zdjecie-plakat-certyfikat-therapy-air-ion.jpg

Certyfikowane oczyszczacze powietrza Therapy Air® i fototerapia Bioptron® na H&B

01 października 2021
Na tegorocznych targach Zdrowia i Urody zaprezentujemy certyfikowane oczyszczacze powietrza nowej generacji, w tym najnowszy osobisty, przenośny oczyszczacz powietrza a także systemy do oczyszczania wody w domu. Będzie można poddać się zabiegom pielęgnacyjnym oraz wzmacniającym odporność opartym terapii światłem Bioptron®.

Doradcy Zepter udzielą porad i wskazówek na temat zdrowego stylu życia, opowiedzą o zabiegach opartych na terapii światłem, będzie można też przetestować rewolucyjne na rynku optycznym okulary z fulerenem Hyperlight Eyewear chroniące przed każdym rodzajem szkodliwego światła.

Żyj lepiej, żyj dłużej - to hasło, które od lat przyświeca wszelkim działaniom kolejnego naszego wystawcy, firmy Zepter wywodzącej się z międzynarodowego przedsiębiorstwa obecnego w 60 krajach, na 5 kontynentach! Skala jej działania to efekt wizji założyciela i najwyższej jakości i innowacyjności produktów, które stanowią długotrwałe rozwiązania dla ochrony i poprawy jakości naszego życia i zdrowia. Marka, który łączy tradycję z nowoczesnością i której produkty zachwycają kolejne pokolenia miłośników zdrowego stylu życia. W tym roku świętuje swoje 35. urodziny ale również 25-lecie od wprowadzenia na rynek urządzeń medycznych do terapii światłem Bioptron. Marka kultowa, która ciągle inwestuje w rozwój i tworzy innowacyjne produkty oparte na latach doświadczeń, nagrodzonych Nagrodą Nobla odkryciach, opatentowanych i produkowanych z wykorzystaniem najbardziej zaawansowanych technologii.

Jej fundamenty to osiągnięcia technologiczne, autentyczność, trwałość, gwarancja jakości i charakterystyczny, unikalny design, które mają na celu dbanie i ochronę zdrowia ludzi na całym świcie. Obecna w większości polskich domów potwierdza, że stanowi pomosty pomiędzy tradycją a nowoczesnością.

Dzięki temu na przestrzeni lat słusznie zyskała miano marki kultowej, której produkty towarzyszą nam każdego dnia i będą cieszyć kolejne pokolenia. http://www.zepter.pl/

Polecane aktualności
09 października 2021
Tajniki perfekcyjnych piegów permanentnych i mini tatuaży można było poznać na tegorocznych Targach Zdrowia i Urody Health & Beauty w Targach Kielce. Pokaz zorganizowany przez Centrum Edukacji Akademia Zdrowia poprowadziła Patrycja Pierzak, dyplomowana linegistka specjalizująca się w różnych technikach makijażu permanentnego.
08 października 2021
Targi Zdrowia i Urody Health & Beauty to nie tylko miejsce, podczas których można zapoznać się z najnowszymi trendami w świecie kosmetologii i medycyny estetycznej. W kieleckiej przestrzeni wystawienniczej swoje tajniki na temat jesiennych stylizacji fryzur zdradziała ekspertka z Akademii Zdrowia.
08 października 2021
Podczas tegorocznych Targów Zdrowia i Urody Health & Beauty w Targach Kielce eksperci z Akademii Zdrowia prowadzą serię pokazów wizażu i stylizacji. Pierwszy dzień upłynął pod znakiem fal hollywoodzkich i strzyżeń barberskich.
08 października 2021
Ruszyły targi DOM i TY, Eco-Style, Heath&Beauty i Rękodzieło. W programie targów bezpłatne warsztaty florystyczne, pokazy kulinarne, porady fachowców i wiele inspiracji.
04 października 2021
Akademia Zdrowia zaprezentuje trzydniowe pokazy wizażu i stylizacji. Akcja będzie miała miejsce przy okazji tegorocznych Międzynarodowych Targach Zdrowia i Urody HEALTH & BEAUTY w Targach Kielce.
30 września 2021
Urządzenia do terapii odruchowej „Lyapko” są rezultatem połączenia medycyny naturalnej Wschodu ze współczesnymi technologiami zagoszczą na targach Zdrowia i Urody HEALTH & BEAUTY w Targach Kielce.