photo-1605514038998-108b85ed9cb1.jpg

Gospodarstwo Ekologiczne u Iskrów  

30 września 2021
Podczas tegorocznej edycji Salonu Produktów Ekologicznych w Targach Kielce pojawi się wiele gospodarstw ekologicznych z różnorodną ofertą naturalnych produktów. Spotkania z przedstawicielami tego typu gospodarstw przyczyni się do rozszerzenia wiedzy z zakresu żywności ekologicznej.

Jednym z rodzinnych gospodarstw ekologicznych, jakie pojawią się na tegorocznych targach Eco-Style jest gospodarstwo Iwony i Tomasza Iskra, które znajduje się z dala od ruchliwych dróg, w malowniczych okolicach, blisko rzek i strumyków. W gospodarstwie stawia się na jakość produktów i dba o to, by były smaczne i zdrowe. Gospodarstwo specjalizuje się w produkcji: buraka ćwikłowego, cebuli zwyczajnej, czereśni, dyni, fasoli zwykłej, gruszki, jabłka, maliny jesiennej, mieszanki strączkowo-zbożowej, ogórka, orzecha laskowego, orzecha włoskiego, owies, pestki dyni,  pszenica ozima, pszenżyto, rabarbar, ziemniak, aronia czarnoowocowa, porzeczka czarna, porzeczka czerwona. Wszystkie produkty posiadają certyfikat – są wyprodukowane metodami ekologicznymi, gdyż gospodarstwo  od 2000 roku, regularnie kontrolowane jest przez jednostkę certyfikującą.

Z ofertą gospodarstwa u Iskrów będzie można zapoznać się na stoisku Świętokrzyskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach w Targach Kielce!

Jesienne targi ECO- STYLE rozpoczną się już 8 października i potrwają do 10 października br. Uczestnicy będą mogli liczyć na zapoznanie się z szeroką gamą wysokiej jakości produktów o charakterze ekologicznym. Już dziś serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu.

(MCh)

Polecane aktualności
15 grudnia 2021
Ruszył elektroniczny system zgłoszeń na targi. Zajrzyj do Portalu Wystawcy!
09 października 2021
Spotkanie jest organizowane przez Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach
08 października 2021
Pyszności czekają na stoisku Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Przetwórców i Producentów Produktów Ekologicznych POLSKA EKOLOGIA
08 października 2021
Ruszyły targi DOM i TY, Eco-Style, Heath&Beauty i Rękodzieło. W programie targów bezpłatne warsztaty florystyczne, pokazy kulinarne, porady fachowców i wiele inspiracji.
04 października 2021
Jeszcze do środy, 6 października można zgłaszać się do udziału w konferencji „Strategia Unii Europejskiej – OD POLA DO STOŁU” organizowanej przez Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach . To doskonała okazja do spotkania z przedstawicielami branży rolnictwa ekologicznego!
01 października 2021
Wśród Wystawców targów ECO-STYLE pojawi się Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach, na którego stoisku zaprezentują się rolnicy ekologiczni z województwa świętokrzyskiego. Uczestnicy targów będą mogli także poszerzyć wiedzę z zakresu żywności ekologicznej podczas konferencji przygotowanej przez ŚODR.
01 października 2021
Podczas targów ECO-STYLE będzie można spróbować wyjątkowo zdrowych, regionalnych kozich serów pochodzących z gospodarstwa Farma Jaga. To jeden z Wystawców jesiennego Salonu Produktów Ekologicznych.
01 października 2021
Rodzinne gospodarstwo ze Skalbmierza – jeden z Wystawców jesiennego Salonu Produktów Ekologicznych - prowadzi działalność gospodarczą w ramach handlu detalicznego.  W ofercie gospodarstwa znajdują się m.in. oleje tłoczone i mąka orkiszowa z własnych upraw.