20211008-145325.jpg

Jesienne stylizacje na każdą okazję na H&B 2021

08 października 2021
Targi Zdrowia i Urody Health & Beauty to nie tylko miejsce, podczas których można zapoznać się z najnowszymi trendami w świecie kosmetologii i medycyny estetycznej. W kieleckiej przestrzeni wystawienniczej swoje tajniki na temat jesiennych stylizacji fryzur zdradziała ekspertka z Akademii Zdrowia.

W tym sezonie królować będą lekkie, naturalnie wyglądające loki, które mają za zadanie wywołać efektu „wow”, ale będą komplementować urodę i sprawiać wrażenie świeżości przez cały dzień. Tak zwane fale hollywoodzkie wyglądają, jak coś skomplikowanego do osiągnięcia, ale w rękach wprawnej fryzjerki lokówka i grzebień potrafią uczynić cuda na głowie każdej klientki.

Najważniejsza jest systematyczność. Procesu nie należy pospieszać, a tym bardziej szukać drogi na skróty, przekonuje Karolina Kmiecik, fryzjerka i laureatka artego alter hair. Włosy powinny być zakręcane pasmo po paśmie. Zbyt gęste loki należy przeczesać kilkukrotnie grzebieniem. To doda im lekkości.

Choć efekt loków hollywoodzkich jest lekki i zwiewny, to aby pozostał takim przez kilka godzin wieczornego balu lakier utrwalający jest koniecznością. Nie należy z nim przesadzać, aby loki nie wyglądały podczas ruchu, jak peruka.

W sobotę Akademia Zdrowia przedstawi pokazy piegów permanentnych i mini tatuaży oraz kępek rzęs i laminacji. W niedzielę z kolei odbędą się pokazy geometrii brwi i jesiennej pielęgnacji twarzy oraz makijażu wegańskiego i mineralnego.

Polecane aktualności
09 października 2021
Tajniki perfekcyjnych piegów permanentnych i mini tatuaży można było poznać na tegorocznych Targach Zdrowia i Urody Health & Beauty w Targach Kielce. Pokaz zorganizowany przez Centrum Edukacji Akademia Zdrowia poprowadziła Patrycja Pierzak, dyplomowana linegistka specjalizująca się w różnych technikach makijażu permanentnego.
08 października 2021
Podczas tegorocznych Targów Zdrowia i Urody Health & Beauty w Targach Kielce eksperci z Akademii Zdrowia prowadzą serię pokazów wizażu i stylizacji. Pierwszy dzień upłynął pod znakiem fal hollywoodzkich i strzyżeń barberskich.
08 października 2021
Ruszyły targi DOM i TY, Eco-Style, Heath&Beauty i Rękodzieło. W programie targów bezpłatne warsztaty florystyczne, pokazy kulinarne, porady fachowców i wiele inspiracji.
04 października 2021
Akademia Zdrowia zaprezentuje trzydniowe pokazy wizażu i stylizacji. Akcja będzie miała miejsce przy okazji tegorocznych Międzynarodowych Targach Zdrowia i Urody HEALTH & BEAUTY w Targach Kielce.
01 października 2021
Na tegorocznych targach Zdrowia i Urody zaprezentujemy certyfikowane oczyszczacze powietrza nowej generacji, w tym najnowszy osobisty, przenośny oczyszczacz powietrza a także systemy do oczyszczania wody w domu. Będzie można poddać się zabiegom pielęgnacyjnym oraz wzmacniającym odporność opartym terapii światłem Bioptron®.
30 września 2021
Urządzenia do terapii odruchowej „Lyapko” są rezultatem połączenia medycyny naturalnej Wschodu ze współczesnymi technologiami zagoszczą na targach Zdrowia i Urody HEALTH & BEAUTY w Targach Kielce.