sierpnia 2022
Przedstawiciele aeroklubów z całej Europy spotkają się, aby omówić przyszłość lotnictwa. Jednym z powodów spotkania jest trwający konflikt w Ukrainie. Organizatorem Forum są targi AVIATION EXPO w Targach Kielce.
02 sierpnia 2022
Przygotowania do Targów Lotniczych wkraczają na ostatnią prostą. Do organizowanej już po raz czwarty w kieleckim ośrodku wystawy zostały niecałe dwa miesiące.
17 maja 2022
Targi AVIATION EXPO odbędą się już we wrześniu, ale już teraz Targi Kielce mają propozycję bezpłatnej promocji dla wystawców.