DSC-0236.JPG
Jesienna edycja targów DOM i TY ruszyła!

Rodzinny weekend w Targach Kielce wystartował!

08 października 2021
Ruszyły targi DOM i TY, Eco-Style, Heath&Beauty i Rękodzieło. W programie targów bezpłatne warsztaty florystyczne, pokazy kulinarne, porady fachowców i wiele inspiracji.

Jesienna edycja Ogólnopolskich Targów Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM i TY już od 8 do 10 października w Targach Kielce. 

Goście targów mogą nie tylko zapoznać się z najnowszą ofertą firm, ale także uzyskać podpowiedzi i rozwiać budowlane oraz dekoracyjne wątpliwości. W trakcie targów kielczanie otrzymają fachową pomoc m.in. przy doborze drzwi i parkietów, czy porady ubezpieczeniowe. Targi Dom to także inspiracje do projektowania małych i dużych przestrzeni.- Tegoroczne targi po raz pierwszy odbywają się jesienią wraz z XXVI Międzynarodowymi Targami Techniki Rolniczej AGROTECH. Projekt DOM i TY to tradycyjnie już, elementy wyposażenia wnętrz i materiały budowlane, ale także bezpłatne warsztaty florystyczne czy porady w zakresie m.in. doboru odpowiednich drzwi i parkietów – mówi Grzegorz Figarski, dyrektor projektu DOM i TY.

Na targowych stoiskach pojawią się groty i komnaty solne, a także sauny. Nie zabraknie ekologicznych rozwiązań grzewczych i sanitarnych, w tym paneli fotowoltaicznych. O dobry nastrój w domu zadbają producenci i dystrybutorzy kominków, a o czyste powietrze specjaliści od ekologicznych kotłów i klimatyzacji. Podczas targów z pewnością znajdziemy wymarzoną podłogę czy tapetę. Wśród targowych stoisk pojawią się także designerskie dodatki, które zaskoczą wszystkich miłośników dekoracji i aranżacji wnętrz, nietuzinkowe, bo wykonane ręcznie. Targom Agrotech, oraz DOM i TY, towarzyszą bowiem m.in. targi RĘKODZIEŁO. Wszystkim zainteresowanym ekologicznym stylem życia polecają się natomiast wystawcy targów ECO - STYLE. Na stoiskach będzie można zakupić ekologiczną żywność i podpytać o nieinwazyjne sposoby upraw. Już dziś zachęcamy do odwiedzenia stoiska Polskie Ekologii, gdzie odbywać się będą pokazy kulinarne i degustacje oraz na konferencję prezentującą strategię Unii Europejskiej „Od pola do stołu”.

To jednak nie wszystkie atrakcje rodzinnego weekendu w Targach Kielce. Na wszystkie panie czekają pokazy o tematyce piegów permanentnych i mini tatuaży, kępek rzęs oraz laminacji, geometrii brwi i jesiennej pielęgnacji twarzy. Na pokaz strzyżeń barberskich, jesiennych stylizacji i fal hollywoodzkich zaprasza Akademia Zdrowia. W planach mają także pokazy makijażu wegańskiego. A to wszystko za sprawą trwającej równolegle wystawy HEALTH & BEAUTY.

Targi DOM i TY, ECO – STYLE, RĘKODZIEŁO, HEALTH&BEAUTY to doskonała okazja do wspólnego spędzenia wolnego czasu.  Zapraszamy od 8 do 10 października. 

 

Informacje praktyczne:

Data: 8-10 października 2021

Godziny otwarcia:

piątek: 10:00 – 17:00

sobota: 09:00 – 17:00

niedziela: 09:00 – 17:00

Bilety: normalny: 10 zł; ulgowe dla grup zorganizowanych młodzieży szkolnej
i studenckiej powyżej 15 osób (opiekun bezpłatnie): 5 zł/os.; bilet parkingowy- parking wielopoziomowy (sam.osobowy): 15 zł/dzień

(MB)

Polecane aktualności
09 października 2021
Tajniki perfekcyjnych piegów permanentnych i mini tatuaży można było poznać na tegorocznych Targach Zdrowia i Urody Health & Beauty w Targach Kielce. Pokaz zorganizowany przez Centrum Edukacji Akademia Zdrowia poprowadziła Patrycja Pierzak, dyplomowana linegistka specjalizująca się w różnych technikach makijażu permanentnego.
08 października 2021
Targi Zdrowia i Urody Health & Beauty to nie tylko miejsce, podczas których można zapoznać się z najnowszymi trendami w świecie kosmetologii i medycyny estetycznej. W kieleckiej przestrzeni wystawienniczej swoje tajniki na temat jesiennych stylizacji fryzur zdradziała ekspertka z Akademii Zdrowia.
08 października 2021
Podczas tegorocznych Targów Zdrowia i Urody Health & Beauty w Targach Kielce eksperci z Akademii Zdrowia prowadzą serię pokazów wizażu i stylizacji. Pierwszy dzień upłynął pod znakiem fal hollywoodzkich i strzyżeń barberskich.
06 października 2021
Połączenia drewna, betonu, metalu i szkła to hit ostatnich lat. Jednak niewiele osób próbuje wykorzystać stare drewno i nadać mu nowy kształt.
04 października 2021
Akademia Zdrowia zaprezentuje trzydniowe pokazy wizażu i stylizacji. Akcja będzie miała miejsce przy okazji tegorocznych Międzynarodowych Targach Zdrowia i Urody HEALTH & BEAUTY w Targach Kielce.
01 października 2021
Na tegorocznych targach Zdrowia i Urody zaprezentujemy certyfikowane oczyszczacze powietrza nowej generacji, w tym najnowszy osobisty, przenośny oczyszczacz powietrza a także systemy do oczyszczania wody w domu. Będzie można poddać się zabiegom pielęgnacyjnym oraz wzmacniającym odporność opartym terapii światłem Bioptron®.
30 września 2021
Urządzenia do terapii odruchowej „Lyapko” są rezultatem połączenia medycyny naturalnej Wschodu ze współczesnymi technologiami zagoszczą na targach Zdrowia i Urody HEALTH & BEAUTY w Targach Kielce.
29 września 2021
Kolczyki, naszyjniki i wisiorki – niepowtarzalną biżuterię będzie można zobaczyć podczas targów Rękodzieło w kieleckim ośrodku wystawienniczym.