Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL
Do wydarzenia pozostało...
Podziel się wydarzeniem

baner-kup-bilet-nie-czekaj-w-kolejce

Zwiększ zasięg! ❱❱    Zasady bezpieczeństwa ❱❱

eco-style-2020

IV Salon Produktów Ekologicznych ECO-STYLE

Październikowa edycja Salonu to okazja do poznania szerokiej gamy produktów ekologicznych. Na stoiskach pojawi się zdrowa żywność, nie zabraknie słodkości i domowych przetworów.

Podczas odbywającego się kiermaszu, goście targów będą mogli zapoznać się z tradycyjnymi produktami o wysokiej jakości.  To także idealna okazja do spotkania z producentami, dystrybutorami i odbiorcami produktów ekologicznych. Podczas wydarzenia, na targowych stoiskach znajdą się m.in.: miody, chleby, makarony, wędliny i mięso, słodkości, przetwory oraz wiele innych.

Popularność produktów ekologicznych rośnie z roku na rok, a wraz z nią wzrasta także świadomość konsumentów, którzy coraz częściej stawiają na sprawdzone produkty, oparte na unikatowej recepturze. Trend na produkty ekologiczne obejmuje bowiem nie tylko żywność (artykuły spożywcze, produkty regionalne, regionalne browary i napoje), ale także kosmetyki ekologiczne, parafarmaceutyki, ekologiczne środki czystości, ekologiczne produkty dla dzieci czy urządzenia AGD służące do produkcji naturalnych produktów. Kieleckie targi to jednak nie tylko prezentacja produktów, ale także prelekcje na temat zdrowego trybu życia i ideologii slow life oraz zero waste. To także wyróżnienia dla gospodarstw, które prowadzą biznes w sposób zrównoważony.

pokazy kulinarne na targach eco-style-2020 Podczas ostatniej edycji wydarzenia miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu zorganizowanego przez Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach, w dwóch kategoriach. W pierwszej z nich – „Ekologiczne Gospodarstwo Towarowe” zwyciężyli Katarzyna i Maciej Dybowscy, natomiast w drugiej – „Ekologia-Środowisko” najlepsi okazali się Dorota i Jarosław Masternakowie.

Równolegle do IV Salon Produktów Ekologicznych ECO-STYLE w Targach Kielce odbędą się XXVIII Ogólnopolskie Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM i Ty, jesienna edycja XXVI Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH, XX Targi Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS-EXPO, Międzynarodowe Targi Zdrowia i Urody HEALTH & BEAUTY oraz X Międzynarodowe Targi Rzemiosła Artystycznego RĘKODZIEŁO.

Do zobaczenia od 8 do 10 października!

Aktualności
23 września 2021
Ogólnopolskie Stowarzyszenie Przetwórców i Producentów Produktów Ekologicznych Polska Ekologia to jeden z Wystawców wydarzenia Eco-Style! Przedstawiciele Stowarzyszenia wspierają akcję „Wybieram Polskie Eko”.
23 września 2021
Podczas październikowego Salonu Produktów Ekologicznych w Targach Kielce przedstawicieli Świętokrzyskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach przygotowali wiele atrakcji. Merytoryczna konferencja, prezentacje ekologicznych rolników z województwa świętokrzyskiego i doradztwo w zakresie produkcji ekologicznej – to wszystko czeka na gości targów Eco-Style.
Partnerzy medialni
8-10.10.2021
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy
8-10.10.2021