Resized-20210926-094602.jpeg

Manufaktura Skalbmierska na targach ECO-STYLE

01 października 2021
Rodzinne gospodarstwo ze Skalbmierza – jeden z Wystawców jesiennego Salonu Produktów Ekologicznych - prowadzi działalność gospodarczą w ramach handlu detalicznego.  W ofercie gospodarstwa znajdują się m.in. oleje tłoczone i mąka orkiszowa z własnych upraw.

Podczas targów ECO-STYLE na stoisku Świętokrzyskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach, będzie można zapoznać się z produktami oferowanymi przez rodzinne gospodarstwo rolne, położone w miejscowości Krępice w gminie Skalbmierz. To gospodarstwo produkujące naturalne oleje zimnotłoczone oraz mąkę orkiszową z własnych upraw. Proces produkcji oleju oraz mąki odbywa się w gospodarstwie od momentu zasiewu upraw, poprzez zbiór, przechowywanie nasion, tłoczenie/mielenie, butelkowanie/ pakowanie i magazynowanie, aż do momentu sprzedaży. Oleje są tłoczone z rzepaku, ostropestu, lnu, konopii, słonecznika, czarnuszki i nasion dyni. Produkowane wyroby sprzedawane są w ramach Rolniczego Handlu Detalicznego.

Z ofertą gospodarstwa można zapoznać się podczas targów ECO- STYLE już od 8 do 10 października br. w Targach Kielce!

(MCh)

Polecane aktualności
15 grudnia 2021
Ruszył elektroniczny system zgłoszeń na targi. Zajrzyj do Portalu Wystawcy!
09 października 2021
Spotkanie jest organizowane przez Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach
08 października 2021
Pyszności czekają na stoisku Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Przetwórców i Producentów Produktów Ekologicznych POLSKA EKOLOGIA
08 października 2021
Ruszyły targi DOM i TY, Eco-Style, Heath&Beauty i Rękodzieło. W programie targów bezpłatne warsztaty florystyczne, pokazy kulinarne, porady fachowców i wiele inspiracji.
04 października 2021
Jeszcze do środy, 6 października można zgłaszać się do udziału w konferencji „Strategia Unii Europejskiej – OD POLA DO STOŁU” organizowanej przez Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach . To doskonała okazja do spotkania z przedstawicielami branży rolnictwa ekologicznego!
01 października 2021
Wśród Wystawców targów ECO-STYLE pojawi się Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach, na którego stoisku zaprezentują się rolnicy ekologiczni z województwa świętokrzyskiego. Uczestnicy targów będą mogli także poszerzyć wiedzę z zakresu żywności ekologicznej podczas konferencji przygotowanej przez ŚODR.
01 października 2021
Podczas targów ECO-STYLE będzie można spróbować wyjątkowo zdrowych, regionalnych kozich serów pochodzących z gospodarstwa Farma Jaga. To jeden z Wystawców jesiennego Salonu Produktów Ekologicznych.
30 września 2021
Podczas tegorocznej edycji Salonu Produktów Ekologicznych w Targach Kielce pojawi się wiele gospodarstw ekologicznych z różnorodną ofertą naturalnych produktów. Spotkania z przedstawicielami tego typu gospodarstw przyczyni się do rozszerzenia wiedzy z zakresu żywności ekologicznej.