HB-1200x1200-post-pokaz-barberski.png

Pokazy wizażu i stylizacji na Health & Beauty

04 października 2021
Akademia Zdrowia zaprezentuje trzydniowe pokazy wizażu i stylizacji. Akcja będzie miała miejsce przy okazji tegorocznych Międzynarodowych Targach Zdrowia i Urody HEALTH & BEAUTY w Targach Kielce.

Pokazy Akademii Zdrowia odbędą się od piątku, 8 października do niedzieli, 10 października. W piątek zaprezentowany zostanie pokazy jesiennych stylizacji fryzur, pokazy fal hollywoodzkich i pokaz strzyżeń barberskich. W sobotę odbędzie się pokaz Piegów Permanentnych i mini tatuaży, także kępek rzęs oraz luminacji. Z kolei w niedzielę, ostatniego dnia targów, Akademia Zdrowia zaprezentuje pokaz geometrii brwi i jesienną pielęgnację twarzy oraz pokazy makijażu wegańskiego, mineralnego.

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM:

8.10.2021  PIĄTEK

10.00 -15.00 POKAZ STRZYŻEŃ BARBERSKICH

Dominik Piecaba, pracę wykonuje z ogromną pasją, karierę swoją rozpoczął podczas pobytu w Irlandii, a następnie poszerzał swą wiedzę od najlepszych w Polsce między innymi w WS Academy i Starej Ferajnie

14.00- 17.00 JESIENNE STYLIZACJE FRYZUR, POKAZY FAL HOLLYWODZKICH

Kmiecik Karolina, fryzjer z wieloletnim doświadczeniem, odbyła liczne szkolenia u Maniewskiego, laureatka artego alter hair, perfekcyjne blondy

 

9.10.2021 SOBOTA

10.00 -14.00 POKAZ PIEGÓW PEMEMENTNYCH ORAZ MINI TATUAŻY

Patrycja Pierzak, dyplomowana linegistka specjalizująca się w różnych technikach makijażu permamentnego

14.00 -17.00 POKAZ KĘPEK RZĘS ORAZ LAMINACJI

Paulina Faucz, stylistka rzęs i brwi, szkoleniowiec z ogromną pasją i zaangażowaniem

 

10.10.2021 NIEDZIELA

10.00-14.00 POKAZY GEOMETRII BRWI ORAZ JESIENNA PIELĘGNACJA TWARZY

Sylwia Bryła Prokop, kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem

15.00-17.00 POKAZY MAKIJAŻU WEGAŃSKIEGO, MINERALNEGO

 

Pokazy są częścią VI Międzynarodowych Targów Zdrowia i Urody HEALTH & BEAUTY. Jak co roku, w kieleckiej przestrzeni wystawienniczej przedstawiona zostanie bogata oferta kosmetyków naturalnych, ale także baza wiedzy na temat zdrowego stylu życia. Stoiska wypełnią produkty wegetariańskie i wegańskie, nie zabraknie także wartościowych wykładów i konsultacji.

Równolegle do Targów Zdrowie i Uroda w Targach Kielce odbędą się XXVIII Ogólnopolskie Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM i Ty, jesienna edycja XXVI Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH, XX Targi Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS-EXPO, IV Salon Produktów Ekologicznych ECO-STYLE oraz X Międzynarodowe Targi Rzemiosła Artystycznego RĘKODZIEŁO.

Polecane aktualności
09 października 2021
Tajniki perfekcyjnych piegów permanentnych i mini tatuaży można było poznać na tegorocznych Targach Zdrowia i Urody Health & Beauty w Targach Kielce. Pokaz zorganizowany przez Centrum Edukacji Akademia Zdrowia poprowadziła Patrycja Pierzak, dyplomowana linegistka specjalizująca się w różnych technikach makijażu permanentnego.
08 października 2021
Targi Zdrowia i Urody Health & Beauty to nie tylko miejsce, podczas których można zapoznać się z najnowszymi trendami w świecie kosmetologii i medycyny estetycznej. W kieleckiej przestrzeni wystawienniczej swoje tajniki na temat jesiennych stylizacji fryzur zdradziała ekspertka z Akademii Zdrowia.
08 października 2021
Podczas tegorocznych Targów Zdrowia i Urody Health & Beauty w Targach Kielce eksperci z Akademii Zdrowia prowadzą serię pokazów wizażu i stylizacji. Pierwszy dzień upłynął pod znakiem fal hollywoodzkich i strzyżeń barberskich.
08 października 2021
Ruszyły targi DOM i TY, Eco-Style, Heath&Beauty i Rękodzieło. W programie targów bezpłatne warsztaty florystyczne, pokazy kulinarne, porady fachowców i wiele inspiracji.
01 października 2021
Na tegorocznych targach Zdrowia i Urody zaprezentujemy certyfikowane oczyszczacze powietrza nowej generacji, w tym najnowszy osobisty, przenośny oczyszczacz powietrza a także systemy do oczyszczania wody w domu. Będzie można poddać się zabiegom pielęgnacyjnym oraz wzmacniającym odporność opartym terapii światłem Bioptron®.
30 września 2021
Urządzenia do terapii odruchowej „Lyapko” są rezultatem połączenia medycyny naturalnej Wschodu ze współczesnymi technologiami zagoszczą na targach Zdrowia i Urody HEALTH & BEAUTY w Targach Kielce.