20211009-131723.jpg

Sztuka tatuażu estetycznego na H&B 2021

09 października 2021
Tajniki perfekcyjnych piegów permanentnych i mini tatuaży można było poznać na tegorocznych Targach Zdrowia i Urody Health & Beauty w Targach Kielce. Pokaz zorganizowany przez Centrum Edukacji Akademia Zdrowia poprowadziła Patrycja Pierzak, dyplomowana linegistka specjalizująca się w różnych technikach makijażu permanentnego.

Choć wydaje się to oczywiste, to największą sztuką przy nakładaniu piegów permanentnych jest realizm. Piegi powinny wyglądać na prawdziwe nawet z bardzo bliska inaczej iluzja znika, a my uzyskujemy efekt źle nałożonego makijażu. Dobrze nałożone piegi mogą utrzymać się na twarzy nawet rok.

Popularność w ostatnim czasie zyskały także mini tatuaże. Drobne ozdoby wykonane najczęściej na nadgarstkach, czy dłoniach (ale nie tylko), zaczęły zdobić ciała coraz większej rzeszy Polek. O ile można zrobić sobie trwały tatuaż, to większość decyduje się na tatuaż wykonany henną lub specjalistycznym pigmentom. Taka forma jest przede wszystkim tańsza, ale co ważniejsze nietrwała.

W niedzielę Akademia Zdrowia przedstawi pokazy piegów permanentnych i mini tatuaży oraz kępek rzęs i laminacji. W niedzielę z kolei odbędą się pokazy geometrii brwi i jesiennej pielęgnacji twarzy oraz makijażu wegańskiego i mineralnego.

Polecane aktualności
08 października 2021
Targi Zdrowia i Urody Health & Beauty to nie tylko miejsce, podczas których można zapoznać się z najnowszymi trendami w świecie kosmetologii i medycyny estetycznej. W kieleckiej przestrzeni wystawienniczej swoje tajniki na temat jesiennych stylizacji fryzur zdradziała ekspertka z Akademii Zdrowia.
08 października 2021
Podczas tegorocznych Targów Zdrowia i Urody Health & Beauty w Targach Kielce eksperci z Akademii Zdrowia prowadzą serię pokazów wizażu i stylizacji. Pierwszy dzień upłynął pod znakiem fal hollywoodzkich i strzyżeń barberskich.
08 października 2021
Ruszyły targi DOM i TY, Eco-Style, Heath&Beauty i Rękodzieło. W programie targów bezpłatne warsztaty florystyczne, pokazy kulinarne, porady fachowców i wiele inspiracji.
04 października 2021
Akademia Zdrowia zaprezentuje trzydniowe pokazy wizażu i stylizacji. Akcja będzie miała miejsce przy okazji tegorocznych Międzynarodowych Targach Zdrowia i Urody HEALTH & BEAUTY w Targach Kielce.
01 października 2021
Na tegorocznych targach Zdrowia i Urody zaprezentujemy certyfikowane oczyszczacze powietrza nowej generacji, w tym najnowszy osobisty, przenośny oczyszczacz powietrza a także systemy do oczyszczania wody w domu. Będzie można poddać się zabiegom pielęgnacyjnym oraz wzmacniającym odporność opartym terapii światłem Bioptron®.
30 września 2021
Urządzenia do terapii odruchowej „Lyapko” są rezultatem połączenia medycyny naturalnej Wschodu ze współczesnymi technologiami zagoszczą na targach Zdrowia i Urody HEALTH & BEAUTY w Targach Kielce.