Konferencja „Strategia Unii Europejskiej - OD POLA DO STOŁU” na targach Eco-Style

04 października 2021
Jeszcze do środy, 6 października można zgłaszać się do udziału w konferencji „Strategia Unii Europejskiej – OD POLA DO STOŁU” organizowanej przez Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach . To doskonała okazja do spotkania z przedstawicielami branży rolnictwa ekologicznego!

Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach zaprasza na konferencję „Strategia Unii Europejskiej - OD POLA DO STOŁU”. Konferencja jest realizowana w ramach operacji własnej Sieci na rzecz innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich (SIR) pn. „Rolnictwo ekologiczne szansą zrównoważonego rozwoju obszarów wiejskich”, w ramach Planu Operacyjnego KSOW na lata 2020-2021.

Termin: 9 października 2021 roku, godzina 11.00. Miejsce: IV Salon Produktów Ekologicznych ECO-STYLE, Targi Kielce.

Celem operacji jest wdrażanie najlepszych rozwiązań w gospodarstwach rolnych oraz szerzenie dobrych praktyk w zakresie rolnictwa ekologicznego i rozwój współpracy pomiędzy producentami ekologicznymi z województwa świętokrzyskiego ukierunkowanej na podejmowanie wspólnych inicjatyw (w zakresie produkcji, organizacji sprzedaży, marketingu), w tym również nawiązanie kontaktów z producentami ekologicznymi z całej Polski, przedstawicielami branży rolnictwa ekologicznego (przedsiębiorcy, producenci środków produkcji, sprzedawcy, przetwórcy, jednostki certyfikujące i wdrażające systemy jakości) oraz naukowcami z jednostek badawczych i uczelni rolniczych specjalizujących się w problemach rolnictwa ekologicznego.

Podczas konferencji odbędzie się wręczenie nagród laureatom XIV edycji wojewódzkiego Konkursu na Najlepsze Gospodarstwo Ekologiczne w 2021 r.

W czasie trwania targów ECO-STYLE od 8 do 10 października 2021 r. w Targach Kielce zapraszamy do odwiedzenia stoiska ŚODR Modliszewice. Na stoisku zaprezentują się rolnicy ekologiczni z województwa świętokrzyskiego, a doradcy rolni naszego Ośrodka będą udzielać informacji z zakresu produkcji ekologicznej.

Jak zgłosić swój udział w konferencji?

Aby wziąć udział w konferencji należy złożyć wypełniony formularz zgłoszeniowy (do pobrania poniżej), i w formie skanu przesłać go na adres ekologia@sodr.pl.

Zgłoszenia przyjmowane będą w terminie do 6 października 2021 r. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby, które nie zakwalifikują się do udziału w konferencji otrzymają potwierdzenie na adres e-mail wskazany w karcie zgłoszenia uczestnictwa.

Kontakt

Szczegółowych informacji udziela:

(MB)

Polecane aktualności
15 grudnia 2021
Ruszył elektroniczny system zgłoszeń na targi. Zajrzyj do Portalu Wystawcy!
09 października 2021
Spotkanie jest organizowane przez Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach
08 października 2021
Pyszności czekają na stoisku Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Przetwórców i Producentów Produktów Ekologicznych POLSKA EKOLOGIA
08 października 2021
Ruszyły targi DOM i TY, Eco-Style, Heath&Beauty i Rękodzieło. W programie targów bezpłatne warsztaty florystyczne, pokazy kulinarne, porady fachowców i wiele inspiracji.
01 października 2021
Wśród Wystawców targów ECO-STYLE pojawi się Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach, na którego stoisku zaprezentują się rolnicy ekologiczni z województwa świętokrzyskiego. Uczestnicy targów będą mogli także poszerzyć wiedzę z zakresu żywności ekologicznej podczas konferencji przygotowanej przez ŚODR.
01 października 2021
Podczas targów ECO-STYLE będzie można spróbować wyjątkowo zdrowych, regionalnych kozich serów pochodzących z gospodarstwa Farma Jaga. To jeden z Wystawców jesiennego Salonu Produktów Ekologicznych.
01 października 2021
Rodzinne gospodarstwo ze Skalbmierza – jeden z Wystawców jesiennego Salonu Produktów Ekologicznych - prowadzi działalność gospodarczą w ramach handlu detalicznego.  W ofercie gospodarstwa znajdują się m.in. oleje tłoczone i mąka orkiszowa z własnych upraw.
30 września 2021
Podczas tegorocznej edycji Salonu Produktów Ekologicznych w Targach Kielce pojawi się wiele gospodarstw ekologicznych z różnorodną ofertą naturalnych produktów. Spotkania z przedstawicielami tego typu gospodarstw przyczyni się do rozszerzenia wiedzy z zakresu żywności ekologicznej.