EcoStyle-FB-post1200x1200px-Logotypy.jpg

Stawiają na Polskie Eko!

23 września 2021
Ogólnopolskie Stowarzyszenie Przetwórców i Producentów Produktów Ekologicznych Polska Ekologia to jeden z Wystawców wydarzenia Eco-Style! Przedstawiciele Stowarzyszenia wspierają akcję „Wybieram Polskie Eko”.

Stowarzyszenie Polska Ekologia  podejmuje działania w ramach programu WYBIERAM POLSKIE EKO, mające na celu promocję organicznej, ekologicznej, zdrowej żywności pochodzącej z rąk polskiego rolnika. Jednym z nich jest chociażby cykl warsztatów kulinarno-edukacyjnych w polskich szkołach. Takie akcje mają kształtować prawidłowe nawyki żywieniowe i uświadamiać, że ekologiczna żywność pochodząca z rodzimych gospodarstw rolnych jest zdrowa, smaczna, ale też pomaga ratować planetę.

Projekt WYBIERAM POLSKIE-EKO jest Sfinansowany z Funduszy Promocji Mięsa Wieprzowego, Wołowego, Owoców i Warzyw oraz Zbóż i Przetworów Zbożowych.

Aktualne informacje o kolejnych wydarzeniach z cyklu można znaleźć na stronie projektu, na Facebooku oraz na stronie www.polskaekologia.org.

Październikowa edycja Salonu Eco-Style będzie okazją do poznania szerokiej gamy produktów ekologicznych! Zapraszamy do Targów Kielce od 8 do 10 października 2021 roku. 

(MCh)

Polecane aktualności
15 grudnia 2021
Ruszył elektroniczny system zgłoszeń na targi. Zajrzyj do Portalu Wystawcy!
09 października 2021
Spotkanie jest organizowane przez Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach
08 października 2021
Pyszności czekają na stoisku Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Przetwórców i Producentów Produktów Ekologicznych POLSKA EKOLOGIA
08 października 2021
Ruszyły targi DOM i TY, Eco-Style, Heath&Beauty i Rękodzieło. W programie targów bezpłatne warsztaty florystyczne, pokazy kulinarne, porady fachowców i wiele inspiracji.
04 października 2021
Jeszcze do środy, 6 października można zgłaszać się do udziału w konferencji „Strategia Unii Europejskiej – OD POLA DO STOŁU” organizowanej przez Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach . To doskonała okazja do spotkania z przedstawicielami branży rolnictwa ekologicznego!
01 października 2021
Wśród Wystawców targów ECO-STYLE pojawi się Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach, na którego stoisku zaprezentują się rolnicy ekologiczni z województwa świętokrzyskiego. Uczestnicy targów będą mogli także poszerzyć wiedzę z zakresu żywności ekologicznej podczas konferencji przygotowanej przez ŚODR.
01 października 2021
Podczas targów ECO-STYLE będzie można spróbować wyjątkowo zdrowych, regionalnych kozich serów pochodzących z gospodarstwa Farma Jaga. To jeden z Wystawców jesiennego Salonu Produktów Ekologicznych.
01 października 2021
Rodzinne gospodarstwo ze Skalbmierza – jeden z Wystawców jesiennego Salonu Produktów Ekologicznych - prowadzi działalność gospodarczą w ramach handlu detalicznego.  W ofercie gospodarstwa znajdują się m.in. oleje tłoczone i mąka orkiszowa z własnych upraw.