warzywa-ekologiczne.jpg
Źródło zdjęcia: www.warzywa-ekologiczne.pl

Warzywa ekologiczne Marty i Krzysztofa Czeczot

29 września 2021
Gospodarstwo rodzinne prowadzone metodami ekologicznymi na targach Eco-Style.

Gospodarstwo Marty i Krzysztofa Czeczot produkuje żywność ekologiczną bez sztucznych, szkodliwych substancji: sztucznych barwników, pestycydów, hormonów czy antybiotyków. W ofercie gospodarstwa znajdują się takie warzywa jak: marchew, ziemniaki, buraki ćwikłowe, cebule dymkę, por, seler i inne. Priorytetem gospodarzy jest produkowanie jak najlepszej jakości produktów oraz zadowolenie klientów

Gospodarstwo ekologiczne Marty i Krzysztofa Czeczot to jeden z Wystawców jesiennego Salonu Produktów Ekologicznych. Z ofertą gospodarstwa będzie można zapoznać się na stoisku Świętokrzyskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach już od 8 do 10 października 2021 r. w Targach Kielce!

(MCh)

Polecane aktualności
15 grudnia 2021
Ruszył elektroniczny system zgłoszeń na targi. Zajrzyj do Portalu Wystawcy!
09 października 2021
Spotkanie jest organizowane przez Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach
08 października 2021
Pyszności czekają na stoisku Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Przetwórców i Producentów Produktów Ekologicznych POLSKA EKOLOGIA
08 października 2021
Ruszyły targi DOM i TY, Eco-Style, Heath&Beauty i Rękodzieło. W programie targów bezpłatne warsztaty florystyczne, pokazy kulinarne, porady fachowców i wiele inspiracji.
04 października 2021
Jeszcze do środy, 6 października można zgłaszać się do udziału w konferencji „Strategia Unii Europejskiej – OD POLA DO STOŁU” organizowanej przez Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach . To doskonała okazja do spotkania z przedstawicielami branży rolnictwa ekologicznego!
01 października 2021
Wśród Wystawców targów ECO-STYLE pojawi się Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach, na którego stoisku zaprezentują się rolnicy ekologiczni z województwa świętokrzyskiego. Uczestnicy targów będą mogli także poszerzyć wiedzę z zakresu żywności ekologicznej podczas konferencji przygotowanej przez ŚODR.
01 października 2021
Podczas targów ECO-STYLE będzie można spróbować wyjątkowo zdrowych, regionalnych kozich serów pochodzących z gospodarstwa Farma Jaga. To jeden z Wystawców jesiennego Salonu Produktów Ekologicznych.
01 października 2021
Rodzinne gospodarstwo ze Skalbmierza – jeden z Wystawców jesiennego Salonu Produktów Ekologicznych - prowadzi działalność gospodarczą w ramach handlu detalicznego.  W ofercie gospodarstwa znajdują się m.in. oleje tłoczone i mąka orkiszowa z własnych upraw.