34.jpg
Źródło zdjęcia: farmajaga.com

Hodowla kóz i produkcja kozich serów na farmie Jaga

01 października 2021
Podczas targów ECO-STYLE będzie można spróbować wyjątkowo zdrowych, regionalnych kozich serów pochodzących z gospodarstwa Farma Jaga. To jeden z Wystawców jesiennego Salonu Produktów Ekologicznych.

Farma Jaga to rodzinne gospodarstwo ekologiczne zajmujące się hodowlą kóz i produkcją kozich serów. Sprzedaż prowadzimy w ramach rolniczego handlu detalicznego.  Kozy mają dostęp jedynie do zdrowego, naturalnego i ekologicznego jedzenia - w myśl zasady: ,,Szczęśliwe kozy dają doskonałe mleko".  Sery można wyłącznie kupić bezpośrednio od właścicieli, gdyż zrezygnowali z udziału jakichkolwiek pośredników. Pozwala to  zachować całkowitą kontrolę nad jakością i ceną produktu.

Farma Jaga to jeden z Wystawców jesiennego Salonu Produktów Ekologicznych. Z ofertą gospodarstwa będzie można zapoznać się na stoisku Świętokrzyskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach już od 8 do 10 października 2021 r. w Targach Kielce!

(MCh)

Polecane aktualności
15 grudnia 2021
Ruszył elektroniczny system zgłoszeń na targi. Zajrzyj do Portalu Wystawcy!
09 października 2021
Spotkanie jest organizowane przez Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach
08 października 2021
Pyszności czekają na stoisku Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Przetwórców i Producentów Produktów Ekologicznych POLSKA EKOLOGIA
08 października 2021
Ruszyły targi DOM i TY, Eco-Style, Heath&Beauty i Rękodzieło. W programie targów bezpłatne warsztaty florystyczne, pokazy kulinarne, porady fachowców i wiele inspiracji.
04 października 2021
Jeszcze do środy, 6 października można zgłaszać się do udziału w konferencji „Strategia Unii Europejskiej – OD POLA DO STOŁU” organizowanej przez Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach . To doskonała okazja do spotkania z przedstawicielami branży rolnictwa ekologicznego!
01 października 2021
Wśród Wystawców targów ECO-STYLE pojawi się Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach, na którego stoisku zaprezentują się rolnicy ekologiczni z województwa świętokrzyskiego. Uczestnicy targów będą mogli także poszerzyć wiedzę z zakresu żywności ekologicznej podczas konferencji przygotowanej przez ŚODR.
01 października 2021
Rodzinne gospodarstwo ze Skalbmierza – jeden z Wystawców jesiennego Salonu Produktów Ekologicznych - prowadzi działalność gospodarczą w ramach handlu detalicznego.  W ofercie gospodarstwa znajdują się m.in. oleje tłoczone i mąka orkiszowa z własnych upraw.
30 września 2021
Podczas tegorocznej edycji Salonu Produktów Ekologicznych w Targach Kielce pojawi się wiele gospodarstw ekologicznych z różnorodną ofertą naturalnych produktów. Spotkania z przedstawicielami tego typu gospodarstw przyczyni się do rozszerzenia wiedzy z zakresu żywności ekologicznej.