20211008-122449.jpg

Barberski sznyt na H&B 2021

08 października 2021
Podczas tegorocznych Targów Zdrowia i Urody Health & Beauty w Targach Kielce eksperci z Akademii Zdrowia prowadzą serię pokazów wizażu i stylizacji. Pierwszy dzień upłynął pod znakiem fal hollywoodzkich i strzyżeń barberskich.

Przy okazji wydarzenia można było dowiedzieć się m. in., jakich narzędzi powinno się używać, aby poprawnie wykonać cieniowanie włosów przy tworzeniu fryzury w stylu uppercut. Jak się okazuje wcześniejsze przestudiowanie kierunku rośnięcia włosów u danego klienta pozwoli stworzyć fryzurę, która nie tylko utrzyma się nawet przez kilkanaście dni, ale wręcz będzie naturalnie układać się bez potrzeby nadmiernej stylizacji. A to dla mężczyzn jest szczególnie ważne.

Salony barberskie to także miejsca, w którym możemy zadbać o swój zarost. Moda na brody nie przemija, a to wymaga od fryzjerów umiejętności ich odpowiedniego przycinania i stylizacji. Ważne jest np. użycie gorącego ręcznika, co pozwala uzyskać większą dokładność. Ręcznik powinien mieć nierównomierną teksturę, aby oddychał.

Pokazy zostały zorganizowane przez Centrum Edukacji Akademia Zdrowia.

Polecane aktualności
09 października 2021
Tajniki perfekcyjnych piegów permanentnych i mini tatuaży można było poznać na tegorocznych Targach Zdrowia i Urody Health & Beauty w Targach Kielce. Pokaz zorganizowany przez Centrum Edukacji Akademia Zdrowia poprowadziła Patrycja Pierzak, dyplomowana linegistka specjalizująca się w różnych technikach makijażu permanentnego.
08 października 2021
Targi Zdrowia i Urody Health & Beauty to nie tylko miejsce, podczas których można zapoznać się z najnowszymi trendami w świecie kosmetologii i medycyny estetycznej. W kieleckiej przestrzeni wystawienniczej swoje tajniki na temat jesiennych stylizacji fryzur zdradziała ekspertka z Akademii Zdrowia.
08 października 2021
Ruszyły targi DOM i TY, Eco-Style, Heath&Beauty i Rękodzieło. W programie targów bezpłatne warsztaty florystyczne, pokazy kulinarne, porady fachowców i wiele inspiracji.
04 października 2021
Akademia Zdrowia zaprezentuje trzydniowe pokazy wizażu i stylizacji. Akcja będzie miała miejsce przy okazji tegorocznych Międzynarodowych Targach Zdrowia i Urody HEALTH & BEAUTY w Targach Kielce.
01 października 2021
Na tegorocznych targach Zdrowia i Urody zaprezentujemy certyfikowane oczyszczacze powietrza nowej generacji, w tym najnowszy osobisty, przenośny oczyszczacz powietrza a także systemy do oczyszczania wody w domu. Będzie można poddać się zabiegom pielęgnacyjnym oraz wzmacniającym odporność opartym terapii światłem Bioptron®.
30 września 2021
Urządzenia do terapii odruchowej „Lyapko” są rezultatem połączenia medycyny naturalnej Wschodu ze współczesnymi technologiami zagoszczą na targach Zdrowia i Urody HEALTH & BEAUTY w Targach Kielce.