tlo44s.png

Medycyna Wschodu i współczesne technologie na Targach Zdrowie i Uroda 2021

30 września 2021
Urządzenia do terapii odruchowej „Lyapko” są rezultatem połączenia medycyny naturalnej Wschodu ze współczesnymi technologiami zagoszczą na targach Zdrowia i Urody HEALTH & BEAUTY w Targach Kielce.

Urządzenia do terapii odruchowej „Lyapko” stosuje się z sukcesem w wielu klinikach, szpitalach, instytucjach medycznych, gabinetach masażu i urody, a także w warunkach domowych. Wszystkie warianty Aplikatorów Lyapko chronione są  międzynarodowymi patentami. A Firma Lyapko na swoje produkty posiada certyfikaty zgodnie ze światowymi standardami jakości.

Aplikatory igłowe „Lyapko” zaprezentowane będą w Targach Kielce przez firmę Aplimedica, która jest ich dystrybutorem w UE produktów. Produkty te znane są  w wielu krajach świata. Aplikatory Lyapko to urządzenia do refleksoterapii. Znajdują zastosowanie zarówno w terapii wielu schorzeń jak i w profilaktyce. Pomagają w utrzymaniu zdrowia oraz dobrego samopoczucia. Aplikatory to maty, wałki oraz pasy wykonane z gumy medycznej oraz metalowych igieł.  Przy czym, by zwiększyć skuteczność oddziaływania, igły zbudowane są z pięciu różnych metali (żelaza, miedzi, cynku, niklu, srebra) i przeznaczone są do oddziaływania na organizm człowieka bezpośrednio poprzez skórę.

Ukraiński producent - firma „Lyapko Ltd.” i jego urządzenia do refleksoterapii mają bardzo wiele zastosowań. Są bardzo skuteczne w leczeniu i profilaktyce schorzeń narządu ruchu, ale również w problemach neurologicznych, czy w kosmetologii.  Aplikatory igłowe Lyapko to urządzenia medyczne, które moją zastosowanie w gabinetach, jak doskonale sprawdzają się w warunkach domowych Produkty te wyzwalają naturalne możliwości organizmu do samoleczenia i samoregulacji funkcjonalnej.

Urządzenie będzie można przetestować na VI Międzynarodowe Targi Zdrowia i Urody HEALTH & BEAUTY, 8-10 października w Targach Kielce.

Polecane aktualności
09 października 2021
Tajniki perfekcyjnych piegów permanentnych i mini tatuaży można było poznać na tegorocznych Targach Zdrowia i Urody Health & Beauty w Targach Kielce. Pokaz zorganizowany przez Centrum Edukacji Akademia Zdrowia poprowadziła Patrycja Pierzak, dyplomowana linegistka specjalizująca się w różnych technikach makijażu permanentnego.
08 października 2021
Targi Zdrowia i Urody Health & Beauty to nie tylko miejsce, podczas których można zapoznać się z najnowszymi trendami w świecie kosmetologii i medycyny estetycznej. W kieleckiej przestrzeni wystawienniczej swoje tajniki na temat jesiennych stylizacji fryzur zdradziała ekspertka z Akademii Zdrowia.
08 października 2021
Podczas tegorocznych Targów Zdrowia i Urody Health & Beauty w Targach Kielce eksperci z Akademii Zdrowia prowadzą serię pokazów wizażu i stylizacji. Pierwszy dzień upłynął pod znakiem fal hollywoodzkich i strzyżeń barberskich.
08 października 2021
Ruszyły targi DOM i TY, Eco-Style, Heath&Beauty i Rękodzieło. W programie targów bezpłatne warsztaty florystyczne, pokazy kulinarne, porady fachowców i wiele inspiracji.
04 października 2021
Akademia Zdrowia zaprezentuje trzydniowe pokazy wizażu i stylizacji. Akcja będzie miała miejsce przy okazji tegorocznych Międzynarodowych Targach Zdrowia i Urody HEALTH & BEAUTY w Targach Kielce.
01 października 2021
Na tegorocznych targach Zdrowia i Urody zaprezentujemy certyfikowane oczyszczacze powietrza nowej generacji, w tym najnowszy osobisty, przenośny oczyszczacz powietrza a także systemy do oczyszczania wody w domu. Będzie można poddać się zabiegom pielęgnacyjnym oraz wzmacniającym odporność opartym terapii światłem Bioptron®.